Sklep internetowy Onyks.eu z artykułami do wyrobu biżuterii

Opinie o Sklep internetowy Onyks.eu z artykułami do wyrobu biżuterii

Życzliwa 2016-11-16 14:56
Nie polecam współpracy z tą Panią Małgorzatą Wypych. Humory na każdym kroku. Ludzi traktuje jak maszynki do zarabiania pieniędzy. O wolnym zapomnij, fałszywe uśmieszki i obgadywanie ze strony przełożonej? To niezbyt profesjonalne.

Pracownice w sklepie Onyks.eu wyglądają jakby były tam za karę. Udają, że nie widzą klienta, aby go nie obsłużyć, cóż...

Marny pracodawca, zero szacunku, liczą się tylko pieniądze.
Prawdomówna 2017-06-06 17:13
Popieram przedmówcę w 100%. Pracownicy traktowani są przedmiotowo i nie posiadają żądnych praw. Dziwię się, że mimo natłoku obowiązków te biedne osoby jeszcze tam pracują.(zazwyczaj na śmieciową umowę- pracując w pełnym wymiarze) Zdecydowanie nie polecam wchodzić w żadną współpracę. Mało profesjonalna osoba zachowująca się jak dziecko, które działa pod wpływem nagłego impulsu. Najgorsze jednak jest to iż pracodawca jest uzależniony od słuchania plotek i na ich podstawie ocenia pracowników.
ważne 2017-06-12 13:58
Całkowicie zgadzam się z przedmówcami. Praca chyba za karę, skoro dziewczynom tak ciężko podejść do klienta i mu pomóc, to niech się zwolnią, albo chociaż niech pracodawca to zobaczy i zrobi swoje, w czym ma doskonałą wprawę. Zwalniać z dnia na dzień, typowe.

Ale tak jak widać w komentarzu, śmieciowe umowy, wolno wtedy wszystko.

Najlepiej jak jesteś studentem i masz ważną legitymację, reszta ich nie interesuje.

Nie licz na umowę o pracę, to rzadkość!

Nawet nie myśl o ciąży! Straszenie, że jak zajdziesz w ciąże, to nie ma już powrotu.
No tak, ciąża dla uprzywilejowanych...

Chcesz tam pracować? Nie miej uczuć! Miej mocne nerwy, "koleżanki" sprawią, że odechce Ci się tam pracy.

Za bardzo się też nie staraj, bo i tak nikt tego nie doceni, a jeszcze skrytykuje!

NIE POLECAM!
ex emploee 2017-06-15 16:55
Wyrażona przeze mnie opinia także nie będzie pozytywna. Zgadzam się również z niektórymi wymienionymi tu argumentami.

Przez cały okres mojej pracy w Onyksie, każdy, za wyjątkiem jednej osoby, która zaczynała studia dzienne, odchodził, ponieważ nie był już w stanie psychicznie znieść atmosfery oraz dziwnych praktyk właścicieli firmy, a także zachowania kilku pracownic, które były z nimi blisko. Jeżeli zwalniała kogoś właścicielka, to od razu znikał z pracy (przywilej umów śmieciowych).

Rzeczywiście umowy o pracę są rzadkością. Każdy dostaje śmieciową umowę zlecenie, nawet przez kilka lat, dopóki przynosi ważną legitymację uczniowską (studencką). Praca tam, jak najbardziej nosi jednak znamiona pracy o charakterze długotrwałym, w pełnym wymiarze. To oznaczałoby, że pracownik powinien być zatrudniony na umowę o pracę… Co do samej legitymacji – wymagany jest status ucznia/studenta zaocznego, a jednocześnie oczekiwana jest pełna dyspozycyjność, również w soboty, a niekiedy zdarzało się, że trzeba było w pracy spędzać po kilka tygodni pod rząd na popołudniowych zmianach, czyli np. do 20:00.

Załoga to same kobiety. Niestety, kilka z nich wykorzystywało swoją pozycję w hierarchii firmy, co oznaczało dla innych np. niekorzystny grafik. Teoretycznie każdy pracował przez jeden tydzień od rana, następny to zmiany popołudniowe i tak na zmianę. Niestety, niekiedy kilka osób musiało przez kilka tygodni pod rząd pracować na popołudnia, ponieważ w przypadku konieczności odwrócenia grafików, tzw. Kierownik podporządkowywała wszystko do preferencji swoich najbliższych koleżanek, kosztem reszty załogi.

Właścicielka miała problem z określeniem swoich relacji wobec pracowników, zachowanie impulsywne, nieprofesjonalne (wymagający, surowy szef, czy może jednak koleżanka?). Nie potrafiła zachować balansu, co było bardzo dezorientujące.

Staż pracy nie był taki krótki, więc długo by wymieniać... Nie zniechęcam, nie polecam. Sama jednie żałuję, że tak długo zwlekałam z decyzją o odejściu, i jest to zdanie większości dziewczyn, które również same odeszły.
Zostaw swoją opinię o Sklep internetowy Onyks.eu z artykułami do wyrobu biżuterii - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep internetowy Onyks.eu z artykułami do wyrobu biżuterii