PIOMAR AGRO-TECH PIOTR MORAWSKI

Grójec

Opinie o PIOMAR AGRO-TECH PIOTR MORAWSKI

matrix 2012-04-12 19:36:03
Firma bardzo fair jak na warunki panujące na obecnym rynku pracy.
Polecam składanie aplikacji do tej firmy.
Cezar 2015-03-01 09:29:32
Firma nie wiarygodna , wypłata jest na czas tylko w pierwszych dwóch miesiącach pracy potem opóźnienia sięgają nawet 6 miesięcy , nigdy nie będziesz rozliczony do końca a to wszystko po to żeby się nie zwolnić . W ostatnim czasie odeszli praktycznie wszyscy najlepsi pracownicy.
marek 2015-03-22 14:35:33
Kolego skąd taka opinia pracowałeś tam może ? Bo chce się zatrudnić w tej firmie i mam teraz wątpliwości czy składać dokumenty, myślę że miał bym duże szanse ponieważ mam wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej.
Rambo 2015-08-25 10:24:39
Do Cezar: najlepszych pracowników nie zwalnia się DYSCYPLINARNIE
Qba 2016-01-14 07:01:51
Cezar ma rację to szczera prawda...fakt właściciel na codzień spokojny i opanowany za to dyr.adm. to oszołom i praktycznie nie da się z nim wytrzymać. Zasady wynagradzania ustalane na początku można włożyć między bajki. Na papier tylko najniższa krajowa później płaci ile chce i to z opóźnieniem aby pracownik nie odszedł. Sam lubi zwalniać najlepiej z dnia na dzień ale kiedy ty chcesz odejść próbuje zmieszać cie z błotem i zrobić z ciebie łajno mowa tu o PM . W ciągu nie spełna 2 lat odszedł trzon firmy bo miał tego serdecznie dość. Chcąc pracować tam naszykujcie się na pracę np. 03.5 bez ekwiwalentu .
WSI 2016-01-14 07:13:57
Ze zwolnieniami dyscyplinarnymi to tam jest tak że dają he w ramach mieszania z błotem tak jak Qba pisal pracowałem tam niecały rok ....mnie dyscyplinarne ominęła bo na szczęście kończyła się umowa. Ludzie nie poważni chcą żebyś jeździł złomem i ryzykował życie dla groszy . Handlowcy spoko ale oni maja najgorzej bo muszą odbierać telefony od wkur...klientów którzy nie otrzymali na czas towaru. Nie rzadko sam zapitalałem w nocy z maszynami żeby uspokoić rolnika ..koszmar.
walery 2016-04-24 16:58:24
wsi, myślę, że pracownicy powinni przede wszystkim powinni zacząć dbać o swoje dobre imię. Słyszałem, że niektóre sprawy, które wylądowały w sądzie są na korzyść pracowników.
Zostaw swoją opinię o PIOMAR AGRO-TECH PIOTR MORAWSKI - Grójec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIOMAR AGRO-TECH PIOTR MORAWSKI