Oponix

Opinie o Oponix

anonim 2011-06-14 15:25:22
Oponix to inaczej Motoricus lub AutoMocni e-opony i inne ściemione domeny Firma cwaniacka mało inteligentni ludzie, którzy myślą tylko o sobie. Prezes to istne pośmiewisko (nie umie mówić właściwie po Polsku a już próbuje po Angielsku) do tego mimika jakby miał problem z przepływem fal mózgowych, Dyrektor Finansowy (taki na niby bo gościu robi tylko zamęt i nic więcej) zniszczony życiem człowiek który wszystkie swoje nie powodzenia wyładowuje na pracownikach reszta szajki (pracownicy to sami koledzy) średnia wieku 25 lat (kierownicy) tragedia ! Atmosfera sztuczna i nie miła praca ogólnie sezonowa bo całym rokiem opony się nie sprzedają (kupa innych akcesoriów ale nie ma wcale na nie brania) praca polega na na obsłudze ich sklepów internetowych mają kilka domen ostro siekaja na wysyłce w każdym \\\"sklepie\\\" inne ceny opon i koszty transportu (takie cwanackie nabijanie ludzi w balona) do tego mają swoje \\\"pseudo serwisy\\\" takie jak u K[usunięte przez moderatora] czy Z[usunięte przez moderatora] tylko z ich logiem (franczyzna itd) kładą nacisk aby zakupione przez klientów opony montować w ich serwisach i daja premię 1,20 zł od umówionia takiej wymiany istny szał w sezonie to może 20/40 wizyt. Pensja 1200 zł jak się ugadasz moze dadzą 1500 szkoda na nich czasu jeszcze troche i sami padną NIE POLECAM !!!
Zostaw swoją opinię o Oponix - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oponix