Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.

Dobiegniew

Opinie o Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.

Malarz 2011-10-23 20:28:28
Jeżeli chcesz być popychadłem dla niekompetentnych brygadzistów, wyrabiać niewykonalne normy i by twoja praca była ciągle monitorowana oraz oceniana za średnią pensję 1500zł to życzę powodzenia.
anonimus 2014-09-14 15:03:16
Aktualnie ips. Normy wyższe. Kierownik zakładu pracowników ma za nic.Podstawowa płaca niższa od najniższej krajowej. System premiowania zależny od wykonania norm. Beznadziejna organizacja pracy i czepiactwo kierownika na każdym kroku.
qqqq 2014-09-16 16:57:03
Jak płaca może być niższa od najniższej krajowej? (pracownicy zatrudnieni na pełny etat na umowę o pracę)
bogdan 2015-12-07 11:43:58
Będą. Ciśnij teraz, jest dobry okres.
ready 2016-05-19 20:59:10
No niestety na to wygląda @ehhh spozniony. Ale jak bardzo ci zależy na pracy u nich to wyślij swoje cv na maila, może to coś da.
były pracownik 2016-11-30 15:21:31
Byłem zatrudniony w IPS Dobiegniew i oddelegowany do pracy w Landau. Na początku ok, ale z czasem wszystko się psuje. Mają totalny bałagan, wypłaty źle naliczane, pracownik sam musi pilnować i wręcz wykłócać się o swoje ciężko zarobione pieniądze. Jak już dojdziesz swego to na wyrównanie wypłaty czekasz i czekasz. Kierownikiem zrobili młodego chłopaka, który nic nie potrafi załatwić, a poważnych pracowników traktuje gorzej niż psy. Zacznij się upominać o swoje, a zrobią wszystko żebyś się zwolnil.
Zostaw swoją opinię o Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o. - Dobiegniew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Drzewne Dobiegniew Sp.z o.o.