Opinie o Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan w Mikołów

Administrator Nowy wpis

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Frezer. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

SPAWACZ Nowy wpis

Witam ten pan cały prezes mnie nie urzekł jedna wielka ściema i jak było pisane obiecywanki a jak zobaczysz umowę to się za głowę złapiesz, niedaj się zrobić w Ch to co było pisane wcześniej to prawda. Pan, zapomniał że czasy (usunięte przez administratora) się skończyły i za fachowca trzeba zapłacić należyte pieniądze a nie 20zl za h i szpula drutu na 8h do Wyspawania. Jak ja się cieszę że zasięgiem języka od kolegów z okolicy o tej firmie!

Spawacz Wilk Nowy wpis
@SPAWACZ

Dokładnie NIE POLECAM TEJ FIRMY BO PREZES MYŚLI ŻE JEST PĘPKIEM ŚWIATA I U NIEGO PRACA JEST TO NAGRODA ZA TRUD SPAWACZA... ( poza tym musisz umieć fazy robić palnikiem ręcznym bo sekator to dla nich towar z wyższej półki, znać się na rysunku technicznym i składać konstrukcje jeszcze jak za operatora wypalarki będziesz robił to będziesz IDEALNYM PRACOWNIKIEM za 26 netto...)(usunięte przez administratora) Jak chcesz za (usunięte przez administratora) pracować na emeryturę pana "Janusza" to masz zakład pracy idealny - w dodatku masz włączone kamerki i wielki brat ma na Ciebie podgląd non stop czy czasem nie lecisz w (usunięte przez administratora) za te 35 brutto buaha ha....(usunięte przez administratora)

Szymon Nowy wpis

Witam czy ktoś się orientuje na jakie zarobki można liczyć na stanowisku spawacza?

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan?

Kwasior

Nie bo pracownikom nie były wypłacane i teraz nikt nie chce ich robić. Katastrofa.

Kwaśor

Ja nie polecam. Połączenie (usunięte przez administratora) z najgorszym kapitalizmem. Z jednej strony brak narzędzi, brak płytek wiertła tylko hss i nie ma czym ich oszczyć. Pracownicy w pożądku ale chowają narzędzia żeby im nikt nie ukradł LOL. Właściciel obieca ci wszystko żebyś przyszedł 3000zl 4000zl za przejście ale nie daj się nabrać na obiecanki ani na Papierza w biurze LOL.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Spawacz - Ślusarz. Jaki był jej rezultat?
Leszno

Firma rodzinna, rzetelna, płaci regularnie, Prezes OK, gorzej z kierownikami, a właściwie z jednym :(. Ogólnie atmosfera OK, nawet pokusił bym się o nazwę miła. Jest to dobra firma na szybką naukę - polecam zaraz po studiach, kokosów nie bęzie, ale i najniższej krajowej też, a doświadczenie b.duże.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan - Mikołów

• Jak się pracuje w Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan?

Zakład Ślusarsko-Mechaniczny Gulmech Jan Gulan
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Żwirki I Wigury 56
    43-190 Mikołów