CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.

Katowice

Opinie o CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.

wiadomo 2012-08-14 11:42:36
Totalna porażka, przy własnej działalności gospodarczej i pełnym ZUS nie wystarcza na koszty. A musisz liczyć 2-3 wizyty u klienta, wydruk na własnej drukarce tony umów i protokołów. Własny samochód ok. 2000 km. miesięcznie Wieczory zajęte przy wprowadzaniu danych do CRM-a.
Marian 2012-09-21 13:43:30
Ja powiem tak, ostatnią opiniętą pisał zapewne jakiś sfrustrowany Pan, któremu w życiu nie wyszło... Jeżeli ktoś solidnie podchodzi do tematu i podpisuje po kilkanaście umów (co jest standartem na rynku) to wystawia sensowne faktury. Ja jestem w PeP od 1,5 roku i nie narzekam :)
lUCEK 2012-09-22 09:48:57
Wierzcie komu chcecie, ja tylko ostrzegam, przez 5-6 miesiecy bedziecie myśleli, że zarabiacie przyzwoicie, po tym okresie trzeba będzie zacząć oddawać pieniądze! Tak ten system działa, najpierw ci dadzą , a potem każą oddać! Ostrzegam bądźcie czujni.
dokl 2016-04-24 21:52:07
jolka, wiele w tej firmie można byłoby poprawić tak żeby zaczęło to jakoś normalnie funkcjonować. Z tego co wiem to ostatnio właśnie potrzebowali doradców klienta. Zastanawiam się czy ktoś z państwa tam aplikował a jeżeli tak to o co pytali i czego wymagali?
Zostaw swoją opinię o CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A.