Frutti Art

Kraków

Opinie o Frutti Art

wdzięczny pracownik 2011-06-21 13:41:12
Frutti Art! Super firma, extra warunki i rewelacyjne zarządzanie. Zwłaszcza dla tych, którzy lubią szefów zmieniających zdanie co 5 minut, niedouczonych managerów i maks bałąganu. Niby mają aspiracje do bycia McDonaldem - ulubiony zwrot prezia - ale zielonego pojęcia o biznesie. Pracowalem w tym chaosie parę miesięcy i odchodziłem z ulgą. Absolutnie nie polecam - chyba że jako szkoła przetrwania
stały klient 2012-04-17 18:11:29
pozdrawiam naburmuszoną panią kierownik jakby była tam za kare
druh 2016-03-22 17:48:01
zarobki są tak duże. .. że tak jak zauważyłeś od miesiąca nie ma ciągle wystarczająco dobrego kandydata który byłby zianteresowany tą ofertą na kasjera
wegetarianka 2016-10-26 17:26:17
Witam ,odnosnie galerii krakowskiej, brak elementarnej uprzejmosci, np. dziekuję ,zapraszamy. jezyki obce to abstrakcja, nie potrafią się nauczyć 10 słów po angielsku. Stoisko estetyczne,ale pracownice pozostawiają wiele do życzenia.....zwłaszcza taka nadęta z wąskimi ustami, (pewnie i waskie horyzonty )sprzedaje jakby łaskę robiła...:). współczuję szefowi, za toki dobór pracowników, siedzą na tych telefonach i pewnie z Putinem piszą :)
Zostaw swoją opinię o Frutti Art - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frutti Art