NOWAX Spółka Jawna S. Nowak, A. Nowak

Staszów

Opinie o NOWAX Spółka Jawna S. Nowak, A. Nowak

zz 2014-04-06 14:53:51
Bardzo konkretna rodzinna Firma mili właściciele bardzo dbający o pracowników i jakość produktu
mx 2014-11-10 21:16:54
Szambo i jeszcze raz szambo, jakość na najniższym poziomie , oszukują pracowników, ucinaja wypłaty na czym tylko się da pazerność nowaka i jego żonki sięgnęła zenitu ! moralne dno z trudnością wypowiedzi nowaka w języku polskim, zajeżdza gwarą , że uszy bolą ! krótko mówiąc cham i prostak, mnie oszukali nie dając umowy, tyrałem dla nich okrągłe 2 miesiące i jeszcze na koniec nie chcieli zapłacić całości zaległego wynagrodzenia , dosłownie wyszarpałem połowę tylko dlatego , że miałem na tych oszustów haka, całe szczęście, że konkurencja złożyła mi propozycję, Dareczek " pseudo" dyrektorek to pacan jakich mało, ludzie z branży leją z tego głąba,aż miło poza tym taki sam cham jak nowak - celowo z małej litery piszę to zawszone nazwisko. Omijajcie szerokim łukiem , szukają jedynie frajerów na detal dareczek zajmuje się hurtem i nie pozwala dotykać składów, liczą , że ktoś za grosze odda im swoich dekarzy , banda GNOI i OSZUSTÓW !!! polecam dla tych co lubią być r.... w kakaowe OKO. POZDRAWIAM. P.s. "zz" ty to nowak czy kto? bo pisząc , że właściciel dba o pracowników to szczyt hipokryzji !!! owszem dba ale o wasną (usunięte przez administratora)! a ludzi ma za nic. Paweł nawywijał i bardzo dobrze- już go tam nie ma , (usunięte przez administratora). nie wiem czy jeszcze tam jest mam nadzieję , że nie :) pozdro Tomasz :) tak więc reasumując to kupa SYFU.
były niedoszły 2016-08-12 22:07:41
sendk "robić" - robią to chłopi pańszczyźniani i tak są właśnie tam traktowani pracownicy, jak robole a w normalnych firmach to ludzie pracują. Odradzam.
Zostaw swoją opinię o NOWAX Spółka Jawna S. Nowak, A. Nowak - Staszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWAX Spółka Jawna S. Nowak, A. Nowak