ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.

anonim 2011-08-03 16:35
Wygraliśmy los na loterii - nowego prezesa. Ma wszystko poukładane . Ale po co został antykwariat ?
Korek 2011-09-12 21:51
Nowy Prezes zburzy ten antykwariat .spokojnymi ruchami reformuje ten bar. Gwiazdka z nieba spadła w Sopocie.
kolega 2014-02-13 18:24
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy oraz płacy w Energa oświetlenie jeżeli chodzi o stanowiska inżynierskie?
ontujest 2014-09-24 13:52
Poproszę o informację nt firmy. Generalnie firma z siedzibą w Sopocie, widzę, że szukają pracownika w Płocku. Jak to działa?
jaro 2015-07-09 18:57
Słaba firma, prezes łamie prawo pracy.
jurand 2015-07-31 10:56
Działanie firmy jest proste. W zarządzie zasiada 2 totalnie niezorientowanych ludzi. Zero wiedzy, ewidentnie widać, że wymyka sie im wszystko z rąk - sprawozdania finansowe po ilekroć giną, wnioski personalne pozostają bez rozpatrzenia. Jeden z prezesów bez przerwy przeglada internet w oczekiwaniu na pochlebne artykuły na swój temat. Pracownicy średniego szczebla boją sie zarządu, wiele w firmie nie wnoszą, ale są za to lepiej doinformowani niż zarząd. Ogólnie w firmie panuje bałagan i strach przed spółką założycielską (Grupą Energa), szcególnie u prezesów - to jest panika. Na najniższych stanowiskach można sobie pozwolić na wiele od przywłaszczania środków zakłaowych do obijania się w pracy. Niby kontrolują, ale szukają nie tam, gdzie trzeba. Lubią stosowac kary nagany za byle co, regułą są zwolnienia dyscyplinarne z pracy dosłownie za nic lub za lekkie przewinienie. 9 na 10 takich zwolnień ląduje w sądzie pracy, który przywraca pracownika i nakazuje wypłate sowitego zadośćuczynienia. Ogólnie jeden wielki " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;.
anonim 2016-03-21 16:04
zgaduje z doświadczenia, że przyjmują ludzi na umowe o prace. (dwie umowy na 7 msc potem nieokreslony). co do wymagań pracy, nie wiem czy akurat w słupsku ale zwyczajowo przez 2/3 lata jeździsz jako 3. członek brygady.
rte3 2016-05-16 19:52
@witek hej hej no wiesz co moze nie chodzi o zarobki jednak mimo wszystko jezeli chodzi o imowe to najelpsoza by byla taka wlasnie umowa o prace jednak..
wewe 2016-12-11 13:58
Jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Zostaw swoją opinię o ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.