MINERAL TRANS Sp. z o.o.

Daleszyce

Opinie o MINERAL TRANS Sp. z o.o.

ryku 2014-05-25 08:11:40
niepolecam nikomu jazdy w tej firmie za wszystko obciazaja kaza podpisywac weksle w razie wypadku gdy firma ubezpieczeniowa nie zwroci im calej wartosci samochodu to jest sie zobowiazanym do wyrownania to samo gdy straca zniszke oc
ryku 2014-05-25 08:16:52
rozmowa z nimi wyglada tak ze przez 20 minut podpisuje sie tylko pamiery na swoja niekozysc , zabezpieczaja sie z kazdej strony
alon 2014-10-25 11:58:01
Jeden wielki syf. Widac po autach jakie brudne na trasie !!
Nie ma mowy o myjni zeby umyc auto :)))
Jaras 2015-05-27 13:40:37
Polecam Firma godna polecenia, pracuje już trzy lata i nie narzekam, a jeśli chodzi o brudne auta to świadczy tylko o kierowcy ponieważ myjka jest na miejscu i jeżeli kierowca nie jest brudasem to może umyć auto !!!!
Agnieszka 2015-12-01 17:20:59
Kierowca nie musi myć auta, wystarczy, że dba o wnętrze auta. Od mycia powinni być inni ludzie, lub właściciele. Swoją drogą, czy umowy są na tyle ile zarabiają kierowcy, czy najniższą? Czy mają urlopy jak wszędzie i czy dostają pieniądze za spanie w autach, tzw delegacje?
lukasz110782 2016-08-16 14:25:09
Witam
Jeśli mogę spytać gdzie jest obecnie siedziba firmy, tzn. biuro zarządu lub gdzie parkują pojazdy firmy?
Zostaw swoją opinię o MINERAL TRANS Sp. z o.o. - Daleszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MINERAL TRANS Sp. z o.o.