Opinie o Grafco Roksana Zdrada w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grafco Roksana Zdrada. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Grafco Roksana Zdrada na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafco Roksana Zdrada w Solec Kujawski

Edyta Nowy wpis

@Były Pracownik, a czy można liczyć na umowę o prace w tej firmie? @Daniel, zdecydowałeś się zaaplikować? Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Grafco Roksana Zdrada mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Adam Nowy wpis
@Edyta

Nie wiem na jaką umowę można liczyć teraz w firmie Top Graf....ale na zwolnienie dyscyplinarne zapewne....Pani Roksana ma w tym spore doświadczenie ....

Rodzinna i przyjazna atmosfera to coś co było główną cechą tej firmy, szkolenia, wypady integracyjne i rozwiązywanie wspólnych problemów ale niestety nie trwało to specjalnie długo.. im więcej zysków przynosiła firma tym coraz gorzej było dla pracowników, nagle nie było spotkań, problemy narastały a Roksana zmieniła się o 180 stopni.. Nagle przyjazna atmosfera zaczęła jej przeszkadzać, coraz więcej zakazów, upomnień i.. wypowiedzeń. Mieszanie życia prywatnego z biznesowym totalna porażka, nowy "partner" próbował się rządzić ten sam na którego była Myjnia w prezencie na jego nazwisko po czym się rozstali.. żenada. Tak jak już ktoś wcześniej napisał PIENIĄDZ uderzył do głowy za bardzo.. Co chwile wycieczki a długi narastały, płatności i fv stały w miejscu.. Firma mogła funkcjonować ale sama Roksana ją zniszczyła.. największym szokiem było zwolnienie swojej "Przyjaciółki" i osoby, która była niemalże od początku firmy.. kiedy to nastąpiło to po prostu pracownicy poszli za tą zwolnioną osobą a nie tak jak niektórzy tutaj wypisują głupoty "zdradzili" Roksanę.. to ona zdradziła każdego po kolei :)

Ona Nowy wpis

Podpisuję się pod tym....100 % trafna wypowiedź! Dokładnie takbyło miała oddanych pracowników, których przestała szanować ....Jak to pieniądze mogą zmienić człowieka .....

Dostawcy Nowy wpis

Pani Roksano - jak Pani nie wstyd. Pozostawienie swoich długów u swoich dostawców którzy pomagali Pani wzbić się na wyżyny w tym biznesie. teraz Pani się ukrywa jak (usunięte przez administratora) zmieniając nazwisko ale niestety smród pozostał. Mam nadzieje że nok z dostawców nigdy przez panią nie będzie oszukany jak do tej pory. Proponuje wsiąść się ostro do roboty i spłacać swoje długi zaciągnięte jako Grafco bo my się nie pisaliśmy na finansowanie Pani wycieczek zagranicznych

Erwin

Jaki jest powód, ze przestaliście pisać? Tak dobrze?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Grafco Roksana Zdrada? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Operator Maszyn Wolne weekendy
Hrappka.pl

Akurat firma EDM TOOLS jako jedyna na rynku działa uczciwie i mogę poręczyć osobiście.

Jestem od lat zadowolonym klientem i odradzam takich pomówień, bo to jest karalne.

@anonymous

Uczciwie? Przecież to są te same osoby, które pracowały w Grafco.

@Marek

Zgadzam się z Markiem. Uczciwie EDM Tools ???? Ci sami ludzie którzy byli nielojalni wobec swojego pracodawcy. (usunięte przez administratora) i nic więcej. Jak można pisać ze są jako jedyni na rynku. Chyba że jako jedyni na rynku z takim bagażem oszustw ????

@anonymous

Czyżby ????

@On

Właśnie Ci ludzie potrafili powiedzieć DOŚĆ temu wszystkiemu co tam się działo w zasadzie jak większość pracowników ....tam już psychicznie nie dało się wytrzymać ...Pani prezes popłynęła w swojej samozajebistości i nie liczyła się z nikim i niczym . Jestem byłym pracownikiem i dodam jeszcze , że nie mam nic wspólnego z firmą EDM Tools czy Top GRAF.

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Warto starać się o pracę?

M

Dokładnie ul. Sporna w Bydgoszczy. Zmieniła nazwisko żeby wierzyciele nie mogli jej znaleźć :)

Anka
@M

TOP GRAF ! Hahaha

ona

Prawda jest taka, że nie nauczy się starego psa nowych sztuczek- dotyczy to również teamu z EDM Tools. Obiektywnie patrząc to obie strony konfliktu są zakłamane i każda z nich ciągnie wóz w swoją stronę, nie chcąc dostrzec, że on od dawna wiezie gnojowice. Zła opinia zawsze ciągnie się jak smród i już zostaje.

y

Proszę tu nie pisać bzdetów ( to do p. M hehehe ) Prawda jest taka ,że to pracownicy budowali tą firmę . Firmę osobiście ( zarozumiałość, brak wiedzy) położyła Jaśnie Pani Dubaj. I nic nie pomoże nowa firma, nowa prezeska ( jeżeli będą robić to samo co poprzednio) Brawo!

Co się tam właściwie stało?

Mar

co ? robić się nie chciało W Grafco , to teraz 5 prezesow w EDMtool ha ha ha ..... wykończyli ją , zobaczymy czy daleko na jej plecach wypłyną. glupia była patrzyła w koleżaneczki to teraz ma .

@Mar

Nie taka wykończona jak otworzyła nową firmę na nazwisko swojej księgowej :)

Pokrzywdzony dostawca

Nowa firma pod tym samym adresem? Dziwne to. Zmusiliście Roksanę do "przekazania" budynku?

Znajomy

Ta i jak widać początek nowej... pięknie zorganizowane, Roksankę dojechać i przejąć jej klientów :-) koniec pięknej przyjaźni i rodzinnej atmosfery.

Grażynka

No i wydała... na konsolidację wszystkich kredytów teraz też wyda...

dzialacz

Prawda często leży po środku.. :) Była właścicielką więc miała prawo do wydawania zarobionych pieniędzy.

Znajomy

:-( wspólne wyjazdy i zabawy z dzieciakami nie przetrwały pięknej przyjaźni... tylko gdzie wy teraz do roboty pójdziecie jak wykończyłyście koleżankę, do szkoły chyba nie wrócicie uczyć ? Wy wszystkie rozwódki, co księcia szukają pffffffff

Ona

Kobieta Biznesu odniosła sukces w Solcu Kujawskim Ale chyba w zaciąganiu długów... A taka firma... dynamicznie się rozwijała i co... Powodzenia Roksana ???? Przyjaciółki Ci noż w plecy wsadziły . Wyjazdy do spa nie pomogły bo Alexandra to szuja i sama się o tym przekonalas lecz sporym kosztem.

i poszłoooo....... a miało być tak pięknie :-) a na Facebooku tylko Dubaje. Każdy chce być milionerem w 2 lata. W firmę czytaj w ludzi trzeba inwestować. Ten pęd do sukcesu za wszelką cenę po trupach, po ludziach.

Znajomy

Co się dzieje z firmą ? Na stronie brak kontaktu do kogokolwiek, co jest grane ?

eda
@Znajomy

To koniec firmy...

Sławko

Nazwisko do czegoś zobowiązuje!!!. NIE UFAJ ZDRADZIE!!!

Ona
@Sławko

No i zmieniła teraz nazwisko na FB. Chyba byla zbyt mocno rozpoznawalna ????

UWAGA FIRMA NIE PŁACI ZOBOWIAZAN- ZDRADA UNIKA KONTAKTU BLOKIJE NR, JAKIŚ DRAMAT! UWAGA NA OSZUTKE !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grafco Roksana Zdrada - Solec Kujawski

Grafco Roksana Zdrada
1.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • ul. Błonie 2D
    86-050 Solec Kujawski
  • NIP: 9532133870 REGON: 093121961

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042