Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dendro Ltd

Pracowałeś w firmie Dendro Ltd i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
tomekpraca15 - 2010-08-23 09:59:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam,
Mam pracę dla Was:

Mechanik Maszyn Szwalniczych

Nr ref.: MMS/BEL/08/10

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

- Praca dla wiodącego producenta materacy na rynku belgijskim i europejskim,
- Utrzymanie ciągłości produkcji i sprawności technicznej urządzeń szwalniczych w zakresie mechanicznym i elektrycznym,
- Prowadzenie prac konserwacyjno – remontowych w tym diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących usterek technicznych i zapobieganie przyszłym usterkom,
- Dokonywanie przeglądów technicznych
- Raportowanie nieprawidłowości
- Współudział w realizacji inwestycji i modernizacji linii produkcyjnej

Oferujemy:
- Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na belgijskich warunkach
- Wynagrodzenie stałe w zależnosci od wykształcenia, doświadzenia oraz znajomości języków minimum 12 €/h plus dodatki
- Szczegółowe warunki zatrudnienia do negocjacji
- Pomoc w rozpoczęciu pracy i załatwieniu spraw formalnych związanych z zatrudnieniem

Wymagamy:
- Wykształcenia kierunkowego zawodowego lub technicznego
- Doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika maszyn szyjących
- Doświadczenie z branży produkcyjnej (tapicerskiej lub meblowej),
- Odpowiedniej wiedzy technicznej: mechaniczej i elektrycznej
- Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-elektonicznej będzie prawdziwym atutem,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia na adres email do biura Adecco w Rzeszowie
[usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
12 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dendro Ltd

Twoj email:
Wiadomość: