Opinie o Kancelaria Finansowa Wójcik Spółka Komandytowa w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Finansowa Wójcik Spółka Komandytowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Finansowa Wójcik Spółka Komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Finansowa Wójcik Spółka Komandytowa w Krosno

grzegorz Nowy wpis

staż w takim miejscu to zawsze prestiż a dodatkowo już wcześnie zdobyte doświadczenie. To bardzo istotne. :)

leon Nowy wpis

Witaj i uważaj to jest człowiek bezwzględny nie licz na kokosy ci co piszą siedzą mu w [usunięte przez moderatora]pozdro

ja też pracuje w oddziale Trójmiejskim i zarabiam troszkę więcej niż koledzy, jakieś 5500zł - 6500 netto i nie narzekam.

No ładnie koledzy , dobrze wiecie że przez was (na pewno zostaliście zwolnieni- z tej firmy ludzie nie odchodzą - tylko za złodziejstwo albo spanie po hotelach zamiast pracować zostają wyrzuceni ,(usunięte przez administratora) my którzy tam jestesmy musimy za takich jak wyżej całą robotę nadrabiać . Ja pracuje w oddziale Trójmiejskim i zarobki mam na poziomie 4-5 tyś. natto na rękę i co wy na to ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Finansowa Wójcik Spółka Komandytowa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
leon

sam jesteś głąb, jak się nie znasz na rzeczy to nie pisz. nie jestem nierobem tylko pracuje i mój nowy pracodawca jest ze mnie zadowolony. pracowalismy o wiele dlużej niż miesiąc. a jak jesteś pracodawcą to czytaj uważnie i ucz się że pracownika trzeba szanować!!!

kompletne bzdury wypisujecie panowie (anty) i ciekawe ile wy tam popracowaliście , miesiąc, może dwa ? Pewnie lenie i nieroby z was bo do południa macie czas na pisanie zamiast szukać pracy, tylko współczuć następnemu pracodawcy takich głąbów.

megaantywojcik

nie pytaj o średnie zarobki, marne. rekordzistom wyszło w pewnym miesiącu od 800 do 1000zł. Od razu dajcie sobie spokój z tą firmą (usunięte przez administratora) Kiedy jest okazja zarobić jak on to mówi dużą kasę i faktycznie jest dużo zleceń, zawsze ale to zawsze wynik ściągalności jest inny niż tobie wyszło. Zawsze on ma inne dane z centrali skoku, których nigdy nie pokazał...? Przykład: masz przekazanych 800 osób w miesiącu, wpłaciło ci 500 przy dobrych wiatrach a szef tej zrytej kancelarii mówi ci , że niestety centrala nie zaliczyla części wpłat i masz ich 300. \"Witki\" opadają kiedy to słyszysz, oblicz sobie ile tracisz kiedy od wpłaty masz 5zł, że o skuteczności nie wyrobionej już nie wspomnę. Drodzy kandydaci do tej niewdzięcznej pracy, policzcie sobie na ile pieniędzy jest w stanie oszukać pracowników przy stanie około 40 pracowników!!! ...... A jeśli chodzi o narzędzia pracy czyli głównie samochody, to jak kolega wyżej wspomniał rozwalające się graty bez AC, klimatyzacji. A więc latem podjeżdżając pod dom dłużnika GRATEM i spocony jak świnia pokazujesz w jakiej firmie pracujesz.......................(usunięte przez administratora)ABSOLUTNIE NIE POLECAM

who

A powiedzcie ile średnio wychodziły wasze zarobki??

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Finansowa Wójcik Spółka Komandytowa - Krosno

Kancelaria Finansowa Wójcik Spółka Komandytowa
1.2/5 Na podstawie 14 ocen.

Kancelaria Finansowa Wójcik Spółka Komandytowa