CEGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

Gliwice

Opinie o CEGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

aaaaaaaaa 2013-11-03 18:52:07
sami mlodzi ludzie, mozna sie duzo nauczyc bo zazwyczaj jest sie rzuconym na gleboka wode, ale trzeba tez zapinkalac jak maly osiolek. nadgodziny to norma. (usunięte przez administratora)jezeli jestes poczatkujacy w projektowaniu i chcesz nabrac doswiadczenia mozesz sprobowac, ale jezeli masz juz jakies doswiadczenie - nie polecam, poszukaj stabilniejszej firmy. firma jest taka mala fabryka projektow ktorym brakuje jakosci. na plus to mila atmosfera, ludzie sa spoko.
abc 2014-05-01 14:51:29
przychylam się do opinii poprzednika. Za przepracowane nadgodziny nie zawsze zapłacą tyle ile należy ale zawsze można iść z dobrymi argumentami do pana złotoustego ale trzeba mieć naprawdę dobre argumenty. Ogólnie wychodząc po 8 godzinach pracy źle to wygląda w oczach dyrekcji/kierownika. Atmosfera taka sobie. Projekty jak to poprzednik wspomniał robi się na szybko w myśl zasady "poradzą sobie na budowie".
BB 2014-05-21 05:53:29
Ja tam jestem zadowolony. Pensja zawsze na czas. Atmosfera fajna, duzo sie nauczylem. Czasami trzeba posiedziec dluzej, jak w kazdym biurze projektowym. Pracowalem juz w kilku i tu jest zdecydowanie najlepiej.
Zmizerowany 2014-12-08 14:27:11
Plantacja bawełny - nic dodać nic ująć
KO 2015-05-15 17:39:10
Jak wyglądają zarobki w tej firmie na ile można liczyć?
cekok 2016-04-21 21:45:55
Co się dzieje z firma, bo ich strona internetowa to tylko tekst Error establishing a database connection, czyli coś nie działa z baza danych. Kiedyś słyszałem, że była tu dobra atmosfera w pracy, ale ciekawi mnie jak jest teraz.
Zostaw swoją opinię o CEGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.