Komornik Dariusz Graca

Siemianowice Śląskie

Opinie o Komornik Dariusz Graca

klient dłużnik 2015-07-30 19:54
Najgorszy komornik na śląsku a przede wszystkim w Siemianowicach.Arogancki,bezszczelny,okrada wręcz zadłużonych ludzi bez zastanowienia czy jego dłużnik ma co do garnka włożyć tylko kasa kasa i kasa jest dla niego ważna .Omijajcie go z daleka szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!
Stey 2015-10-22 10:19
Róbcie wszystko, by nie dostać się w jego łapy, czy naprawdę nie ma na takich ludzi paragrafów???
załamany dłużnik 2017-01-13 14:51
To prawda - bezwzględny człowiek nie maski, bezczelny , bezlistosny. Nie ma mowy o dyskusji i rozwiązaniu problemu z dłużnikiem by był w stanie spłacić zadłużenie. Zabierał mi nawet alimenty na dziecko które wychowuję sama zarabiam 1.600 zł,, i spłacam nie moje długi.Horror jestem przez tego człowieka w głębokiej depresji. Mam tylko nadzieję, że kiedyś znajdzie się ktoś - kto zrobi z Nim porządek.
Zostaw swoją opinię o Komornik Dariusz Graca - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Dariusz Graca