ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH

Łódź

Opinie o ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH

ang 2014-12-13 15:21:40
Nie polecam! Biuro niewypłacalne!!
tlumaczka 2016-04-02 14:31:34
Nie polecam Att. Sa wyjatkowo chamscy i bezczelni, pani Walczyk to bardzo nieprzyjemna osoba i hipokrytka oczekujaca terminowych tlumaczen ale od siebie juz terminowych platnosci juz nie wymagajaca. Ta oto pani upokorzyla mnie kilkakrotnie w rozmowach telefonicznych, mowiac mi, ze jestem zbyt "pryncypialna" dlatego, ze uprzejmie prosilam o platnosc po dwoch tygodniach od ostatecznego terminu w jakim powinna ona zostac wykonana. Powiedziala mi, ze "zycie mnie jeszcze zweryfikuje". Jakim prawem mozna tak sie odzywac do tlumacza, wyksztalconej osoby? Po tym jak zakonczylam wspolprace z nimi nie zaplacili mi, a nawet nie wyslali rozliczenia za tlumaczenia o wartosci okolo 200 zlotych. Potrafili mi nie placic przez 3 tygodnie, po czym przypominali sobie o mnie wtedy gdy potrzebowali tlumaczenie z mojego jezyka, wtedy przelew szedl natychmiast.
Zostaw swoją opinię o ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH