GOBOR Sp. z o.o.

Boronów

Opinie o GOBOR Sp. z o.o.

citizen 2016-01-20 00:29
Jak umawiasz sie z pracodawcą na jakies warunki to nie można miec pretensji, że jest kara za niedotrzymanie warunków. Pretensje mają pracownicy którzy pracują wszędzie po kilka miesięcy, i zawsze im coś nie pasuje.W żadnej firmie nie płacą za darmo , jak ktoś jest fachowcem zarabia dużo i to wszędzie a jak nie potrafi nic zrobić to zawsze jest cos nie tak !!!
byku 2016-01-22 21:06
bociek ne ma zle damy rade hehe
xyz 2016-01-27 14:03
Jak kradniesz to muszą to jakoś weryfikować, a że za swoje nie kupujesz to przecież inni nie będą na ciebie pracować ośle. Krowa, która dużo muczy mało mleka daje. Jak ci się nie podoba to spadaj bo innym zależy, a tacy jak ty to tylko zamieszanie robią bo robić im się nie chce. I pomyśleć, że na takiego trzeba tu robić szkoda słów. Językiem też się świetnym posługujesz słownictwo brukowe jednym słowem żenada i brak słów.
zadowolony 2016-02-13 19:14
Panowie co wy tak narzekacie,ja Goborowi wszystko zawdzięczam,jak by nie oni to bym spał pod mostem.Nie ma co narzekać gdzie jest dobrze wszędzie zle...
Rambo 2016-03-05 01:17
Moja wypowiedz na tematy Goboru są dobre pracuje tam i sie bardzo kwole jest tam bardzo miła atmosfera i bardzo miłe kierownictwo jestem bardzo zadowolony płacą regulalnie co miesiąc kierownictwo jest bardzo miłe i niema co narzekać
nie palący 2016-03-17 00:24
Ciesz się że tylko 500 zł za palenie, na zakładzie pracy możesz legalnie dostać nawet 2000 zł mandatu wg obowiązującego prawa. nie zgodzę się z większością wypisujących komentarze że są tu złe warunki pracy i płacy jak się komuś nie podoba robota to wypad i już a nie psuć krewi ludziom którzy chcą mieć gdzie pacować.

SZEFOWO KAŻDEMU PALĄCEMU NA ZAKŁADZIE PO 2000 ZŁ MANDATU!!!
max 2016-05-01 18:17
zgadzam sie,tylko kto to zrobi?
tosiek 2016-06-07 09:54
A może moich napiszesz jakim byłeś pracownikiem? Odważnie jest obrażać kogoś po nazwisku nie podając swojego... kierownik jest wymagający i konkretny, a Ty nie potrafiles sprostać jego wymaganiom. Weź się za robotę, a nie obrażaj innych!!!
tosiek 2016-06-27 14:57
na początu umowa zlecenie, potem umowa o pracę, w pojedyńczyń przypadkach umowa o pracę od razu..
typ a 2016-09-12 10:07
@tom
z tego co wiem od ludzi co tam robią kobiety robią na drzewie i również na montażu.
jak tam pracowałem to ludzie przychodzili i odchodzili, jak się dowiedzieli jakie są normy i kasa.
a z tego co mi wiadomo teraz wcale nie ma lepiej, tylko gorzej. dowiedz się ile ludzi się zwolniło i dlaczego.
SALWADOR CC 2016-09-25 21:15
Fajna praca dobre zarobki jak się chce robić polecam
BOB 2016-09-30 18:15
SALWADOR,nie wiem gdzie pracujesz na jakim dziale ale na pewno nie masz 12 zl/h jesli jestes zadowolony robić chcemy wszyscy tylko za godne wynagrodzenie w tej firmie lepiej sie zwolnic i na nowo przyjąc bo na start nowi mają 12,50 tyle nawet nie mają pracownicy pracujący po 10 lat
SALWADOR CC 2016-10-09 22:36
BOB widać że mało wiesz jest duża grupa ludzi która zarabia dużo więcej niż pisałeś i to są ludzie którzy mówią ze jest mało a co do moich zarobków to poniżej 12 zł. to miałem w pierwszym miesiącu mojej pracy w "GOBOR"dobra rada trzeba się starać jak chcesz zarobić
sdcv 2016-10-10 20:11
no przecież na każdym stanowisku będą jednak inne te zarobki nie uważasz i z całą pewnością zależa też od wielu czynników tutaj na przykład od tego jakie masz wykształcenie czy też od tego jaki masz staż pracy więc chyba jednak warto jest poczekać ..
Gosc 2017-02-10 05:29
Odpowiedni organ to trzeba tobie przeszczepic. Pracować trzeba wszędzie. Jest na płytach lewus co wali w h bo ma plecy. Dostał stówe bo sie nie wywiązał napewno z obowiązków. Prawda jest taka że nikt nie napisze dobrej opinii a złe kazdy zapamietuje. Dlatego warto przypomniec że płacone jest zawsze na czas nikt sie nikogo nie czepia jak robota zrobiona, a atmosfera na każdym dziale jest ok odkąd nie ma osoby z upodobaniami na Goborowe 500+ i podpierdalacza. Do tego przyrost produkcji jest widoczny gołym okiem.
Zuzanna 2017-03-16 11:02
@Gosc długo już pracujesz w firmie? Co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia i oferowanych benefitów?
Kali 2017-06-29 12:48
Słyszałem że są przyjęcia do pracy ile można tu zarobić za normalną pracę ?
Zostaw swoją opinię o GOBOR Sp. z o.o. - Boronów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOBOR Sp. z o.o.