Cortex Chemicals

Tarnów

Opinie o Cortex Chemicals

slabiutko 2009-12-03 15:38:02
pracowalem. zatrudniaja niepelnosprawnych, zeby mniej kosztowali, ale wyciskaja z nich wszystko co sie da. placa bardzo marnie, a wymagania maja wielkie. mala prywatna firemka bez mozliwosci rozwoju i awansu i tylko Cie zgnoja, jak cos Ci sie nie podoba. generalnie wlasciciel/szef przesiakniety jakas mania przesladowcza. stanowczo nie polecam
Jasiek 2010-02-04 16:03:06
Potwierdzam w/w. Jezeli nie masz co robic mozesz sprobowac, ale stanowczo nie polecam. Duze wymagania, marne pieniadze!!!
nigdy więcej 2013-03-25 15:17:55
Potwierdzam powyższe komentarze. Firma nie daje żadnych podkreślam żadnych perspektyw. Nie ma możliwości rozwoju, oczywiście jeśli nie jesteś znajomym właściciela lub kogoś z zarządu. Nierówne traktowanie pracowników to chleb powszedni, wysokość płacy zależy nie od twoich wyników tylko od znajomości z właścicielem. Firma właściwie w rękach prezesa i jego [usunięte przez moderatora] żony, którzy w stosunku do pracowników stosują kłamstwa, pomówienia i zastraszenia. W trosce o zdrowie stanowczo radzę, poważnie zastanowić się nad pracą w tej beznadziejnej firmie.
jb 2015-03-07 23:04:18
stanowczo odradzam!!! atmosfera nie do wytrzymania! na porządku dziennym kłótnie, krzyki i trzaskanie drzwiami. Pani V-ce Prezes ma tylko 1 cel - dobrze wyglądać w oczach właściciela. Właściciel widzi całą pocztę, dlatego też pierwszego dnia dostałem od Pani Vice prezes instrukcje, że mam nic nie pisać tylko przychodzić i rozmawiać, a właściwie wypluwać dane handlowe mojego poprzedniego pracodawcy. Po rozmowach dostawałem maile "zgodnie z uzgodnieniami...." chociaż żadnych uzgodnień nie było...
Jak w żadnej innej firmie jest podział na pracowników pierwszej i drugiej kategorii, czyli rodzinkę i znajomych właściciela oraz zwykłych pracowników. Ludzie z rodzinki znani są z tego że nie robią nic.... Wyniki pracy innych są przypisywane do nich i do Pani Vi-ce prezes. Pozostali pracownicy zasuwają podwójnie i dobrego słowa nie słyszą nie mówiąc o premii.
Tak jak powyżej stanowczo odradzam, chyba że ktoś lubi być wykorzystywany...
Kali 2016-02-26 08:27:08
Hej,pracuję w tej firmie prawie 2 lata i różnie bywało,
ale od jesieni jest nowy zarząd i już widać różnicę.
Praca jak każda w prywatnej firmie, właściciele chcą zarobić.
To nie praca jak w urzędach... kto się pracy boi niech siedzi w domu.
anonimm 2016-03-16 14:12:25
Dziwię się powyższym opiniom... od początku mojej pracy w cortexie ani razu nie było opóźnienia w wypłacie, zawsze mam przed czasem kasę na koncie. Poza tym atmosferę w firmie budują koledzy, a ja nie narzekam... ;P
K 2016-03-17 14:00:32
Właśnie zastanawiam się czy wysłać tam swoje CV. Jednak nie wiem co to za praca i czego mam się spodziewać
si 2016-03-21 16:04:50
Tak, nowy zarząd jest...wyjątkowo arogancki i mobbingujący -widać efekty, ludzie odchodzą, a oni rekrutują i piszą bzdury o miłej atmosferze w pracy. Odradzam.
Kali 2016-04-08 11:56:41
Od listopada w firmie pod nowym zarządem nie zwolniono żadnego pracownika, tylko zatrudnili nowych i podobno mają nadal zatrudniać na całkiem nowe stanowiska.... czy na pewno pracujesz w tej firmie?
si 2016-04-08 13:13:42
Kali, napisałam że ludzie odchodzą i to jest fakt. Atmosfera była kiepska za starego zarządu, a teraz jest jeszcze gorsza. Na lepsze nic się nie zmieniło. Więc ja szczerze odradzam to miejsce. Poniżanie ludzi na porządku dziennym- przez Prezesa i tych którzy są z nim w "układzie". A co Kali - zarząd kazał Ci dobrze pisać na ich temat? bo tak to wygląda...Na szczęście internet to wolne medium;)
xyz 2016-04-19 10:07:31
hihihi ponoć proponowali zostanie Product Managerem za 3tys plus 2% z marży- szału nie ma. Cortex to mała firma z chciwym i głupim zarządem. Nie ma żadnego zaplecza socjalnego-nawet z papierem toaletowym w pięknym dworku bywa problem, o jakichkolwiek dodatkach typu "wczasy pod gruszą" nie ma nawet co marzyć. Pracowników traktuje się jak śmieci-generalnie "afryka dzika". Wypłaty są terminowo, ale nie wiadomo ile to jeszcze pociągnie bo obroty spadają. Zgadzam się z opinią "si". Trzeba też uważać na donosicieli i dupowłazów- jak masz coś co Ci pozazdroszczą albo jesteś w czymś lepszy to bedą z zawiści szukać na Ciebie "haka". W tej firmie nikt dobry się nie utrzyma zbyt długo-klika. Jeśli Cię to nie zraża to próbuj swoich sił
olololo 2016-05-09 09:44:11
To co napisales to opis kazdej polskiej firmy z branzy nie nalezacej do duzych koncernow. Swieżak w branży?
olololo 2016-05-24 12:15:57
Hm, zdefiniuj dobrą pracę. Czy chodzi o robienie zysku czy o częste wyjazdy do klientów? Są różne firmy
braun 2016-06-23 13:17:41
A powiedzcie mi jedno - ci tam pracujący albo znający sytuację. Byłem na jednej rozmowie - zaproponowali gówniane pieniądze i umowę na okres probny 3miesiące i . Zapewnili, ze po tym czasie i przedluzeniu umowy mogę liczyć na podwyżkę. Ile w tym prawdy ?
braun 2016-06-29 18:34:25
Braun: ponawiam pytanie
ja 2016-08-05 18:45:20
wszystkim potencjalnym i tym na "nie" powinien dać do myślenia fakt, że w tej firmie jest całkiem spora grupa ludzi ,na różnych stanowiskach, pracujących po kilkanaście lat. Dla mnie to duży argument na "tak".
gienek 2016-08-22 23:01:51
Dobra atmosfera zależy w równym stopniu od pracowników jak i od pracodawcy a nierówne traktowanie...szanowna pani z tym do sądu można iść, kodeks pracy pani czytała? :) I nie pieniądze są w życiu najważniejsze,heh.
a 2016-08-23 08:17:52
Wydaje mi się, że na spokojnie można u nich liczyć na uczciwe zatrudnienie @Bok, bo umowy są w pełni u nich respektowane. Legalne zatrudnienie sprawia, że prędzej przykładają wagę do swoich obowiązków.
OADM 2016-11-17 22:34:04
Powiedzcie mi trochę więcej na temat firmy, ponieważ idę na rozmowę na specjalistę ds logistyki.
Jakieś rady od Was ??
OADM 2016-11-17 22:34:45
Jakieś rady od Was ??
Zostaw swoją opinię o Cortex Chemicals - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cortex Chemicals