Opinie o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Jestem tu bo szukam informacji o posadzie pracownika produkcji. O co chodzi z tym, że w ofercie napisali, że mile widziany jest własny środek transportu? Chodzi tu o samodzielne dojechanie za granice do pracy, czy że w codziennej pracy trzeba używać swojego auta?

Hohi

Nie polecam pracy w muggenstrum . Osoby które tam pracują na stałe wykorzystują ludzi ! W szczególności Kamila Anielak - zarządza zmianą.. Agencji również nie polecam !!!

Domi
@Hohi

A ja polecam. Na każdym zakładzie trafiają się "jakies Kamile". Praca łatwa i lekka. Z Agencja tez był dobry kontakt.

MM
@Hohi

W tej firmie cackają się z nierobami jakby to był Zakład Pracy Chronionej. Praca lekka, niewymagająca, tempo na lini też nie jest ekstremalnie szybkie. Ludzi, którzy sobie nie radzą w jednym miejscu daje się gdzie indziej aby mogli próbować sił na różnych stanowiskach, niektórzy są jednak wybitnie zdolni, że gdziekolwiek ich nie postawisz tam będą narzekać i miauczeć, że sobie nie radzą. Wstyd bo to dorośli ludzie, tego typu komentarze piszą tacy właśnie przodownicy pracy co to przyjechali zarobić, ale się nie,, narobić ''.

Ava Nowy wpis
@Hohi

Potwierdzam Kamila okropna dziewczyna, w niejednej pracy bylam i różne charaktery się przewijały ale ta dziewucha muała ogromny problem ze sobą i wyzywala się na innych żeby sobie ulżyć.

Błażej

Diva Cię Wykiwa! To już wszyscy o tym wiedzą. Pozdrawiam oszukaną ekipę z Lepzig. Pana Maxymilian S. Oraz Dana L. To są ludzie godni zaufania te ich uśmieszki zakłamane

@Błażej

Zgadzam się i popieram przedstawioną wyżej opinię. Ta DIWA to (usunięte przez administratora) Nawet nie (usunięte przez administratora) dziura bez dna w kwesti dymania pracowników.DIwA to firmy nie msją poczucia moralniści i wstydu.

Natalia Nowy wpis
@Błażej

Witam, czy wasza ekipa również nie dostała wynagrodzenia za prace? bardzo proszę o kontakt, trzeba się zająć tym tematem.

Były pracownik Nowy wpis

Praca w Muggensturm,nigdy więcej!Z nowych przyjezdnych pracowników wyciskali ile sie dało, oczywiście nie wszyscy ale ta (usunięte przez administratora) lubiła pastwić sie nad tymi co jej nie podpasowali. (usunięte przez administratora)

Kurier

Rozmowa po niemiecku, opis warunków

Pytania w j. niemieckim typu skąd jesteś, gdzie pracowałeś

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nikos

Witam jak wygląda praca w Austrii przez firmę Diwa personal chodzi mi o prace jako pomocnik budowlany bądź murarz

Sztefan

Dzień dobry, nie polecam firmy diwa. Mają beznadziejne podejście do kandydatów, mimo wszelkich starań pani, z którą rozmawialiśmy miała zerowe zainteresowanie. Mimo miliona telefonów i ubiegania się o pracę pani nawet nie odczytała maila z CV, o którego prosiła. Koniec końców dostaliśmy zero odzewu i musieliśmy szukać innej pracy.

Katarzyna
@Sztefan

Szczerze mówiąc to jestem bardzo zaskoczona, bo wiele osób przed Tobą chwaliło tu agencję pracy Diwa. Ale jak widać - sytuację bywają różne. A powiesz coś więcej o przebiegu tej rekrutacji, jak ona dokładnie wyglądała? Jakieś pytania zadała Ci ta pani, czy Ty jej zadałeś, jak to wyglądało?

Jacykus

Witam czy prawda jest ze jesli nie dostane wyplaty na 15 maja to musze czekac do 15 czerwca ? Czy sa jakies procedury do tego ? I gdzie to moge zglosic ?? Dziekuje.

Xxx
@Jacykus

Adwokat. Nie ma co czekać...

Mateusz

A to czemu nie odbierają nagle telefonów ?

Lysy

Siemka uwazajcie na ta firme od pewnego czasu biuro w Bayreuth nie odpisuje na maile ani nie odbieraja telefonow i teraz pytanie co sie tam dzieje ? Mam nadzieje ze nie jest to jakis koniec tej firmy ?! Podpisujesz umowe i ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zostajesz z wszystkim sam a wiadomo pracujesz pod nimi !!!!!!!! Ehhhhhh

Pluto

Serwus czy Diwa (DE) na swieta daje jakies prezenty-paczki? Czy lipa !# Dzieki

@Pluto

Więcej niż lipa. To jest makabra

Duża jest rotacja ludzi w Diwa Personalservice na Operator? Znowu ukazało się ogłoszenie 22 października na Nuzle.pl. Dlaczego pracownicy odchodzą z firmy?

Ian

Witaj, pracowałem w BMW tydzień czasu. Praca jest ciężka, tępo pracy bardzo szybkie stąd wiele osób nie daj rady i odchodzi, tak jak ja. Na liniach większość Niemców, którzy zapierniczają jak roboty i jakoś dają radę, nie wiem jak to robią, ja i 8 innych chłopaków zrezygnowaliśmy po tygodniu. To nie jest normalne tępo dla przeciętnego człowieka. Po 10 godzinach w pracy czułem się jakbym przebiegł maraton. Zadania które tam wykonujesz nie powodują zregóły bólu mięśni, musisz się tylko szybko uwijać. Co do agencji Diwa to mam dobre zdanie. Wszystko profesjonalne, pracownicy mili, oni nie mają wpływu na tępo pracy w BMW, zdają sobie sprawę, że praca w BMW nie jest lekka, twierdzą, że trzeba 2 tygodni aby się przyzwyczaić. Sama atmosfera w BMW też jest dość dobra. (usunięte przez administratora)

Dobrodudzny

Przedstawiciele firmy nie mają pojęcia o rekrutacji pracowników. W Bayeiroht są to młode dziewczyny które dadzą wam umowę do podpisania i to wszystko co dla Was zrobią. Nie liczcie na hjakie kolwiek dodatki bo one nie potrafią nic wyegzekwować wkonują tylko to do czego są obligatiryjnie zmuszone. Ogólnie niemoc, bezradność działanie na szkodę pracownika. Brak mi słów aby przedstawić ich niuodlość w załatwieniu czegokolwiek. Jeżeli usłyszycie słowo diwa spluńcie trzy razy przez lewe ramie i omijajcie szerokim łukim wtedy zaoszczędzicie sobie nerwów i pecha związanego z tą niekompetentną w pełnym tego słowa znaczenia firmą.

Majster

Wie ktoś czy Diwa w BMW w Lipsku płaci dodatki za prace w sobotę ?

Michal
@Majster

Tez byłbym ciekaw odpowiedzi na. To pytanie

Daria

@M.Z. a ale generalnie szefowie/kierownicy dobrze żyją tu z podwładnymi?

Patryk

Witam wszystkich obecnych i w pół obecnych.. ^_^ Interesuje mnie opinia na temat pracy na produkcji BMW w Lipsku. Ktoś coś wie na ten temat ? Jak wygląda współpraca pomiędzy biurem diwa A pracownikiem? Jak wygląda praca na produkcji BMW? Dziękuję za szczerość. Pozdrawiam

Jacek

Też jestem ciekawy

M.Z.
@Patryk

Witam. Ja pracuję w Lipsku. Współpraca jest dobra. Dana pomaga jeśli jest Problem. Podpisanie umowy jest wczesniej niz rozpoczecie pracy. Ja nie miałem auta żeby dojechac umówiłem się z nią w biurze na godzine która mi pasowała i wszystko dało się załatwić. Odwiozła mnie nawet na mieszkanie tak że nie musiałem sie zastanawiać jak sie tam dostanę. A praca jak praca. Pracować trzeba zależy na jaką Sztelę trafisz, na niektórych jest lajtowo gdzie indzie trzeba się napracować. Ja chwale sobię.

heniek
@Patryk

Ja trafiłem na montaż drzwi: atmosfera fajna, majster bardzo spoko ale praca naprawdę dość ciężka...Diwa jako agencja też spoko ale jeśli chodzi o mieszkania to za miejsce w 3 - osobowym pokoju płaciłem 450 € i zarobki przy mojej klasie podatkowej ( dali mi 6 klasę dopóki się nie zamelduje) nie są warte tej ciężkiej pracy i tego wynajmu. Szczerze odradzam.

Mario
@heniek

bez jaj 450 to sieplaci za pokoj 1 osobowy na Bawari a nieza meline w 3 osoby... 100 to max

Zbynio
@Patryk

450 euro za mieszkanie kosmos. Praca w BMW tragedia zależy jak trafisz. Jeszcze diwa Ciebie oszuka jak będziesz chciał się zwolnić. Więc zarobisz może z 1200 euro. Sam musisz ocenić czy będzie podobać Ci się praca w takim zapier... Nie polecam

Piotrek

Wszyscy wiemy Diva Cię Wykiwa :p to już wiemy. Bezkarni Ci (usunięte przez administratora)

On

Praca w BMW na bandzie to jakaś masakra. Jeśli chcesz być zatarty i używać pudru to polecam. Nikomu nie polecam pracy na bandzie. Pozdrawiam były pracownik wspaniałej firmy BMW

Rob

Chciałbym wszystkich ostrzec przed firma Diwa w leipzik. To są (usunięte przez administratora) Za tydzień czasu wypowiedzenia zapłacili 30 euro. Ostrzegam!!!!sprawa została złożona do sadu, teraz czekam na dalszy rozwój sprawy. D.L. To jest naciągaczka, (usunięte przez administratora) nie wierzcie tej kobiecie co wam powie.

Byqu

Firma nie poważna mówią i napisane jest że zabiorą 200e w dwóch ratach za niby kaucja cyk pierwsza wypłata i od razu 200e zabrane !# To po co dajecie słowo skoro odrazy zabieracie i jeszcze jakby mało godz.na azk też zabrane!#

Czy pracował ktos w Amazonie jako kurier? Jakie są realne zarobki przez agencje po odliczeniu mieszkania ?

K.Z

ja pracuję 1236 Euro. Tyle miałem najmniej

Sabina
@K.Z

Hej. Mam zamiar jechac tez jako kurier do anazona. Czy moglbys w kilku slowach opisac jak to w praktyce tam wyglada? Jak wychodzi godzinowo? Czy faktycznie policja wlepia mandaty za parkowanie i jest duzo ciezkich paczek? Jak wyglada umowa? Cyz sa jakies kary umowne i odpowiedzialnosc finansowa w razie stłuczki itp. Bede baaardzo wdzieczna, pozdrawiam

W kilku slowach
@Sabina

Praca na pewno jest lepsza niż w typowej kurierce, 90% paczek to małe lekkie paczki. Stawkę godzinową jest podana w ogłoszeniu. Plus jest taki że można robić nadgodziny, tzn. Pracować nawet 5 dni w tygodniu. Jeśli policja walnie mandat, to tylko z powodu nieprzestrzegania przepisów. Jeśli już przewidujesz że zrobisz stłuczkę, to praca nie dla ciebie. Ogólnie nie słyszałem by ktoś płacił jakieś kary za uszkodzenie samochodu, ale to raczej indywidualnie jest rozpatrywane. Ja rozbiłem raz tylna lampę o slupke, nikt nie zabrał mi kasy z wypłaty. Ogólnie wszystko jest ok. Nie ma do czego się przyczepić.

Agnieszka
@Sabina

Hej, ja też zastanawiam się nad podjęciem pracy jako kurier. Zastanawiam się czy dla kobiety nie będzie to zbyt ciężka fizycznie praca... No i jechałabym sama a pokoje są dwuosobowe... Zdecydowałaś się ostatecznie na wyjazd?

Major

Co zrobić jeśli firma nie reaguje a w budynku jest kilka mieszkań i jeden numer a opłaty tv przyszły ma ktoś pomysł jak to zrobić żeby dowiedzieć się kto w budynku płaci żeby kilka razy nie płacić dodam że brak tv,radia itp rzeczy ;) dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. - Prószków

• Jak się pracuje w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.