ASECURA Likwidacja Szkód

Knurów

Opinie o ASECURA Likwidacja Szkód

rzeczoznawca 2015-08-27 10:54
Już nawet z ich strony internetowej "zniknął" nr telefonu do działu księgowości. Czyż to nie dziwne. Jak to mówią mądry polak po szkodzie, kto nie spróbuje ten się sam nie przekona. Pozdrawiam i życzę powodzenia w asecura...
Ciekawy 2015-08-31 19:57
Gdzie masz ten numer "Marynka"? Dziwne, że Twoim zdaniem jest wszystko w porządku skoro nie mając samochodu nie mogłaś skorzystać z oferty. Śmiechu warte. Nie zapłacili mi na czas, po prawie 2 miesiącach oczekiwania stwierdzili, że mają bałagan. Śmieszne.
Pol 2016-10-04 18:40
Z tego co wiem to szkolenie jest obowiązkowe i nie można narzekać na to w jaki sposób jest prowadzone, ludzie są profesjonalni i dobrze szkolą, więc o co chodzi?
świąteczny 2016-12-22 17:27
Z dala od tej firmy, dobra rada.
oszukany 2017-02-17 08:44
Omijać SZEROOOOOKIM łukiem tych naciągaczy
oszukany 2017-02-17 11:32
Klasyka z naciągactwa i brak zapłaty - omijać SZEEEROOKIM ! łukiem.
samo życie 2017-02-17 16:28
I tak na nic te komentarze bo zaraz znikną jak pozostałe negatywne o tej pseudo firmie... A ludzie naiwni dają sie nabijać w butelke, dalej wykonujac dla nich szkody. Obudzcie sie!!!!!
Zostaw swoją opinię o ASECURA Likwidacja Szkód - Knurów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASECURA Likwidacja Szkód