SAMSON SP. Z O.O. AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA

Opinie o SAMSON SP. Z O.O. AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA

kryro 2012-05-08 07:23
Ogólnie odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Brak możliwości rozwoju, zarówno wiedzy i umiejętności, jak i finansowego. Atmosfera w pracy raczej \"gęsta\". Praca polega na wykonywaniu powtarzalnych czynności, które mógłby wykonywać absolwent podstawówki, aż do znudzenia. Nie ma co liczyć na poznawanie nowych technologii, ani twórczą pracę.
bylypracoenik 2017-01-14 21:16
Odradzam również komukolwiek zatrudniać się w tej "firmie". Prezes na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje gruszki na wierzbie, po czym po podpisaniu umowy podrzuca zarządzenia dołączone do bhp przeczące wcześniejszym zapewnieniom. Ludzie są zwalniani po dwóch tygodniach pracy bez podania przyczyny, jak i po 2 latach jak i 10ciu. Atmosfera jak w oświęcimiu. Większość pracowników ma obowiązek donosić na kolegów prezesowi.
Ali 2017-04-15 15:17
Praca jak w kamieniołomie tyle tylko ze walisz głową. Ciężki prezes straszny kalafior albo ten no z kapusty jak mi tam ....
Brak możliwości rozwoju szkoleń. I coraz więcej aneksów do umowy.
Zostaw swoją opinię o SAMSON SP. Z O.O. AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAMSON SP. Z O.O. AUTOMATYKA I TECHNIKA POMIAROWA