LANDSBERG

Pączewo

Opinie o LANDSBERG

malaparte 2013-08-13 16:25:43
przestrzegam przed kontaktem z powyższą firmą, nieprofesjonalna "garażowa" firma,obecnie (sierpień 2013) poszukuje PH z terenu całej Polski - sam nie wiem po co ? brak możliwości , potencjału firmy jak i pana L. oraz pana J., szkoda czasu , nadziei oraz kosztów dojazdu ....
hokeista 2014-01-21 00:54:29
Do pracy ludzi potrzeba stale, chociaz jesli cie maja przyjac to albo od razu, albo bedzie sie to ciagnelo. zalezy od potrzeby szefa i jego humoru. firma sie rozwija, postawila nowe hale, maszyny, maja pojawic sie nowe produkty, ktorych dotad tu nieprodukowano. praca nie jest trudna, ale trzeba sie nadzwigac, bo o automatyzacji pracy raczej mozna zapomniec.
byl gosc, ktory mial takie plany, chcial cos zmieniac, poprawiac, zajal sie na powaznie jakoscia i wygladalo, ze daje to efekty, ale szeryf szybko sie go pozbyl.
tyle z tego dobrze, ze nie brodzi sie juz na halach po kostki w pyle, bo koles sciagnal maszyne do sprzatania, maszyny nie sa obsmarowane olejem, bo popracowal z nami nad ich stanem, troche pomogl doposazyc stanowiska, poukladal magazyny i dokumentacje i nawet buty nowe udalo sie z nim wywalczyc. No ale szef go wywalil.
Pracuje sie fizycznie, w hali zima temperatura w okolicach zera stopni, albo ponizej zera.
chyba, ze odpali sie kozy i grzejniki na rope, ale szef nie patrzy na to zyczliwie-wiadomo, ropa kosztuje. bramy sa stale pootwierane, bo towar trzeba wywozic, wiec opcji nie ma, zeby nie bylo przewiewu.
Pierwsza umowe raczej zobaczysz po kilku miesiacach-kierownik sprawdza wszystkich nowych i zatrudnia na czarno.
Stawki to najnizsza krajowa.
(usunięte przez administratora) Pracowac sie da. wazne, zeby sie nie wychylac-tego tu nie lubia. Rzadzi szefyf-wlasciciel pan (usunięte przez administratora)i chyba wspolwlasciciel, dyrektor od sprzedazy pan (usunięte przez administratora) obydwu rzadko widac na hali. ten drugi wlasciwie na produkcji w ogole sie nie zna, za to zawsze znajdzie cos zeby palcem pokazac. z szefem tez lepiej nie rozmawiac-raczej upokorzy niz powie dobre slowo.
Bedziesz pokorny, nie bedziesz zadawac pytan ani miec jakichs wlasnych pomyslow to tu popracujesz. Jak nie to na pewno sie komus narazisz.
Ludzie tu sa od roboty a nie od myslenia i tego sie trzeba trzymac. Generalnie pracowac sie da. nie masz innej alternatywy, to mozna sie zahaczyc.
Zostaw swoją opinię o LANDSBERG - Pączewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LANDSBERG