pb feniks katowice

Katowice

Opinie o pb feniks katowice

anonim 2011-06-12 09:57:40
witam jestem bylym pracownikiem firmy feniks trzymajcie się z daleka nie płacą na czas wynagrodzeń zalegają za miesiąc kwiecień a pani prezes strasznie zapracowana ciągle gada że będzie lepiej guzik prawda [usunięte przez admina]
anonim 2011-06-19 07:49:22
zgadzam się [usunięte przez admina] i nic więcej takie firmy nie powinny istnieć [usunięte przez admina] firmy i ludzi mają ciągle kontrole ale co z tego kary są tak śmieszne 500 zł albo wiedzą tydzień naprzód i się przygotują
anonim 2011-06-26 07:22:08
witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie feniks katowice nic się nie zmieniło pieniędzy na wypłaty jak nie było tak niema a ponoć zgarneli niezłą kase czekamy z utęsknieniem na początek tygodnia
matek 2016-04-28 11:28:31
@reome to na pewno, ale ja bym się chciał dowiedzieć czegoś o pb feniks katowice, jako o oracodawcy? :) Chciałbym zgłosić swoje cv, ale nie wiem, jakie warunki pracy tam obowiązują.
Zostaw swoją opinię o pb feniks katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pb feniks katowice