Opinie o Nowak Sławomir B & S w Bochniak

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nowak Sławomir B & S. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowak Sławomir B & S o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowak Sławomir B & S w Bochniak

niezadowolony Nowy wpis

10 letnia gwarancja to zwykła ściema!. Trudno było się doprosić o pisemną obiecaną gwarancję. Po przeczytaniu warunków i surowych, nie możliwych do spełnienia oboszczeń; stwierdzam że jest ona bardzo nie korzystna dla klienta i mniej chroni niż zwykła 2 letnia rękojmia z KC. Zapisy i warunki na drugiej stronie tej gwarancji nadają się do zgłoszenia firmy do UOKIK. Nie polecam. Firma nie rzetelna

Danuta Nowy wpis

nieuznawanie reklamacji to jest jakas odgórna wytyczna pracodawcy czy pracownicy tak sami z siebie robią?

Klient Nowy wpis

Jakość towaru który produkuje ta firma jest mizerna a ceny zwalają z nóg. Produkowana blacha jest jak tektura ,można ją rękami wyginać. Obróbki i elementy rynien są 100% drożdże niż u konkurencji. Nie polecam towaru z tej firmy. Zamówiłem tylko dlatego że nie ma innego producenta w okolicy żałuję bardzo. Blachodachówkę również ciężko spasować na falach.Zdecydowanie odradzam usługi tej firmy.

Klaudia Nowy wpis

Czy w firmie często jest krytykowana praca pracowników ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Nowak Sławomir B & S spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Klient

Z przykrością muszę wystawić mocno negatywna opinie. W wyniku pomyłki, która nastąpiła ze strony firmy zostaliśmy po ponad 36 dniach obciążeni odsetkami za niby niezapłacona fakturę. Faktura została opłacona z naszej strony oczywiście w terminie. Ale nie w tym cały problem. Pani, która powinna być „wizytówka” firmy, która stoi na pierwszej lini w kontakcie z klientem przeszła siebie w 100%. Słownictwo, maniery i obrażanie klienta to chyba podstawa w funkcjonowania tej osoby. Zdecydowanie powinna zostać skierowana na szkolenia z OBSLUGI klienta. Decydując się na wpis na tym portalu, chciałabym uczulić potencjalnych klientów czy tez osób zainteresowanych praca w tym miejscu ze trzeba podwójnie zastanowić się zanim przekroczy próg tej firmy.

Mireneusz

Sprzedawca nie uznaje reklamcji zniszczonej powłoki lakierniczej blachodachowki po ośmiu latach od montażu na dachu. Dokumenty wydania materiału WZ oraz faktura VAT nie stanowią dla Sprzedawcy wystarczających dokumentów do poświadczenia gwarancji. Zalecam szczególną ostrożność przy wyborze producenta pokryć dachowych.

Agata
@Mireneusz

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony, bo nie dostałeś gwarancji na usługi NOWAX. A myślisz, że ta firma ma jakieś zalety? Jak z czasem wykonania usługi?

Mireneusz
@Agata

Otrzymalem maila, że blacha zostala zniszczona wskutek zaniedbań z mojej strony, ponieważ o dach należy dbać jak o samochód. Należy go myć, czyścić i nie wiadomo co jeszcze, a gwarancja wydawana jest wyłącznie na żądanie klienta w ciagu 14 dni od zakupu. Nie widzę, żadnych zalet ze współpracy z takim partnerem.

Agata
@Mireneusz

@Mireneusz Dzięki za wyjaśnienie całej sytuacji. Dlaczego jednak zdecydowałeś się na blachodachówkę od NOWAX? Firma miała dobre opinie, czy w Twojej okolicy jest to jedyna firma o takim zakresie?

wieleniewiele

firma zmieniła jednego ze współwłaścicieli i obecny skrót to S.Nowak B.Nowak prosze sprawdzić ;D Lubię atmosferę w NOWAX Spółka Jawna S. Nowak, A. Nowak za: wszystko ,firma dobra solidna posiadająca pozycje na rynku.

Sławomir
@wieleniewiele

Dziękuję za informację, zmiana na pewno zostanie wprowadzona. Widzę, że jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu. A co podoba Ci się najbardziej - możesz podać więcej konkretów? Czy pracownicy są w dobrych relacjach? Istnieje jakiś system premiowy, dodatki świąteczne? Jak wygląda ścieżka kariery w Nowax? Czy pracodawca wymaga szczególnych umiejętności?

m m

bardzo solidna firma, szefostwo to ludzie z klasą i bardzo uczciwi,szefowa lepiej traktuje pracowników niż na to zasługują , z przyjemnością przychodzę do pracy.

lolek
@m m

hahahahaha dobre!

były niedoszły

sendk "robić" - robią to chłopi pańszczyźniani i tak są właśnie tam traktowani pracownicy, jak robole a w normalnych firmach to ludzie pracują. Odradzam.

mx

Szambo i jeszcze raz szambo, jakość na najniższym poziomie , oszukują pracowników, ucinaja wypłaty na czym tylko się da pazerność nowaka i jego żonki sięgnęła zenitu ! moralne dno z trudnością wypowiedzi nowaka w języku polskim, zajeżdza gwarą , że uszy bolą ! krótko mówiąc cham i prostak, mnie oszukali nie dając umowy, tyrałem dla nich okrągłe 2 miesiące i jeszcze na koniec nie chcieli zapłacić całości zaległego wynagrodzenia , dosłownie wyszarpałem połowę tylko dlatego , że miałem na tych oszustów haka, całe szczęście, że konkurencja złożyła mi propozycję, Dareczek " pseudo" dyrektorek to pacan jakich mało, ludzie z branży leją z tego głąba,aż miło poza tym taki sam cham jak nowak - celowo z małej litery piszę to zawszone nazwisko. Omijajcie szerokim łukiem , szukają jedynie frajerów na detal dareczek zajmuje się hurtem i nie pozwala dotykać składów, liczą , że ktoś za grosze odda im swoich dekarzy , banda GNOI i OSZUSTÓW !!! polecam dla tych co lubią być r.... w kakaowe OKO. POZDRAWIAM. P.s. "zz" ty to nowak czy kto? bo pisząc , że właściciel dba o pracowników to szczyt hipokryzji !!! owszem dba ale o wasną (usunięte przez administratora)! a ludzi ma za nic. Paweł nawywijał i bardzo dobrze- już go tam nie ma , (usunięte przez administratora). nie wiem czy jeszcze tam jest mam nadzieję , że nie :) pozdro Tomasz :) tak więc reasumując to kupa SYFU.

zz

Bardzo konkretna rodzinna Firma mili właściciele bardzo dbający o pracowników i jakość produktu

Zostaw merytoryczną opinię o Nowak Sławomir B & S - Bochniak

Nowak Sławomir B & S
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Solna Góra 7a
    32-700 Bochniak