Opinie o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. w Bochnia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ENIGMA GROUP Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENIGMA GROUP Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. w Bochnia

Jurek Nowy wpis

Bardzo miło tę firmę wspominam bardzo miła atmosfera w biurze jedynym minusem byli ludzie na budowie oni różne problemy tz."zdrowotne" mieli

as Nowy wpis

ludzie nie idzcie tam pracowac ,firma nie płaci ,a jak ci 100zł zapłaco to ci powiedza ze twoja robota jest tyle warta ,pan jacus bierze ogromne pieniadze na drogi a jak przyjdzie do wyplaty to cie orzna jak sie da przestrzegam przed ta firma wszystkich co chca wogóle tam isc ,pracowałem tam to wiem

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie ENIGMA GROUP Sp. z o. o.? Na Praca.gov.pl jest 24 lipca kilka ogłoszeń.

Kowal Nowy wpis

Pracowałem ponad rok jeszcze pod nazwą max-bud. Odradzam każdemu, firma masakra, straciłem zdrowie i nerwy. Zwolnienie było ulga mimo że nie miałem nagranej innej roboty- trzeba było uciekać i to jak najszybciej. A i jeszcze wiszą mi kasę. NIE POLECAM

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ENIGMA GROUP Sp. z o. o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Dam pracę?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Edzio

Jestem zadowolony z pracy zwłaszcza z zimy Kierowcy kat C maja naprawdę super wyjazdów jest mniej niż dyzurów a płacone jest tak samo.Jedziesz z ładunkiem 3-5 ton soli i codziennie w domu Minusem jest praca w nocy i jak pada snieg to praca też w niedzielę Zarobki płacone są tam od godziny czy jedziesz czy spisz na dyzurce pieniądze bierzesz

Jakub
@Edzio

Jakie są zarobki na ręke za kierowce kat C ? Lub jaka stawka godzinowa?

Eryk

Pracowałem ponad rok nie wiem skąd te niepochlebne opinie pewnie dlatego jak ktoś jest wkurzony to pisze jak zadowolony to nie Praca napewno nie jest ciężka pracuje się od 6 do 16 (co jest dużym atutem ) Ludzie są roznj dużo osób ma lub miało parcie na szkło i to troszkę niszczy atmosferę ale było nieźle Mostów sobie nie burze więc zakładam że wrócę

Maria
@Eryk

no to może i pozytywnie z Twojej perspektywy ale pytanie tylko o jakie stanowisko chodzi, bo jednoznacznie chyba to nie padło? praca jak konkretnie była zorganizowana?

li

pracowałem tam kilka lat wstecz dostałem 300 zł za miesiac po postraszeniu sadem pracy dostałem ostatecznie 670 zł takie sa fakty

Czy w ENIGMA GROUP Sp. z o. o. są szkolenia zewnętrzne?

Szkolenia były na początku roku walec ,koparka ,rozcielacz i coś tam jeszcze nie wiem bo osobiscie nie byłem

Oli

@Dżaro aż tak źle? co się tu dzieje??

Dżaro

Firma dramat.

Młody pracownik

Opis tutaj nie ma wiele wspólnego z pracą w tym zakładzie. Pracuje niewiele bo 5 miesięcy ale zawsze dostaje pienądze na czas Nie mam pojęcia dlaczego napisane jest że wypłaty są spoxnione to nieprawda. Dodatków diet socjalow wczasów pod gruszą tego brak owszem szef jak jest zadowolony z twojej pracy zawsze coś doda do wynagrodzenia 100 150zł wiecej mi się nie zdarzyło dostać Praca taka że nie złapiesz zakwasów pracowałem zagranicą w dużo cięzszych zkładach

@Młody pracownik

Ciekawe czy dalej to potwierdzisz? , bo myślę, że to co napisałeś to bzdury! I to wierutne. Bo nawet jeśli sam tak(jeśli tam w ogóle pracujesz bo jeśli faktycznie pracujesz tam tyle ile mówisz, to przyszło w tym czasie 4/5 pracowników) masz to wiesz, że wobec 90% pracowników nie ma to odzwierciedlenia.

Czym ENIGMA GROUP Sp. z o. o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Niewybredny

Nie ma czegoś takiego jak premie czy dodatki. To jest minus firmy ale wszystko wypłacane jest na czas i tak jak ustalone podczas zatrudnienia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ENIGMA GROUP Sp. z o. o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

ala

A na jakiej umowie jesteś?

@ala

Interesuje Cię rodzaj umowy, bo chcesz aplikować do firmy? Niedawno pracodawca szukał operatora koparko-ładowarki. Jeśli będziesz składał CV napisz na forum jak przebiega rozmowa rekrutacyjna.

Niewybredny

Są wypłacane jak każde inne, po stawce na jaką się ugadałeś.

johny

Firma Enigma to wcześniejszy Max-bud , jeśli ktoś słyszał o tej firmie to wie że to masakra. z pozdrowieniami dla Jacusia Lichego

Leszek

Zgadza się częśc sprzętu stara zniszczona przez pana K.K Ten kierowca to nieraz drogę pomylił i zamiast na Kraków to do Wojnicza pojechał .Kazdy samochód potrafił popsuć tylko trzeba było siędzieć i naprawiać mu .

Romek
@Leszek

Od kiedy po pauK.nie trzeba naprawiać każdej klamki stan samochodów uległ poprawie .Też jest kilka nowych samochodów czy koparek

Bzik

Chciałbym uściślić 2019 wszystkie wypłaty faktycznie były na czas owszem zdarzały się wypłaty nie na czas ale to były wczesniej

Bzik

Sprzet stary zdewaluowany a on chce aby z niego korzystać wypłata bądź kiedy nigdy w terminie a zapowiada że na czasie jednym słowem dziadostwo

@Bzik

Chciałbym zweryfikować, czy w dalszym ciągu mają miejsce sytuacje, gdzie pensja nie jest wypłacana na czas? Z tego, co napisał użytkownik @Bzik wcześniej tak było, dlatego chciałbym uaktualnić informację w tym zakresie.

Romek

Ja słyszałem ,że Orkan wieje

Waldi

Słyszałem, że ENIGMA GROUP to super firma. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Andriu
@Waldi

Dziwne pytanie ,od tego są kadry idź to Ci powiedzą

Jurek

Pan K.K już nie złom wozi

Zostaw merytoryczną opinię o ENIGMA GROUP Sp. z o. o. - Bochnia

• Jak się pracuje w ENIGMA GROUP Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENIGMA GROUP Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENIGMA GROUP Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENIGMA GROUP Sp. z o. o.