GOBOR Sp. z o.o.

Boronów

Opinie o GOBOR Sp. z o.o.

citizen 2016-01-20 00:29
Jak umawiasz sie z pracodawcą na jakies warunki to nie można miec pretensji, że jest kara za niedotrzymanie warunków. Pretensje mają pracownicy którzy pracują wszędzie po kilka miesięcy, i zawsze im coś nie pasuje.W żadnej firmie nie płacą za darmo , jak ktoś jest fachowcem zarabia dużo i to wszędzie a jak nie potrafi nic zrobić to zawsze jest cos nie tak !!!
byku 2016-01-22 21:06
bociek ne ma zle damy rade hehe
gad 2016-01-24 09:29
A wszystko to ch-j w porównaniu z bombą atomową hehe
inter 2016-01-27 09:49
a ten pomysł z rękawiczkami to już przesada, żeby wymieniać stare na nowe, co oni robią z starymi rękawiczkami? KRETYNI !!! DZIĘKUJEMY ZONO SZEFA, suko
xyz 2016-01-27 14:03
Jak kradniesz to muszą to jakoś weryfikować, a że za swoje nie kupujesz to przecież inni nie będą na ciebie pracować ośle. Krowa, która dużo muczy mało mleka daje. Jak ci się nie podoba to spadaj bo innym zależy, a tacy jak ty to tylko zamieszanie robią bo robić im się nie chce. I pomyśleć, że na takiego trzeba tu robić szkoda słów. Językiem też się świetnym posługujesz słownictwo brukowe jednym słowem żenada i brak słów.
Wojtek 2016-02-06 16:29
Pani Sylwio,na pewno Pani czyta wszystkie komentarze,tak jak ten,który przy wypłacie pokazała mi Pani na kartce.
Więc tak,wtedy to nie byłem ja,jak już Pani mówiłem. Co do wszystkich komentarzy,które tu zostały napisane,no cóż nic dodać nic ująć,ze wszystkimi negatywnymi się zgadzam. Sam mam kilka nagrań z "reszty" wypłaty(dokładnie 4-wszystko słychać idealnie :) i kilka nagranych " przemówień Mariusza",gdzie słychać,Panowie pracujemy po 9h,soboty 6 lub 9,mówione jest w środy...Ostatnie z 23.12.2015 :) A ja się pytam co ta na PIP powie,skoro w umowie jest jasno napisane 40h tygodniowo ? Jest kilka osób,niektóre jeszcze pracują,którym nie jest obojętne to jak się w robocie traktuje ludzi,to nie Chiny,takie warunki pracy tu nie przejdą... Pozdrawiam i mam nadzieję,że nie do zobaczenia ;)
Janusz 2016-02-06 19:05
Wynagrodzenie na wiekszosci oferowanych stanowisk to od 8,20 do 8,80 euro brutto na godzine.
To ile dostaje sie na reke zalezy od grupy podatkowej.
W Niemczech masz zagwarantowanych 35 godz tygodniowo (151 miesiecznie)i za tyle placa a reszta(jesli sa nadgodziny) idzie na konto godzin.
Na pierwszej klasie podatkowej przy stawce 8,80 euro zarabia sie 1328 euro brutto.
Po odciagnieciu ubezpieczenia, podatku i innych tego typu obciazen zostaje z tego 1003 euro na reke.
Od tego trzeba odjac za zakwaterowanie (srednio okolo 250 euro miesiecznie)
Trzeba tez odjac na dojazdy i na wyzywienie.
Odlozyc miesiecznie mozna 300 - 500 euro czyli max 2000 zeta.
Fachowcy wysokiej klasy zarabiaja wiecej ale wiekszosci Polakow placa stawke minimalna czyli mniej niz 9 brutto.
BOB 2016-02-08 20:18
witam,mnie ciekawi jak sobie panowie kierownicy poradzą w tym miesiącu z podliczeniem wypłat po tym jak wprowadzili jakieś kartki do pisania tego co robimy na razie jest tylko chaos z tym pisaniem
zadowolony 2016-02-13 19:14
Panowie co wy tak narzekacie,ja Goborowi wszystko zawdzięczam,jak by nie oni to bym spał pod mostem.Nie ma co narzekać gdzie jest dobrze wszędzie zle...
Rambo 2016-03-05 01:17
Moja wypowiedz na tematy Goboru są dobre pracuje tam i sie bardzo kwole jest tam bardzo miła atmosfera i bardzo miłe kierownictwo jestem bardzo zadowolony płacą regulalnie co miesiąc kierownictwo jest bardzo miłe i niema co narzekać
BUBU 2016-03-10 14:47
witam doszły mnie słuchy ze podobno będą zwolnienia z powodu zakończenia współpracy z z firmą dla której zbijaliśmy elementy,czy wam coś wiadomo?
max 2016-03-15 21:39
zakład chyba jest w złej kondycji finansowej skoro odbywają się łapanki na palących i zabieranie po 500 zł za palenie widać że ktoś dostał polecenie wykazania się,śmiechu warte tylko nikt nie dba o warunki pracy wszędzie ciasno zimno maszyny bez wyciągujak tak dalej będzie to ludzie będą odchodzić w poszukiwaniu lepszych warunków pracy
www.pl 2016-03-16 16:15
moja cierpliwość sie konczy - do warunków pracy w firmie mozna sie przyzwyczaic ale do wspolpracy z Ryskiem NIE !!! ...
www.pl 2016-03-16 16:35
Pracodawca powinien podjąć się wypłaty dodatków, które mają zrekompensować pracownikom uciążliwą prace.
Przepisy obowiązujące u pracodawcy powinny zawierać wykaz stanowisk pracy, na których pracę uznaje się za wykonywaną w warunkach szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych. Do prac tych można zaliczyć prace wykonywane w warunkach nadmiernego wysiłku psychicznego związanego z: ... czytaj poprzedni wpis
Dodatek przyznawany jest za każdą godzinę przepracowaną w warunkach uznawanych za szkodliwe
nie palący 2016-03-17 00:24
Ciesz się że tylko 500 zł za palenie, na zakładzie pracy możesz legalnie dostać nawet 2000 zł mandatu wg obowiązującego prawa. nie zgodzę się z większością wypisujących komentarze że są tu złe warunki pracy i płacy jak się komuś nie podoba robota to wypad i już a nie psuć krewi ludziom którzy chcą mieć gdzie pacować.

SZEFOWO KAŻDEMU PALĄCEMU NA ZAKŁADZIE PO 2000 ZŁ MANDATU!!!
max 2016-03-18 21:20
super kolego że troszczysz sie o kase dla firmy tylko że nie wszyscy podlegają tym restrykcją,jeśli pracujesz w tej firmie to wejdz sobie na szatnie na dole tam zawsze są dwie osoby które ciągle palą i ciągle tam siedzą i jakoś tego nikt nie widzimam rozumieć że mają immunited skoro im wolno,jeśli na zakładzie jest zakaz palenia to myśle żę dla wszystkich a nie dla wybrańców zarabiajacych te marne grosze
zawiedziony 2016-03-23 17:58
witam,pisze bo martwi mnie sytuacja w zakładzie z dnia na dzień coraz gorsze warunki pracy coraz mniej miejsca do pracy i coraz większe wymogi nie wiem o co chodzi ale w takich warunkach to myśle że o akodzie trzeba zapomniec bo skoro mamy pracować w takim ścisku jak pod namiotem gdzie jest chyba 12 maszyn i tyle samo operatorów i oczywiście materiał do obróbki a namiot obok sa 4 stanowiska monterskie i 4 monterów to chyba czas szukać pracy

aaaaaaaa jeszcze jedno fajnie że ktoś wspomniał o Ryszardzie,tylko myśle że dodatku finansowego raczej nie będzie ani szkodliwego
www 2016-04-16 11:44
gobor to najlepsza firma w boronowie jak komu nie pasi do hucza za 9 zeta je...c od 6 d0 6
max 2016-04-27 20:36
powiem tak,moze Gobor to dobra firma ale kierownictwo to totalna klapa szkoda więcej pisac bo wszyscy wiedzą o czym i o kim mowa
majk 2016-04-29 07:00
Niewolniki Goboru pracujcie by brygadzisći mieli lepszo prymia musicie sie bardziej starać by oni mieli lepszo prymia bo śćego brygadzisci mają zyć zate marne grosze
qqq 2016-05-01 11:07
tam trzeba połowa kierowników i liderów wypier.......olić jak ponoc kasy nie ma
max 2016-05-01 18:17
zgadzam sie,tylko kto to zrobi?
tosiek 2016-06-07 09:54
A może moich napiszesz jakim byłeś pracownikiem? Odważnie jest obrażać kogoś po nazwisku nie podając swojego... kierownik jest wymagający i konkretny, a Ty nie potrafiles sprostać jego wymaganiom. Weź się za robotę, a nie obrażaj innych!!!
tosiek 2016-06-27 14:57
na początu umowa zlecenie, potem umowa o pracę, w pojedyńczyń przypadkach umowa o pracę od razu..
Matti 2016-07-13 15:06
Firma akordowa, ale akordu nie ma. Zarobić możesz max 'tyle i tyle' na godzinę i więcej nie bo kierownik zwiększy ci norme.
Jedynie kto tam może zarobić to liderzy w większości przypadków nic nie robiący.
Dlaczego tylu ludzi sie zwolnia ? i przyjmują ukraińców ? bo nikt nie chce pracować w firmie w której nie ma szans rozwoju tylko upadku, jak ma to teraz miejsce.
Firma płaci, umowy są ale nic poza tym. Nie wiem czy któraś firma zabiera Ci 97zł z wypłaty za nic i twierdzi że to legalne.
Matti 2016-07-14 10:31
ledo, tłumaczą w biurze że to legalne, ale nic co jest robione poza przelewem nie jest legalne. Czyli to jest jakby podatek od tego co dostajesz 'na rękę'. Czyli czyste złodziejstwo...
Matti 2016-07-15 21:19
@kuba

Operator CNC jest potrzebny bo sie aktualnie jeden zwolnił bo ? Bo maszyna jest zepsuta i stoi jakieś 2-3 tygodnie. Do tego czasu zanim ją naprawią czeka sie i robi śmieciowe roboty za które zarobisz 40zł na dzien, taki akord... I nikt sie nie martwi ze zarobisz mało.

Ogólnie jak jesteś fachowcem to znajdziesz normalną prace, jak sie chcesz pouczyc i zarobić grosze to gobor chyba jest odpowiedni
majkel dżekson 2016-08-24 20:12
zwolniło się stanowisko kierownik zamieszania, główny saper destruktor, władca opału i donosiciel - mściciel oraz prezes TUR (Towarzystwo Unikania Roboty) wszystko w jednym. Chętnych zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Wymagane umiejętności: samodzielne parzenie kawy.
Monter 2016-09-06 21:16
Sama prawda chlopie najwieksza m***a zostala usunieta ten pan ktory sie do tego przyczynil szacun :) montaz sie cieszy
typ a 2016-09-09 20:50
prawda jest taka, że jak się nie obudzą i nie dają zarobić pracownikowi adekwatnie do pracy to samo kierownicy, liderzy i szefostwo będzie robić.
ile ludzi już odeszło co robiło po parę lat! Bo ile można robić za te same pieniądze(o ile nie mniejsze), robiąc większe normy?! człowiek, chce zarobić.
ludzie z dobrze płatnych robót się nie zwalniają, a tutaj się robi coraz większy przemiał i brak chętnych do pracy, a z samych ukraińców i kobiet nie pociągną długo.
amen
Nik 2016-09-10 21:29
Teraz mogli by sie za tych dwoch nierobow zabrac na magazynie z tylu bo na montazu nie mozna chwili stanac a tam laba siedza na paletach byle do fajrantu tego kierownik nie widzi niestety no ale nimi rzadzil sami wiecie kto no ale jednego darmozjada na ktorego cza bylo robic mnieh !!!wszyscy odetchneli z powodu odejscia wlatcy opalu
typ a 2016-09-12 10:07
@tom
z tego co wiem od ludzi co tam robią kobiety robią na drzewie i również na montażu.
jak tam pracowałem to ludzie przychodzili i odchodzili, jak się dowiedzieli jakie są normy i kasa.
a z tego co mi wiadomo teraz wcale nie ma lepiej, tylko gorzej. dowiedz się ile ludzi się zwolniło i dlaczego.
SALWADOR CC 2016-09-25 21:15
Fajna praca dobre zarobki jak się chce robić polecam
BOB 2016-09-30 18:15
SALWADOR,nie wiem gdzie pracujesz na jakim dziale ale na pewno nie masz 12 zl/h jesli jestes zadowolony robić chcemy wszyscy tylko za godne wynagrodzenie w tej firmie lepiej sie zwolnic i na nowo przyjąc bo na start nowi mają 12,50 tyle nawet nie mają pracownicy pracujący po 10 lat
SALWADOR CC 2016-10-09 22:36
BOB widać że mało wiesz jest duża grupa ludzi która zarabia dużo więcej niż pisałeś i to są ludzie którzy mówią ze jest mało a co do moich zarobków to poniżej 12 zł. to miałem w pierwszym miesiącu mojej pracy w "GOBOR"dobra rada trzeba się starać jak chcesz zarobić
sdcv 2016-10-10 20:11
no przecież na każdym stanowisku będą jednak inne te zarobki nie uważasz i z całą pewnością zależa też od wielu czynników tutaj na przykład od tego jakie masz wykształcenie czy też od tego jaki masz staż pracy więc chyba jednak warto jest poczekać ..
Monter1 2016-11-02 06:52
Praca jaka jest każdy widzi, a co do wypłaty to jedni sa zadowoleni inni nie, ja pracuje dopiero kilka miesięcy i z warunkami się zgadzam nie sa za fajne, co do atmosfery nie narzekam jest spoko.
Mi tapicer od poczatku sie pier##lił, a o inny doprosic sie nie dało, w koncu jednak lider mi go naprawił, jednak nie na długo, zas sie pier##li.
Gosc 2017-02-10 05:29
Odpowiedni organ to trzeba tobie przeszczepic. Pracować trzeba wszędzie. Jest na płytach lewus co wali w h bo ma plecy. Dostał stówe bo sie nie wywiązał napewno z obowiązków. Prawda jest taka że nikt nie napisze dobrej opinii a złe kazdy zapamietuje. Dlatego warto przypomniec że płacone jest zawsze na czas nikt sie nikogo nie czepia jak robota zrobiona, a atmosfera na każdym dziale jest ok odkąd nie ma osoby z upodobaniami na Goborowe 500+ i podpierdalacza. Do tego przyrost produkcji jest widoczny gołym okiem.
Sali 2017-02-11 12:15
Mówi się rzeluś i glonojad
Zuzanna 2017-03-16 11:02
@Gosc długo już pracujesz w firmie? Co możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia i oferowanych benefitów?
Zostaw swoją opinię o GOBOR Sp. z o.o. - Boronów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOBOR Sp. z o.o.