Opinie o Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr w Grójec

Czy w Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr pracuje się na open space?

Jan od CASE Nowy wpis

A co się z tym Panem Piotrem Morawskim stało, że nie żyje??? Kiedyś kupiłem w Grójcu maszyny i wszystko było w porządku

Rolnik

Kupiłem w 2017 r maszynę rolnicza u tego PM która jak się okazala byla wadliwa. Ten Pan jest winny mi 40 tys zł + odsetki i mam sprawe w sądzie wygraną ale do tej pory tych pieniędzy nie odzyskałem. Jestem z jedną osoba poszkodowanych i wątpię w te nasze prawo. Komornik nie może ściągnąć. Kto miał podobna sytuację z tym oszustem proszę o kontakt.

Roman Nowy wpis
@Rolnik

Kolego nie ty jeden ....na (usunięte przez administratora) jest film jak jeden klient kupił tam ciągnik, który był już zastawiony i teraz klient ma do spłaty w sumie 2 kredyty . . I zepsuty traktor

Michał Z. Nowy wpis
@Rolnik

Zapraszamy do kontaktu. Tel. 575 002 927 Obecnie przeciwko temu właścicielowi jest prowadzonych kilkadziesiąt działań komorniczych, wszystkie są bezskuteczne i umarzane. Kancelaria prowadzi skuteczne postępowanie z KK przeciwko P. Morawskimu. Z końcem kwietnia 2022 będzie ruszać kolejne postępowanie.

Klient

Firma pierwsza klasa.. przedplata przed usluga serwis wymienia czesci ze starych na stare ( wymienione elementy w przeciagu 3 dni pracujace w oleju okazuja sie zniszczone i zardzewiale). Pobierajac pieniadze za wykonana usluge min. wymiana oleju, filtry itp okazuje sie ze olej zostaje ten sam stary. Odpowiedz klient sobie spuscil i zalal starym z innego ciagnika. Zapewne zrobil sobie z tego zupe... goraco przestrzegam przed ta firma!!! Uwazajcie na swoje ciezko zarobione pieniadze! Ps serwis nie ma w ogole pojecia o podstawach budowy maszym, ktore pomaga jeszcze bardziej zniszczyc

Rolnik
@Klient

A to oni jeszcze istnieją ? Bo w golaszynie to dwa lata zamknięte jest

Klient
@Rolnik

Istnieja niestety oddzial grojec...(usunięte przez administratora)

oszukana dziewczyna
@Klient

Dzień dobry, czy posiada Pan może wiedzę gdzie ten Pan Morawski przebywa. Nr telefonu do Pana Piotra nie zdiałają, moja korespondencja wraca za każdym razem , już nawet u matki byłam Morawskiego (znajoma znajomej znała akurat adres) ale ona kłamie , że nie wie gdzie syn mieszka. Jestem zrozpaczona. Czy ktoś z Państwa może mi podpowiedzieć. Nie odpuszczę temu Panu (usunięte przez administratora)...

Jerzy
@oszukana dziewczyna

Witam. W jaki sposób rzekomo zostałaś oszukana? Pytam bo jestem nieco zaskoczony Twoim wpisem i chcę dokładnie dowiedzieć się, co on oznacza. Będziesz na tyle uprzejmy, aby mi to napisać? Z góry serdecznie Ci dziękuję.

Magda

@andrzej jesteś pewny ? Skąd takie info?

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr?

Firma zbankrutowała, zamknięta jest .

Waldi

@Basia Myślę, że konkurencja mocno pracuje żeby oczernić firmę. Gdyby prawdą była informacja to firma nie uciekła i można wszystko wyjaśnić!!

Basia

Firma niewiarygodna, nie płaci swoich zobowiązań, od miesiąca upominamy się o swoja kasę ,a tam nie ma z kim rozmawiać , szef zawsze niedostępny , Pani, która odbiera telefon nigdy nic nie wie...Z ta firma interesy tylko za gotówkę.

Franciszek

@Arek osobiście zetknąłeś się z tą firmą czy masz kogoś wśród znajomych, kto mógłby potwierdzić tą informację? Prośba, żeby dodawać opinie mające uwiarygodnienie w rzeczywistości. Wiele osób korzysta z tego forum i chciałoby mieć pewność co do trafności.

Arek

Firma oszukuje ludzi na każdym kroku. Tylko przed kupnem maszyny są mili, A serwis jak w ogóle przyjedzie to nie wie co gdzie się znajduje w maszynie i jak sprawnie usunąć usterkę.

Fffffffff
@Arek

Heh ;))) odkrycie

walery

wsi, myślę, że pracownicy powinni przede wszystkim powinni zacząć dbać o swoje dobre imię. Słyszałem, że niektóre sprawy, które wylądowały w sądzie są na korzyść pracowników.

WSI

Ze zwolnieniami dyscyplinarnymi to tam jest tak że dają he w ramach mieszania z błotem tak jak Qba pisal pracowałem tam niecały rok ....mnie dyscyplinarne ominęła bo na szczęście kończyła się umowa. Ludzie nie poważni chcą żebyś jeździł złomem i ryzykował życie dla groszy . Handlowcy spoko ale oni maja najgorzej bo muszą odbierać telefony od wkur...klientów którzy nie otrzymali na czas towaru. Nie rzadko sam zapitalałem w nocy z maszynami żeby uspokoić rolnika ..koszmar.

Qba

Cezar ma rację to szczera prawda...fakt właściciel na codzień spokojny i opanowany za to dyr.adm. to oszołom i praktycznie nie da się z nim wytrzymać. Zasady wynagradzania ustalane na początku można włożyć między bajki. Na papier tylko najniższa krajowa później płaci ile chce i to z opóźnieniem aby pracownik nie odszedł. Sam lubi zwalniać najlepiej z dnia na dzień ale kiedy ty chcesz odejść próbuje zmieszać cie z błotem i zrobić z ciebie łajno mowa tu o PM . W ciągu nie spełna 2 lat odszedł trzon firmy bo miał tego serdecznie dość. Chcąc pracować tam naszykujcie się na pracę np. 03.5 bez ekwiwalentu .

Rambo

Do Cezar: najlepszych pracowników nie zwalnia się DYSCYPLINARNIE

marek

Kolego skąd taka opinia pracowałeś tam może ? Bo chce się zatrudnić w tej firmie i mam teraz wątpliwości czy składać dokumenty, myślę że miał bym duże szanse ponieważ mam wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej.

Cezar

Firma nie wiarygodna , wypłata jest na czas tylko w pierwszych dwóch miesiącach pracy potem opóźnienia sięgają nawet 6 miesięcy , nigdy nie będziesz rozliczony do końca a to wszystko po to żeby się nie zwolnić . W ostatnim czasie odeszli praktycznie wszyscy najlepsi pracownicy.

matrix

Firma bardzo fair jak na warunki panujące na obecnym rynku pracy. Polecam składanie aplikacji do tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr - Grójec

Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro-Tech Morawski Piotr