Pasternak Personal

Opinie o Pasternak Personal

CIUN

witam, Praca w zakładzie z branży mięsnej znajdującym się w miejscowości Möckmühl/rejon Heilbronn. Praca polega na obsłudze skanera przy zbieraniu zamówień, wyszukiwaniu produktów na półkach, Z firmy D&D Personal Sp. z o.o. w opolu, Czy ktoś już był w podobnej pracy lub tam pracuje lub Pracował ktoś z tej firmy interesuje mnie czy placa i warunki mieszkalne

Gerwazy

Stanowczo odradzam prace u tych ludzi syf kurestwo i pijaństwo. Praca na piekarni w bonen w temperaturze 100 stopni ludzie przywracają się z wycieczenia a żeby tego było mało pracują tam Rumuni czarni jak smola którzy obmacuja pracowników po genitaliach. Poniewieranie na porządku dziennym traktowanie ludzi jak śmieci. Kierowca który wozi ludzi do pracy non stop pijany a samochód którym jeżdżą pozostawia wiele do życzenia. Brak swiatel w nocy swiecilismy telefonami żeby widzieć coś na drodze. Kiedyś potracilismy człowieka był czarnej karnacji i nie było go widać. Trzymajcie się z daleka od nich.

Niema sprawidliwosci
@Gerwazy

I takiego trzymają dlatego że BEATKOM siedzi jak by zniom nie siedzal to by dawno w Polsce był

abc
@Gerwazy

Takich glupot jak ty piszesz jeszcze nigdy nie czytalem. Pracuje tam juz 5 lat ale nawet w lecie w najwiekszy upal nie bylo za cieplo bo maja klimatyzacje w calej piekarni. Pozatym Rumunia lezy w europie a nie w afryce i nie ma tam czarnych ludzi. Pracowalem dla firmy Pasternak na magazynach, w piekarni, fabryce lodów i przy pakowaniu miesa ale nigdy nie bylo ani czarnych ani arabów bo takich nie zatrudniaja. Maja tylko Polków, Niemców i Wegrów. Czyli wszystko co piszesz to wymysly.

@Gerwazy

Co za głupota pracuje na piekarni są klimatyzatory .nikt nikogo nie maca .Niemcy bardziej nas szanują jak Polacy co tu po 10 lat pracują..pracują Rosjanie Turcy Polacy niemcy włosi. Arab nie pracuje a i są czarni ale to Francuzi z Francji. Skąd te wymysly .

Pozdrawiam

Wali czym, on jest taki tusty że ledwo się rusza. A ty mówisz o waleniu. Miała takiego fajnego męża to sobe polepszyła. On do niczego się nie nadaje.

FROZEN

Co tam słychać na Wback ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pasternak Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
skywalker

siema a jak z pracą w dortmund? ktos sie orientuje jak sytuacja wyglada ?

Opaa
@skywalker

Nie polecam

jo

Mosz recht. Do 2011 r. robiyli u Pasternaka yno Ślonzoki z podwujnym obywatelstwem i byl spokój i zoden nie narzykol. Oni robiom w firmie do dzisiej albo przeszli do klijentów od Pasternaka. Majom swoje mieszkania a niektórzy wybudowali domy na Ślonsku i som zadowoleni. A te glupki z centralnej i wschodniej Polski narzekajom tu na to, ze mieszkaja z pijakami w zasyfialych i nie posprzatanych mieszkaniach i nie merkujom, ze pisza o sobie. Przeca firma nie przyjezdrza i nie marasi im mieszkań ani nie stawio w kuchni 20 pustych flaszek po gorzole.

kot

Sa wachania w zapotrzebowaniu na Personel itd....Czyli jak to sobie wyobrazasz?Ze kazdego przyjetego ,masz prawo wyrzucic po dwoch dniach ,jak (usunięte przez administratora) niema zamowien.Czyli nie liczy sie kto przyjechal ,tylko numer identyfikacji pod ktorym zostal sam dobrowolnie przyjety do obozu pracy .Gdzie nie ma zadnych przestzeganych praw pracy .praw bezpieczenstwa pracy,przestrzegania godzin pracy.smrod,brud.i wtakich warunkach produkuje sie jedzenie dla narodu niemieckiego.smirdzace.pakuje sie w marynaty ,lub zwroty ,jeszcze raz trafiaja po dacie waznosci do produkcji.stare przymrozone mieso idzie na mielone.ale jakosc.Tak sie dzieje w kaulandzie

Krzys

Mialem tasama sytuacje (usunięte przez administratora) nie polecam.

sw
@Krzys

Kto chce stracic pieniadze ,zdrowie swoj cenny czas oraz po raz pierwszy zobaczyc na wlasne oczy kim jest polak dla polaka w niemczech zapraszam do POLSKIKEGO OBOZU PRACY W Heilbad..Tutaj biora kazdego ,nie musisz miec wyksztalcenia ,znac jezyka ani miec doswiadczenia ,wystarczy ze zapomnisz o dobrych zarobkach rodzinie ,o zjazdach do polski na swieta ,a w zamian za to pokaza ci co to prawdziwa harowa i po kilku miesiacach zapomnisz jak sie nazywasz !

polskie buraki
@sw

Ha.Ha.a itak wiesniaki sie wkrecaja w tylek niemieckim wiesnikoam.Kurna co za pejebany narod te poloki,sie dziwia ze caly swiat ich nie lubi,Najgorszy lump na swiecie ma wiecej szacunku do siebie niz poloczki.bez zebne lalki i zapijaczone adoratory,ale pasat w TDI na wsi to lans.I antena 3metrowa CB.

Ryba
@sw

Wiem o czym piszesz.KAUFLAND

Wuja

Masakra czlowiek robi non stop zero zwolniej unikania wolnych a jak zachoruje to odrazu zwalniaja

do wuja
@Wuja

Jak sie nie czyta co ludzie ktorzy juz pracowali pisza,zeby dac sobie spokoj z dana Firma i tam nie jachac.A jedzie sie ,bo sie mysli ze setki ludzi klamia ,to tak pozniej jest,ze potem sie pisze ze ludzie mieli racje.Dlaczego Polacy?Bo to najglupszy narod,bedzie robil za darmo i jeszcze kablowal do niemcow na swoich.Kto sciaga ludzi do pracy ?niemcy?nie to sa polskie firmy ,ktore kazdego zatrudnionego traktuja jak ofiare ktora trzeba okrasc,wydojc z pieniedzy,zwolnic.

ptz

a ta co nonstop lazi poosiedlu do wszystich i szuka by jej polali lub dali zajarac,ajak sie nachleje to sie sama rozbiera ,tez element na ta cyganka mowia,ale to juz degenerat baba.

Nie mozesz twierdzić, ze to praca sezonowa od kwietnia do lipca. Sa wachania w zapotrzebowaniu na personel w zalezności od wielkości zamówień ale to robi ok. 10 ~ 15 % . Wyrównujemy to nadgodzinami w w czasie wielkich zamówień, tak ze średnia czasu pracy pasuje. Wiekszość z nas pracuje juz tu ponad 2,3 lata tak ze nie mozna mówić o pracy sezonowej. Sa tez tacy którzy przyjezdrzaja kilka razy w roku na miesiac lub dwa aby sobie dorabić bo w Polsce maja gospodarstwo albo jakiś interes.

Wigilia

Aja bym wolala juz byc na kontrakcie bo takie swieta rujnuja nasze zycie kontraktowe,musisz siedziec na wigilii z rodzina ,a i tak myslisz ile godzin jeszcze do wyjazdu aby uciec,albo strach by kontrakowy maz nie napisal czasami,bo na kontrakcie jest zycie ,picie i Love do bolu,partnerzy i partnerki zmieniane jak rekawiczki,Tzw,Swingerkontrakt.

Świątecznie
@Wigilia

Ale jest spokój jak niema tej Beatki Cz nicht nie rządzi ludźmi. I tego Darusa nietrzeba wochac smrodu alkochol odniego.

kdp
@Wigilia

pusia za flaszeczke i ziolo zrobi wszystko ,jest jak grypa,kazdy ja mial.

lkii

Jakieś informacje na temat zakładu w w lubecke

stuku puku,cienkie sciany

Brygadzistka pasternaka S.G. z pracownikiem gruchaja na pokoju na stubenstr az milo,golabeczki

Zajmujcie sie nareszcie waszym zyciem a nie obsmarowujcie innych. Nasze kobiety sa takie jakie sa ; jedne daja a inne nie, tak jak wszedzie. Ma firma Pasternak Personal przyjmować tylko kobiety z zaświadczeniem ze spowiedzi potwierdzone przez ksiedza albo zakladać im pasy cnoty ?

normalna
@ja

Bronisz ich bo jestes taka sama? W Polsce maz albo zona rodzina a tu dawanie tylka na okraglo albo latanie za tymi co sie puszczaja bo maz albo zona nie widzi.

do normalna
@normalna

szczera Prawda,kopulacja jak kroliki,a do meza lub zony w polsce przez Telefon kocham cie,Only you..zaklamanie na maksa.przychodzi piatek ,i jada takie do rodzin do dzieci,a tu w tygodniu rusza sie kazdy z kazda i kazda z kazdym,,malzenstwa kontraktowe.bercik z mazenka kilka lat ,,a jak slawus zasnal pijany to i sie slawusiowa zonke obracalo.

Normalny
@ja

Co prawda boli

Dominik Krach

Lubie was polskie daunnny,ja nic nie robie a przywozicie fajeczki,wodeczke,co zechce to mam,mam niebieski czepek ,kto wiecej przywiezie ten ma piatek,lub poniedzialek wolny.Jestem zwyklym chamem ,a wy i tak wozicie i w tylek mi wchodzicie.najglupszy narod na swiecie Polacy.

Dobre

Pasternak Story.Na kaauflant charty poprzyjezdzaly, malo co tasmy niepoobgryzaly,przyjezdzaly prezenty dla Dominika niemieckiej menty.Mysleli ze swiat zawojuja ,a teraz pomalu wszystkie choruja.Lazili .chodzili o wiecej roboty sie prosili.Teraz przychodzi wolna sobota,a tu minus i sobota do robota.Pod Pasternakiem charty pracowaly a pod kauflantem tylko by toalety odwiedzali,no i troszke z szafki gumijagod popijali.Dominika uprosili i Charta po szkole specjalnej sciagnyli,ten tam cyrki odwala .za wszystkich zapitala.Moral jest krotki .Jaki te polaczki Maja rozum krotki.

Beatka to nie jedyna która rozpir.....a swój zwiazek. Mieszkałam na hotelu z taka jedna starszą dziewczyną , która tu słodziła swemu męzowi a sama balangowała ostro z facetami których zmieniała jak rękawiczki. Potem poszła na swoje mieszkanie i dalej imprezki . W pracy awansowała bo sypiała z Niemcami więc miała poparcie. Aż sie jej stary zorientował co i jak i pogonił cichodajkę. Była gdzieś spod Częstochowy bodajrze . Dużo małżenstw sie rozpadło przez babe czy chłopa co nie potrafia się szanować .

golec na malte
@Marta

A golecka wiesniarka komu ,daje .Zielonyy ufoludek .Pan nad Pany ,,zostaje nikim.Na Malte to sie lata.a nie kariere robi,ale juz nedlugo bedzie pa pa dla wiesniarki i malte.

@Marta

co druga ,jak zobaczy niebieski czepek pzelozonego to popuszcza z milosci,do garbatego lub kulawego,lub smierdzacego .Kwiat rozy na szyji zawsze nosili wiezniowie, ktorzy byli chetni.To samo dotyczy tych co nosza spodnie na pol posladka,wiezienna moda z USA ,czyli chlopiec gotowy na przytulenie chlopca.

widzialam
@Marta

Domyslam sie o kim piszesz. Gosia lubi ten sport . Kolejki do niej jak po mieso za komuny. A to stara baba juz jest. Maz jom zostawil jak sie o tym dowiedzial.

do widzialam
@widzialam

Ta od majstra z wolowego tez gosia ,tez goscinna jak mezulek napruty spi.

do nikt

a dlaczego nie piszecie tego bezposredni ,naprzyklad na Facebook do danej osoby,przeciez ta su,,,,cz ma fejsa,,, i walisz do niej bezposrednio z tekstem.Wpis popieram i ze tak powiem zachecam zeby ludzie nareszcie zaczeli walczyc o swoje,,a takie koordynatorki zyly z tego co umieja najlepiej.Do puff jest caly czas zapotrzebowanie

B
@do nikt

Teraz Beatka cz nosi nazwisko panieskie czyli Zak

nikt
@do nikt

Hej .Jak myslisz czy ja bym byl taki desperat zeby taka pania lekkich obyczajow zapraszac na fb? nigdy w życiu ! to wstyd !

Edek
@nikt

Na fb każdy wchodzi jej w (usunięte przez administratora) Jaka ona jest piękna. Nikt niema odwagi jej powiedzieć prawdy w oczy.

darek

Po trafnych analizach mentalności znacznej cześci polskiego spoleczeństwa przez "ab" i " To Ja ", zamilkli na jakiś czas ci wszyscy pokrzywdzeni przez los, okradani przez firmy i gnebieni przez Zydów i Niemców. Ale teraz, po wódeczkowym weekendzie, podnosza znowu skacowane glowy i ze zgryzoty wyzywaja wszystkich od zlodzieji, kryminalistów, oszustów i lapówkarzy. Czyli nic nowego. Na szczeście u mnie wszystko gra. W Kauflandzie duzo godzin, kasa pasuje no i do tego wszystkiego Borusia Dortmund wygrala z Bayerem Monachium. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z zycia.

@darek

po trafnych analizach Darek najlepiej lize oberschale w kauflancie a niemcy oszedzaja na wodzie,bo polaczki lubia lizac.Niemcy oszedzaja tez na papierosach,alkoholu,bo duraki z polski im przywiazaTeraz na swieta auta z polski beda sie uginac od prezentow dla niemieckich przelozonych.

@darek

Nietylko na wodzie oszczedzaja na fajkach i wodeczce ,najbardziej ta czysta aryjska rasa kozyssta na goscinnosci zatrudnionych kobiet przez pastewnaka,bardziej to zaczyna przypominac agencje zapoznawcza,niz zaklad pracy,Ale z drugiej strony,kto by dal takim niemieckim koslawcam,smierdacym drubasom.Polka zniesie najgorszy smrod.

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Lünen

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pasternak Personal