Opinie o Deutsche Bank w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Deutsche Bank. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Deutsche Bank na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deutsche Bank w Wrocław

Michał Nowy wpis

Czy ten bank oferuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje ?

leszek Nowy wpis

Polecam sprawdzić w Stefczyku, dużo rekrutują teraz i oferują dobre warunki.

byly pracownik Nowy wpis

Domel - 2009-11-15 09:01:50 Heh no dla nieroba 1000 ;] a jeżeli wezmiesz sie do roboty to zarobisz normalne pieniądze Czy ty wiesz co ty piszesz w ogole ? Z cala zatrudniona nowa ekipa siedzielismy w biurze w gdyni przy jakis pieprzonych telefonach jak telemarketerzy :/ Zatrudnieni bylismy jako przedstawiciele handlowi (nie wiem co ta praca miala z tym wspolnego). W tygodniu trzeba bylo wyjechac w teren na 2 dni np. Wszystko fajnie gdyby nie limit na karte paliwowa ktory wystarczal na jakies 100 km.... w obrebie 100 km nic sie nie sprzeda. Jezdzilismy za SWOJE pieniadze pod granice niemiecka np. Jedlismy za SWOJE spalismy za SWOJE.... Po miesiacu ja wydalem okolo 600-700 zl na wyjazdy i noclegi a na kartach kredytowych zarobilem kilka ste zlotych i to z cieeeezkim trudem. Trzeba klientow oklamywac i samego siebie tez. Poubierani wszyscy w garnitury siedza 3 dni przy telefonach a sloma im z butow wystaje. Nikt tam nie ma pojecia o finansach (ja tez nie) biora ludzi z ulicy i wciskaja ich do biura o ktorego istnieniu nikt wczesniej nie wiedzial... Odradzam. Wyciagaja kase prywatna. Generuja sztucznie prestizowy wizerunek firmy. (usunięte przez administratora)

Pbs? Jeden wielki żart. Wiekla firma, koszule, garnitury, a sloma kierownictwu z butów wystaje. Kasa? lepiej w McDonald\'s płacą, prowizja nie do zdobycia bo kredyty wchodzą według \"widzi mi sie\" Pani z góry chyba;] Albo na poziomie weryfikacji przejmuja Ci je hanterzy zatrudnieni bezposrednio przez Deutsche Bank...Polecam prace tam owszem, ale tylko na miesiac dwa w razie czarnej godziny;]

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Deutsche Bank.
Dobry pracownik

W Deutsche Banku nie polecam windykacji. Problem jest koordynator, totalne beztalencie. Jedynie co potrafi to włazić do d...y bez mydła swojemu dyrektorowi. Zero wiadomości z zakresu windykacji. Nie polecam pracy z nim - szkoda nerwów. robi to co każe mu dyrektor - zero własnej inwencji i własnego zdania - myśli tylko o jedzeniu...(usunięte przez administratora) Dzięki nam tylko pracuje, bo my robimy wyniki - niedługo się to skończy i wtedy zobaczymy. Mamy go dosyć tego nieudacznika życiowego. Przynosi wstyd Deutsche Ban

Domel

samowystarczalny

Polecam jako przejsciowke 3 miechy wakacje a 1000zł wpada :]

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Bank - Wrocław

Deutsche Bank