Opinie o P.H. Kogex w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H. Kogex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w P.H. Kogex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H. Kogex w Wrocław

Były pracownik Nowy wpis

Firma bardzo (usunięte przez administratora). Jako nowy pracownik czułem sie tam jak (usunięte przez administratora)przez podejści(usunięte przez administratora) którą wypełnione jest całe biuro. Błednie przekazane informacje na rozmowie o pracę, oczywiście w teorii pieniędzy było więcej, a wyjazdów służbowych mniej. O podejściu (usunięte przez administratora)z - (usunięte przez administratora), ciężko nie wspomnieć. Wypisywanie w weekendy smsów itd. to norma. Nie polecam

Wiciu Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie na znanym portalu z pracą, w którym firma PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE KOGEX sp. z o.o. z Wrocławia oferuje stanowisko Specjalista ds. Wyceny ze stawką: 3 965,68–50 000 zł brutto / mies. Czy Ktoś miał doświadczenia związane z firmą i może powiedzieć coś więcej?

Wiciu Nowy wpis
@Wiciu

Przepraszam, teraz widzę, że PH KOGEX sp. z o.o. to zupełnie inna firma. A przynajmniej tak można stwierdzić w oparciu o wyniki wyszukiwania. Prośba o usunięcie poprzedniego komentarza

Mariusz Nowy wpis

Hej, czy warto zatrudnić się w tej branży ?

anna

no ciekawe jak realnie ten wynagrodzenia wyglądają, choćby w przybliżeniu albo nawet lekkim zaokrągleniu. pneumatyka.klucze.narzędzie to nie wydaje się jakaś kosmicznie zarabiająca branza, ale może mnie zakoczycie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie P.H. Kogex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Jeden z KOGEXu

KRS - KOGEX Sp sc pierwsza firma Szefostwa http://www.krs-online.com.pl/przedsiebiorstwo-handlowe-kogex-s-c-maria-krs-462305.html Data rozpoczęcia działalności:1994 KRS KOGEX Sp. z o.o. 2 ga firma Szefostwa - 2 firmy zajmują sie tym samym... http://www.krs-online.com.pl/przedsiebiorstwo-handlowe-kogex-sp-z-o-o-krs-164110.html Data rozpoczęcia działalności:2000 Pozdrawiam

firm

Potrzebuje pracy, firma od narzędzi wydaje się spoko miejsce dla kogoś bez jakiś większych ambicji. chłopak wiadomo musi coś zarabiać. Przyszedłem tutaj tylko dlatego. Możecie opiszcie kogex jakoem iesjce dla kogos kto wcześniej nigdzie nie pracował. mam nadzieje, że jakoś mi pomożecie. poszukiwanie pracy do najłatiwjeszych nie nalezy

tomek

też są teraz jakies przyjęcia u nich w firmie czy nie za bardzo? chodzi mi konkretnie o jakieś oferty dla studentów albo dla osób z małym doswiadczeniem, które mogłyby się czegoś dowiedzieć nowego od ich firmy. Też czekam jeszcze na konkretne oferty od nich, bo interesuje mnie ta barnża.. tylko ile u nich można zaorbić?

marcin

też jestem pod wrażeniem tak duzej liczby stażu pracy. no ale teraz wiadomo jaka jest perspektywa osoby, która pracuje w firmei już ho ho, a jaka osoby, która dopiero co przyszła i uważa, że po 3 miesiacach pracy już wszystko wie i na wszytskim się zna jak firma działa, jak traktuje pracowników itd..

kija

niesamowite, naprawdę 14 lat? wow, to naprawdę pokaźna liczba już, teraz to ludzie zmieniają pracę co chwila i jest to już normą, więc mam na teraz pytanie do was o wysokość zarobków u nich, ale powiedzcie mi czy czy ktoś tyle pracował u nich jeszcze czy to jest sporadyczny przypadek w sumie, ktos wie?

anula

14 lat, nawet nie wiedziałam. Nieźle. Jest tu na forum jakiś weteran z P.H. Kogex? Mam parę pytań o tą pracę. :)

jano

ja również mam o nich dobre zdanie, tyle lat już pracują, dobrze sobie radzą,bo mają faktycznie dobre produkty z tego co sam widziałem, a kluczem do sukcesu jest jeszcze ekipa, ale nie wiem jak atmosfera praca tam wygląda

Posag

14 lat firmy jak na polskie warunki to całkiem nieźle. Tym bardziej jak firma cały czas trzyma się na powierzchni. Byle byli uczciwi i rzetelni wobec klientów a wszystko będzie dobrze...

t

Czy ja wiem, czy tak od bardzo dawna, Kogex działa dopiero od 2000 roku, także może i nie są nowi w branży, ale i jeszcze sporo przed nimi.

jod

Kogex zajmuje sie narzędziami, kluczami i pneumatyką już od bardzo dawna, także nie wierze, by miało być az tak źle, niech to ktoś zweryfikuje.

ja ja

Ta firma to porażka nie polecam nikomu-pytajcie o opinie sklepy i warsztaty samochodowe to się dowiecie więcej klient

fajny robert

Robercik ty jesteś śmieszny typek 2 licowy pajac który nic nie potrafi i skacze z firmy na firmę... szkoda mi cię trochę... reszta to buraki bo co przez 3 miesiące nie zrobiłeś ani razu premii czy może dla tego że z tobą nikt nie przedłużył umowy bo się po prostu nie nadajesz?

Robert F.

Drogi Przemo Ty chyba pracowałeś niedawno i oczywiście przyznaje Ci racje.Pisałem ten tekst powyżej jako humorystyczny skecz.Prawdą jest tylko tyle że [usunięte przez administratora] są ok,a reszta tej całej firmy to buraki.

przemo

Kolego nikt z obecnych pracowników ci nie napisze ze stres,bałagan,a ten Robercik to jakiś pokręcony koleś lub sam [usunięte przez administratora] pisał ten tekst ha ha ha NIE POLECAM TEJ FIRMY.Weż jedż do sklepów narzędziowych,hurtowni,warsztatów samochodowych to się dowiesz prawdy.Stres to codzienność w tej firmie,auta złomy,a laptop fantazja.

Sauron

nie polecam i tyle, ale jak chcesz się przekonać to próbuj.

Robert F.

Witajcie oferty możecie wysyłać na biuro@kogex.pl. Firma to szef pan [usunięte przez administratora],który ma ogromną wiedzę i można naprawdę się od niego dużo nauczyć. Szefowa pani [usunięte przez administratora] to osoba energiczna pełna entuzjazmu i starająca się pomóc każdemu. Syn [usunięte przez administratora] to ważna osoba w Firmie zajmująca się przetargami z dużym doświadczeniem w swojej specjalności. [usunięte przez administratora] ,która zajmuje się zamówieniami,ofertami-świetnie wykonuje swoją pracę. [usunięte przez administratora] handlowcy ,którzy robią dobrą robotę dla Kogexu i oczywiście dla siebie. [usunięte przez administratora] bardzo dobry przedstawiciel handlowy. Oczywiście jeśli chodzi o zarobki i prowizję to ustalasz na rozmowie z szefem-rozmowa jest normalna. Samochód Peugeot Biper lub Partner - laptop samsung z internetem i jedziesz...

Zostaw merytoryczną opinię o P.H. Kogex - Wrocław

• Jak się pracuje w P.H. Kogex?

Zobacz opinie na temat firmy P.H. Kogex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.H. Kogex