Opinie o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ikano Industry Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ikano Industry Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ikano Industry Sp. z o.o. w Rogóźno

@pracownikikano

Firma niestety upada na (usunięte przez administratora). Pracownicy z ogromnym stażem zarabiają najniższa krajowa... Nowi mają tyle samo co pracownicy doświadczeni, albo i więcej jeżeli nie mają 26lat. Pracownicy agencyjni o zwolnieniu dowiadują się przez SMSa. Zero motywacji, zero chęci do pracy , zero perspektyw.

sister

Na miejscu jest pracownik z agencji dostępny dla pracowników tymczasowych.

Adam S.

Nigdy się tutaj nie udzielałem, nigdy nic nie trafiło rykoszetem "pianki"...Tak sobie myślę... patrząc jak mnie potraktowano - może warto wreszcie powiedzieć kilka słów po 14 przepracowanych latach ?? Jak myślicie ? Półtorej dekady w tej firmie... wiele widziałem, wiele przeżyłem .. swoje spostrzeżenia mam. Ktoś chce to czytać ?? ;-)

Edyta

W pracy na Xboxie, macie takie rzeczy? To ciekawe jak to działa i jak się udaje pracownikom pogodzić chęć grania z obowiązkami w pracy. Jakieś wyznaczone przerwy tam są w ogóle?

Zmęczona

Ciekawe jak będą oceniane i jakie będą podwyżki dla osób pracujących na EMMIE. Jakby nie patrzeć to chodzimy na nocki plus soboty a reszta sobie smacznie śpi i odpoczywa w tym czasie....

Elżbieta
@Jason Voorhees

Nie widzę problemu w pracy na 3 zmiany, jeżeli jest to zawarte w umowie to tym bardziej. Po jakim czasie można starać się w firmie o umowę na czas nieokreślony? W obecnym roku doszły jakieś dodatki pracownicze? Ubezpieczenie grupowe, Multisport, premie?

Karo Nowy wpis

Zarobki dla księgowej to też najniższa krajowa? Pojawiła się oferta ale widełek nie ma w samym ogłoszeniu. Napisano, że jest podstawa plus premie roczne i kwartalne, te premie na tym stanowisku to jakie kwoty, np takiej kwartalnej, jakaś ładna sumka?

kandydat Nowy wpis

Cześć, jak wygląda praca w laboratorium? Wiecie może na jakie wynagrodzenie można liczyć

Laboratorium Nowy wpis
@kandydat

Co to za laboratorium jak się pianki nie podnoszą

Nikt Nowy wpis

Mówią i to nie pytani, że dzwonią nawet jak odpowiedź jest negatywna a tymczasem nie dzwonią. Jest to pewien zgrzyt, który w poważnej firmie nie powinien mieć miejsca.

Inga

No, a na czym miałby ten wyzysk polegać, dają więcej obowiązków za ta samą kasę do ogarnięcia? Rozumiem, że do pracy w tym miejscu jest mniej, ale czy to przez pieniądze czy renomę? Bo wymagania pewnie się za dużo nie zmieniły.

Mońka

To na kontroli jakości tak mało roboty jest? Sama miałam aplikować, bo mają teraz ofertę na stronie. W sumie doświadczenia nie wymagają, a raczej wykształcenia kierunkowego, więc liczylabym na naukę. Czemu takie złe opinie o dziale jakości macie?

Rozmowa niesmaczna. Typowo korporozmowa. Durne pytania. Głupie uśmieszki i patrzenie z pogardą Pani z HR. Nie interesowało nikogo co umiem i jakie mam doświadczenie tylko co sprawia że zmieniam pracę. Widać duża rotacja pracowników. Standard - oczywiście brak informacji zwrotnej - brak profesjonalizmu i szacunku do człowieka

1. Co sprawia że zmienia pan pracę? 2. Gdzie się pan widzi za 5 lat?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Na stronie firmy jest kilka ofert pracy ale chciałbym aplikować na pracownika produkcji. Przyjmują bezpośrednio bo trochę mnie zaniepokoiło info że też przez agencje a wiadomo ze wtedy umowy mogą być gorsze. Jeszcze dopytam o dofinansowanie dojazdów do pracy. Jest wyszczególnione w benefitach. Jaka to kwota?

F....a

Jeśli aplikujesz przez stronę Ikano to raczej jest to bezpośrednio przez firmę,dofinansowanie do dojazdów to ogólnie zależy gdzie mieszkasz i ile km Cie dzieli od firmy sa 3 progi jak dobrze pamiętam ale dokładnych cyfr nie pamiętam ja jestem z Rogoźna i dopłacane mam 60 zł za cały miesiąc obecności w pracy.

@pracownikikano

@@pracownikikano

Możecie napisać, czy pracownik firmy i pracownik agencji mają taką samą kasę? A i jeszcze jedno, jak osoby z agencji są zwalniani sms'em, a osoby zatrudnione przez firmę, to już normalnie np. z okresem wypowiedzenia itd.?

Aktualnie firma zatrudnia tylko ludzi z agencji, nie przez Ikano. I tak, kasa jest praktycznie taka sama dla obydwu stron.

Magazynier
@pracownik

Przyjmują przez Ikano na Magazyn ,praca w systemie dwuzmianowym , nocna jak kto chce , placa w systemie 2 stref czasowych wczesnoporana + kafeteria , a pozostałe zmiany 8 godzin plus godziny nocne beż zmian , do tego traktowanie jak widać na równych zasadach .Polecam

@Magazynier

A biorą każdego, nawet ludzi bez doświadczenia czy jednak mają jakieś wymagania? Te zmiany nocne to jak są dodatkowo płatne? Dużo wcześniej trzeba się zdeklarować, że chce się pracować na tych zmianach?

Luis
@Magazynier

Ja tam przez 10 lat kafeyeri nie widziałem. Może w biurowcu

sister

Na miejscu jest pracownik z agencji dostępny dla pracowników tymczasowych.

Interesuje mnie stanowisko młodszego operatora wózka widłowego. Zaintrygowały mnie dodatki pracownicze przedstawione w ogłoszeniu, sam obiad dwudaniowy za 5 ziko to już coś. Widziałem również bonusy na święta, ile dostajecie kasy? Porządna sumka? Jakie finanse dla świeżaków na tym stanowisku?

Najniższa krajowa, duża odpowiedzialność dużo pracy opłaca się bardziej na produkcje iść te same pieniądze a obowiązków mniej jedyny plus na cala firmę to dofinansowanie do dojazdów i te obiady

Bikano

Nie warto. Byłem na rozmowie i zaproponowali mi 3300 brutto ,premia po 3 miesiącach. Było to 16 miesięcy temu . Znalazłem pracę niestety 30 km dalej od Rogoźna ale warto było

Xd

Dofinansowanie do dojazdów?? 30 zł to jest naprawdę dużo??

janusz
@Xd

Dofinansowanie zależy od tego ile km dojeżdżasz.

Aga

To jednak prawda co piszą o firmie! Jest ogłoszenie agencja rekrutuje znów. Następnych naiwnych szukają żeby ikano nie musiało umowy dawać Brak słów.

eliza
@Aga

Taki jest teraz rynek niestety zamówienia nie są przewidywalne. Dotrudniają tymczasowych jak wchodzi większa ilość zamówień

Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na wstępie jako pracownik produkcji? Oprócz podstawy jakieś premie?

cris
@Kandydat

premia miesięczna, premia świąteczna, premia na wakacje, kolonie dla dzieci, opieka medyczna

Bonus

Ta firma straciła już resztki swojej godności.odradzam każdemu kto choć przez chwilę pomyślał żeby iść tam do pracy. Przed świętami były sztuczne nadgodziny dla największych leserów i lambadziar :/teraz nie ma roboty Tam nie jest się człowiekiem tylko liczbą trzeba (usunięte przez administratora) norme narobić bubli i potem zwroty i przepakownia Zwodowali prawie wszystkich z agencji którzy odwalali większość roboty bo stali pracowitością nie grzeszą. Praca raczej jak na szparagach czyli na sezon żyły wyprujesz a potem ciebie wyplują. Pozytywne odczucia to kiedy paczysz na tę szare eminencja za kotarą, które myślą że są ważni a tak naprawdę są zwyklymi robo..mi

@Bonus

Chcesz przez to powiedzieć że pracownicy tymczasowi zostali zwolnieni, bo nie ma w firmie tyle roboty? Jaką stawkę dawali za pracę i w jakich godzinach trzeba było przychodzić?

@Bonus

Hmmm a co oznaczają te sztuczne nadgodziny? w sensie roboty nie było, ale ludzie przychodzili, aby dorobić, choć nie było dodatkowej pracy? I jak teraz nie ma roboty, to ludzie są na urlopach i wcale nie dostają kasy, nawet podstawy?

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko inżyniera procesu, ktoś może coś powiedzieć o tej pracy? Jak zarobki?

Lemon

Najpierw było świętowanie przy wigilijnym stole a po paru dniach przed samymi świętami dostali sms-a, że umowy nie zostaną przedłużone. Czy ktoś zdał sobie sprawę na co narazili tych ludzi! Matki, które będą miały trudności z poszukaniem pracy ,głowy rodzin Ojcowie, którzy będą musieli szukać pracy na początku roku, po tym jak pracowali dla firmy przez wiele miesięcy. Taki prezent na święta! Pracowali równie ciężko jak inni pracownicy, a nawet bardziej za znacznie mniejsze wynagrodzenie gdzie nie obyło sie bez problemów bo wiecznie się coś nie zgadzało - . Przychodzili do pracy, nawet gdy nowi ludzie odchodzili po kilku dniach (szczególnie młodzi). WNOSILI realne wartości do firmy a i tak zostali zwolnieni a następne osoby boją się co z nimi będzie. Góra niech przyjrzy się stałym pracownikom ,którzy naruszają prawa i godność innych pracowników. Zamiast robić zbędne zebrania, powinni zorganizować szkolenia pracownicze, żeby nauczyć ich, jak się zachowywaćsię w miejscu pracy. Niektórzy z nich łamią prawo, np: nękając ,obniżają samoocenę, jeśli nie dasz z siebie zrobić głupka zostajesz wykluczeni z grupy. Stali pracownicy zajmują się tylko plotkami, szykanami i robieniem problemów. Co chwilę zatrudniają kogoś do biura, Niech ktoś sprawdzi, ile strat generują te osoby- BO WY, PRACOWNICY PRODUKCYJNI, NIE JESTEŚCIE W STANIE ZAROBIĆ NA NICH!Mam nadzieję, że produkcja wzrośnie i będą błagać ludzi żeby przyszli do pracy Może wtedy docenicie pracownika TEGO TEŻ Z AGENCJI . Może liczą na pracowników z KRAINY U. Firma niszczy taki potężny zakład było ciężko, ale dawali radę. Nie zwalniali ludzi na taką skalę.Pozbyli się ludzi z Rogoźna i okolic, a bus z Piły jeździ z jednym człowiekiem. SKANDAL!

Czy rotacja pracowników w Ikano Industry Sp. z o.o. na Kontroler Finansowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 28 sierpnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Jur

Nie zatrudnili wtedy po prostu

Operator

Związki zawodowe zapraszamy na włókninę , to co tutaj się dzieje to dopiero wyzysk i (usunięte przez administratora). Prosimy o pomoc bo nie da się tutaj pracować .

Malwa
@Operator

Co się konkretniej dzieje? Tyle pracy jest czy o co chodzi? Wiąże się to z jakimis nadgodzinami? Czy po prostu płacą nieadekwatnie do waszej pracy?

@Operator

A jeśli chodzi o wszystkie narzędzia do pracy to można na to liczyć? Tylko na tym dziale dzieją się takie rzeczy czy tak jest wszędzie? Możesz napisać w czym są trudności w takim typowym dniu pracy?

Witam, jestem byłym pracownikiem, zostałem zwolniony bo miałem problemy zdrowotne, chciałbym wrócić do pracy w tym zakładzie. Lecz firma nie daje szansy byłym pracownikom. Nawet przez agencję pracy też nie można. Jest ponoć lista byłych pracowników i nie ma szansy. Lider odsyła do Hrm i odwrotnie.Pytanie...jak to jest z tym zatrudnieniem? Dobrze mi się pracowało, gdyby nie zdrowie i mnie zwolniono, nigdy bym nie odszedł.

Katarzyna

Ale zostałeś zwolniony, bo byłeś długo na L4 i nie chodziłeś do pracy? Możesz mi powiedzieć, jakie widzisz pozytywy w pracy w tej firmie, skoro tak bardzo chcesz tam wrócić? Chętnie zatrudniłabym się w takim miejscu, gdzie jest naprawdę dobrze:)

@Katarzyna

Nie byłem dużo na L4, poprosiłem o lżejsze stanowisko.Stwierdzono że w całym zakładzie występują takie same czynniki, nie ma lżejszego stanowiska. Dobrze wiem że jest inaczej, to tak naprawdę dużo zależy od przełożonych. Wszędzie pracują ludzie, a nie czynniki.To smutna prawda. Pracy się nie boję, pracować trzeba wszędzie. Każdy może zachorować, prędzej czy później. Do póki dawałem z siebie wszystko, byłem poklepywany, jak podupadłem na zdrowiu nie wstawił się nikt, tylko czynniki się liczą, nie człowiek. A motem zakładu jest, " człowiek jest najważniejszy" chyba nie do końca.

A jak zarobki w tej firmie?

Cześć, a można wiedzieć, czy jak zwalniają pracownika, to zz zachowaniem prawa? Wiecie, chodzi czy respektują okres wypowiedzenia? Czy wypłacają odpowiednią odprawę? Może dają referencje, aby taka osoba mogła znaleźć dobrą inną pracę?

Barbara

Ciekawe, czy da radę jeszcze się dostać na tego kontrolera finansowego, skoro mi pokazuje że 3 miesiące temu oferta pracy wygasła. Wie ktoś coś, czy nie ma już na pewno wakatu? A jak tak to o co chodzi z tym elastycznym czasem pracy, jak to nadal aktualne? Nie ma określonych godzin, można przychodzić jak człowiek chce?

W ofertach pracy znalazłem ogłoszenie dla Pracownika Produkcji na dziale włókniny. Czytałem, że firma dofinansowuje dojazdy do pracy. Takie koszty pokrywane są przez pracodawcę w całości? Dotyczy to biletów czy również paliwa? Fajnie, że są obiady pracownicze, w ogłoszeniu podany jest piątak za 2 dania. Takie dofinansowania są od pierwszych dni zatrudnienia, pytam ponieważ to naprawdę dość opłacalne...

Co to znaczy, że jest międzynarodowy zespół właściwie? Chodzi mi o ogłoszenie na pozycje "kontroler finansowy" gdzie właśnie padło takie stwierdzenie. Powiedzcie, tam się w końcu pracuje po angielsku czy po polsku? Tak w przeważajacej części chociaż? Mi to robi ogromną różnicę, to chcę wiedzieć.

Ikano

Ikano to szwedzka firma to po pierwsze po drugie mamy oddział w Meksyku, przyjeżdżają do nas Włosi którzy składają maszyny. I dlatego jest to firma międzynarodowa.

F....a

Trzy zmiany 6-14,14-22,22-6

Olka

Jakie zarobki w kontroli jakości bądź specjalista ds jakości ? Czy ktoś może się wypowiedzieć jakie mniej więcej są zarobki np na produkcji itd?

Zostaw merytoryczną opinię o Ikano Industry Sp. z o.o. - Rogóźno

• Jak się pracuje w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ikano Industry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ikano Industry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 20 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ikano Industry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ikano Industry Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ikano Industry Sp. z o.o.