Opinie o SNC w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SNC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SNC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNC w Kraków

Karolina Nowy wpis

Jak jest na kasie, ciężko?

Krosno Nowy wpis

Czy ktoś wie co dzieje się z Panią Anią Kyc.

Bn Nowy wpis

W stokrotce w tarnowie jest przyjemnie bardzo mila obsuga lepsza niz na bema bo tam jest dos ze daleko to i ciasno a w stokrotce jest pod renka i jest milo wejsc

Klientka Nowy wpis

Snc w stokrotce jest poczebny jest w nim tanio i wszystko bardzo mila obsuga a na bema jest nie przyjemnie obsuga nie mila, daleko i ciasno

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SNC? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy E-learning Content Creator
bux

klient, zawsze można zgłosić jakieś zażalenie na obsługę. Chociaż widziałem że ostatnio kogoś potrzebowali do firmy.

klient

W Waszym sklepie w Zamościu jest okropna obsługa kierowniczki która ma napisane na plakietce Magdalena jest bardzo nie miła

nowa

Kraków - sprzedawca umowa zlecenie 4.85 netto na godzinę

Malutka
@nowa

Serio umowa zlecenie ma 4.85?

paula
@nowa

zgadzam sie. dzisiaj sie pytałam. nie wiedziałam czy mam sie smiac czy płakac.....

paula
@Malutka

popieram

Lida

Ona jest chora , dajcie jej spokój

Sylwis

Jako klientka jesstem bardzo zadowolona z obslugi w sklepie w Tychach,obsslugiwana bylam bardzo milo przez jak dobrze pamietam przez pania Jole ciepla i uprzejma.Bardzo dziekuje.

aleksandra

Trochę tam pracowałam z początku było super a potem narzekanie ale teraz jestem na bezrobociu od roku i wrocilabym tam gdyby kogoś potrzebowali.

Kola

Dla mnie ok, staramy się robić dobre wyniki,,, a za to jesteśmy godziwie wynagradzane. Tak jak czytam komentarze co niektórych niezadowolonych ,,, to myśle sobie .... Nigdzie nie będziecie sZczesliwe ....

Kola

Jest ok. Pracuje 2 lata, nie powiem że lekko, ale gdzie w handlu jest łatwo, najważniejsze, wypłata zawsze w terminie.

ledi

wysłałam cv ale na razie dowiedziałam się na sklepach, że nie ma naboru, jak wszędzie , szkoda jestem bez pracy już ponad rok:(

Warto wyslac cv i list do nowego kr moze akurat :)

BETI

Ja pracowałam w SNC ponad 3 lata, zwolniłam się przez głupią (usunięte przez administratora)i bardzo żałuję, zawsze pensja była na czas i przede wszystkim uczciwie. Bardzo żałuję mojej głupiej decyzji, szkoda że nie mogę już pracować w sklepie jako kierownik, teraz po nieudanych próbach pracy jestem na bezrobotnym, a pani(usunięte przez administratora). śni mi się w koszmarach.

Sylwia

Wkurza mnie ze nie potraficie sie podpisac. Pracuje od niedawna i chwale sobie prace. Jak komus nie pasuje to nie musi pracowac w tej firmie. A pozatym w wiekszosci takich firm wyglada to tak : Ktos ma kase np 500 tys zl inwestuje kase w sklepy i liczy na to by miec zysk wiekszy niz na lokacie. To normalne sama bym tak zrobila. Szanujcie to co macie, bo docenicie dopiero jak stracicie.

L.....

czy słyszałyście o pracy na sklepie w Krakowie, szukam od kilku miesięcy , a nie widzę ogłoszeń , kiedyś pracowałam na Centrum , dziewczyny jak się coś zwolni dajcie znać

juzia

A robiłyście z nim inwentaryzacje, pomaga............ ja robiłam z (usunięte przez administratora), ale beznadzieja , wszystko musiałam robić sama :( Pozdrowienia dla nowego (usunięte przez administratora)

lidka

Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo lepszy od Pana (usunięte przez administratora) można się z nim dogadać,,

Zostaw merytoryczną opinię o SNC - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042