"JANSED" KURPASKA JANUSZ

Wietrzychowice

Opinie o "JANSED" KURPASKA JANUSZ

stolarz 2014-06-09 11:56:25
Właściciel nie płaci, pracujesz 3 m-ce za darmo i na koniec mówi "ciesz się że w ogóle pracowałeś", dosłownie[usunięte przez administratora] jakich mało, Szczerze odradzam tam prace, nawet największemu wrogowi.
stolarz2 2014-07-13 17:28:40
Ja też tam pracowałem i bywało różnie ale w życiu nie uwierzę, że właściciel coś takiego powiedział. Trzeba mu uczciwie oddać, że jak jest ciężko i dużo roboty to sam nagina za dwóch po 20 godzin i na hali i na montażach. A do tego jeszcze odbiorcy nie płacą za meble. Przecież wszyscy wiemy, że nie płacą w terminie albo wcale za meble.
stolarz3 2014-07-31 15:45:14
przeciez ten wlasciciel bierze pieniadze z gory za meble, i jeszcze doszukuje sie pretensji ze ktos mu nie placi 100% za jeszcze nie wykonane zlecenie, tragedia ten koles,wiem bo zamawialem pierwszy i ostatni raz. NIkt nie widzial tego jego 20 godzin pracy, tak to moze sam wlasciciel o sobie napisac
stolarz 2014-08-14 00:44:01
kawał oszusta nie płaci a jak zapłaci to jakieś ochłapy wiem bo tam pracowałem.I jak się zwolnisz to nadaje na ciebie ile wlezie chodząca czysta łza bez skazy wydawać by się mogło.Oszust jakich mało nikomu nie polecam chyba że ktoś lubi robić pół roku za darmo,a wpis stolarz-2014-06-09 to przecież od razu widać że sam o sobie pisze jak on to nie robi kłamstwa!!!!!!!!!!!
MIKI 2014-08-27 12:25:23
Złodziejska firma nie płaci za faktury i zero kontaktu z nimi.Nie polecam współpracy z nimi największemu wrogowi.Mam nadzieje ,że ta pseudo firma jak najszybciej zniknie.
Niech ktoś się tym zajmie bo to nie dziki zachód!
ja 2015-07-13 13:03:13
Potwierdzam, jansed NIE PLACI !!! !!! za faktury ...
chomik 2016-05-19 18:17:42
rzeczywiście jeśli chodzi o allegro to już chyba przeszłość
Zostaw swoją opinię o "JANSED" KURPASKA JANUSZ - Wietrzychowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JANSED" KURPASKA JANUSZ