Clickfashion Group sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Clickfashion Group sp.z o.o.

XYZ 2015-03-31 19:57:12
Niepotrzebne zawracanie tyłka (za przeproszeniem). Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, bo poszukiwali pracownika na cały etat. Na rozmowie Pani potwierdziła, że szukają pracowników tylko na cały etat. (Super-myślałam. Potrzebowałam pracy więc, nastawiłam się pozytywnie) Kilka dni później dostałam telefon z pytaniem, czy jestem zainteresowana współpracą. Ucieszona odpowiedziałam, że jak najbardziej tak. Pani pytała mnie, czy interesuje mnie cały etat, odpowadziałam twierdząco. Zaprasza mnie na następny dzień na omówienie warunków umowy, pensji itd. Z racji tego że mieszkam poza Krakowem wyjechałam 2 godziny wcześniej. Docieram, Pani już na dzień dobry mówi "Tylko pół etatu! Jednak tylko pół etatu, bo nam się sytuacja wyklarowała." Byłam zaskoczona, bo mogła mi o tym powiedzieć przez telefon, przecież upewniała się. Niepotrzebnie fatygowałam się, tym bardziej, że tego samego dnia miałam zaproponowaną ofertę w innej pracy, ale odrzuciłam, bo nastawiłam się na tą. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, dodatkowo mało sympatyczna osoba.
Zostaw swoją opinię o Clickfashion Group sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clickfashion Group sp.z o.o.