toschiba

Biskupice Podgórne

Opinie o toschiba

anonim 2009-06-25 09:31:19
skoro nie ma zamówień to po co takie duże plany robienia telewizorów nie rozumie tego a póżniej trzeba płacić postojowe ludziom czy ktoś myśli w tym zakładzie chyba że chodzi oto aby nie dać premii można i z tym poradzić zamiast takich wysokich premii dać każdemu po 150 zł miesięcznie i bez szaleństw i premie powini zależeć od tego jak chodzi do pracy bo jeśli go nie ma przez tydzień to takiej premii od produkcji nie powinień dostać albo np 70zł itd zaczynijcie myśleć bo zakład do ruiny do prowadzicie i tu mają popisy związki liderzy i nad liderzy szanujcie zakład bo wszyscy skończymy jako bezrobotni a do dużych premi itd można wrócić jak się kryzys skączy i kazdy spokojnie będzie pracował i dokładnie sprawdzał telewizory aby nie było w tysiącach zwrotów bo to szkodzi jak i zakładowi jak i nam może ktoś wreście zacznie słuchać zwykłych roboli a przedewszystkim zacznął myśleć trzeba porozmawiać z japońcami wyjaśnić im to po ludzku i wszyscy będziemy zadowoleni a co wy otym myślicie piszcie porozmawiajcie z lidrerami idzcie do związków zawodowych bo sami chyba widzicie ze jest nie zawesoło w naszym zakładzie lepiej trochę przeczekać niż stracić pracę zacznijmy trochę oszczędzać zrobić z ludzmi zebranie niech się wypowiedzą na ten temat czy chcą zostać bezrobotni czy zrezygnować z wysokich premii aby ten zakład normalnie funkcjonował przeciesz nie mamy najgorszych pensji
balbina 2009-11-27 08:21:34
lubię ten zakład i pracować w nim
ona 2011-01-16 14:17:57
Witam wszystkich!Pracuje ponad 1,5roku i przestancie [usunięte przez moderatora] ze praca ciezka,ze zarobki małe.Sluchac sie tego nie chce.Tu trzeba pracowac a nie smarowac [usunięte przez moderatora] !Jak wam sie nie podoba to wypad!!!!!!!!Poprzychodziliscie i byscie sie chodziaz co poniektórzy wymyli bo wali od was z daleka,a narzekac tylko umiecie!
Pozdrowionka dla liderow i offow,oraz dla linki k1,k2.Do poniedzialku!
korpo 2016-04-28 21:00:51
to wielkie korpo, trzeba chodzić na produkcji jak w zegarku a dobrze się żyje
Zostaw swoją opinię o toschiba - Biskupice Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie toschiba