PHU EL-TRANS ELŻBIETA SIEROCKA

Radzymin

Opinie o PHU EL-TRANS ELŻBIETA SIEROCKA

Artur K. 2014-05-14 16:00
Z kasą w firmie nie ma problemów, nie słyszałem przynajmniej. Jest za to stres, godziny jak w transporcie. (usunięte przez administratora). Ludzie poza tym generalnie wporzo - ich polecam z czystym sumieniem. Co do atmosfery, wyczujecie od razu, po kilku praktycznie dniach. Powodzenia
kjg 2014-08-31 01:43
masz z km tylko km nie masz.kursy po 300-600km
xvx 2016-03-03 17:37
spoko jak sie lata w grupie ha ha ha
Zambros 2016-09-03 15:51
Witam chcę się zatrudnić w Firmie El-trans i chciałbym się dowiedzieć coś o Tej Firmie jak płacą i na jaki czas wyjazdy czy ewentualnie jest dogadanie systemu pracy?
fghnjm 2016-09-03 17:04
@Zambros no a na jakim stanowisku u nich chcialbys się może zatrudnić? bo teraz widze ze szukają na przykład wielu kierowcow samochodow ciężarowych ...
Weronika 2017-03-08 12:12
A właśnie pojawiła się ciekawa oferta na Koordynatora ds. transportu. Jakieś opinie co do tego stanowiska?
Volvo500 2017-10-12 17:55
W tej firmie zamiast myć cysterne potrafią potrafią wierzyć, za co płacą 50 euro kierowcy. Ktoś już przypłacil życiem za ich oszczędności.
Zostaw swoją opinię o PHU EL-TRANS ELŻBIETA SIEROCKA - Radzymin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU EL-TRANS ELŻBIETA SIEROCKA