Opinie o ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH w Łódź

Rozczarowany tłumacz Nowy wpis

DLA TŁUMACZY Wykonane próbki, podpisane umowy (ale tylko przeze mnie, bo biuro już jej podpisać nie raczyło) i przez kilka miesięcy zero jakichkolwiek zleceń. Po co przeprowadzać proces rekrutacji i marnować czas tłumacza na nieodpłatne próbki, jeśli biuro nie jest zainteresowane współpracą? Zaproponowane stawki: 25-32 zł za stronę (2023 r.).

Tłumacze etatowi

Czy sa tu tłumacze etatowi z umowa o prcę?jak zarobki i wrażenia?

Weronika
@Tłumacze etatowi

A aplikowałeś moze na to stanowisko? Jesli tak, daj znac jak rozmowa rekrutacyjna :) Tez mnie to ciekawi

tłumacze etatowi Nowy wpis
@Weronika

minęło parę tygodni, nadal bez odpowiedzi Może ktoś inny dowiedział się czegoś nowego?

Lidia Nowy wpis
@tłumacze etatowi

Nie lepiej w sumie bezpośrednio się skontaktować, skoro nikt z nich tutaj nie zagląda? Jak to zrobisz możesz oczywiście wrócić tu z feedbackiem z info od nich. ;p

Tlumacze etatowi Nowy wpis
@Lidia

Gdybym znała jakiegos pracownika,to bym się zapytała ile zarabia ;) pytam tu, bo nie znam

Zuzanna

czy to się rozwiązało już, kto mówi prawdę a kto nie? Widzę że nawet tutaj już do prokuratury niektórzy wysyłali, to co tam się dzieje? Chętnie poczytam :D Ale coś rzetelnego o zarobkach wgl maja jakieś oferty pracy teraz?

Posiadasz aktualne informacje na temat poziomu wynagrodzenia w ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Grzegorz Norman

Anonimowe opinie są naruszeniem logiki działania w biznesie, o moralności nie wspominając. GOWork.pl nie powinien na coś takiego pozwalać. Nie interesują mnie jako pracodawcy.

@Grzegorz Norman

Jeśli uważa Pan te anonimowe opinie za kłamliwe albo krzywdzące dla Pana firmy, to proponuję złożyć zawiadomienie do prokuratury, zamiast wypłakiwać się tu, że ktoś anonimowo daje Panu złe opinie. Wtedy sąd rozstrzygnie, kto ma mówi prawdę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Gregor

Niezbyt dobrze piszecie o firmie a ja miałem zamiar starać się o pracę. Czy w ogóle potrzebują ludzi?

Tłumacz

Najbardziej beznadziejne biuro w Polsce. Odradzam współpracę.

dch

nie polecam i moglbym podpisac sie pod slowami "tlumaczka"

Tłumacz

(usunięte przez administratora) ODRADZAM!

tlumaczka

Nie polecam Att. Sa wyjatkowo chamscy i bezczelni, pani Walczyk to bardzo nieprzyjemna osoba i hipokrytka oczekujaca terminowych tlumaczen ale od siebie juz terminowych platnosci juz nie wymagajaca. Ta oto pani upokorzyla mnie kilkakrotnie w rozmowach telefonicznych, mowiac mi, ze jestem zbyt "pryncypialna" dlatego, ze uprzejmie prosilam o platnosc po dwoch tygodniach od ostatecznego terminu w jakim powinna ona zostac wykonana. Powiedziala mi, ze "zycie mnie jeszcze zweryfikuje". Jakim prawem mozna tak sie odzywac do tlumacza, wyksztalconej osoby? Po tym jak zakonczylam wspolprace z nimi nie zaplacili mi, a nawet nie wyslali rozliczenia za tlumaczenia o wartosci okolo 200 zlotych. Potrafili mi nie placic przez 3 tygodnie, po czym przypominali sobie o mnie wtedy gdy potrzebowali tlumaczenie z mojego jezyka, wtedy przelew szedl natychmiast.

ang

Nie polecam! Biuro niewypłacalne!!

Zostaw merytoryczną opinię o ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH - Łódź

• Jak się pracuje w ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH?

Zobacz opinie na temat firmy ATT INTERWERS AGENCJA TŁUMACZEŃ TECHNICZNYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042