Consilium Investment Group

Olsztyn

Opinie o Consilium Investment Group

anonim 2011-06-11 00:27:26
No cóż...piramida finansowa połączona z naciąganiem. Praca - jak ktoś lubi być oszustem - proszę bardzo. Generalnie, opowieści z mchu i paproci dla ludzi wielbiących być robionym w bambuko. ZOSTAWIĆ.NIE DOTYKAĆ.ABYŚCIE POTEM NIE PŁAKALI.
inwestor 2011-08-31 16:16:42
Ja bardzo sobie chwalę Consilium. Mam u nich zakupiony program inwestycyjny i muszę powiedzieć, że wszystko jest zgodne z tym co od nich usłyszałem. Z pewnością posiadanie działki na Mazurach zwłaszcza w obecnej sytuacji na giełdach jest dobrą inwestycją. Pozdrawiam serdecznie i polecam
współpracownik 2011-09-03 14:05:55
No cóż... nie każdemu musi się podobać praca bez stałej pensji, gdzie nagradzane są tylko wyniki. Jak wszystko ma to swoje plusy i minusy. Ktoś szuka bezpieczeństwa etatu, jego wybór, ktoś inny, kto tak jak ja, chce mieć większe możliwości rozwoju i większy wpływ na swoje zarobki znajdzie tu miejsce dla siebie. Firma od początku uczciwie stawia sprawę, nikt nikogo nie mami, że za darmo dostanie pieniądze, nie ma też problemu z wypłatami należnego wynagrodzenia. Pozdrawiam
pawel 2013-10-07 00:03:36
anonim - 2013-05-24 13:22:59

współpracownik napisałeś "praca bez stałej pensji, gdzie nagradzane są tylko wyniki". To w takim razie ile mogę zarobić miesięcznie oraz na jakiej podstawie jest naliczana ta pensja w Consilium Investment Group?
Franek, jak potrzebujesz jakieś szczegółowe informacje to najlepiej porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za HR w tej firmie. Nie znam tej firmy, ale Twoja wypowiedź sama Cię kompromituje! To ja się pytam ile mogę zarobić w Apple będąc informatykiem 4/10? No kto mi odpowie na to pytanie? Czekam na odpowiedź. Jaki jest sens takich stron internetowych? To jest po prostu gów**!

pozdrawiam serdecznie, Paweł
bandi37 2014-12-08 08:24:51
Ten kto wie co to giełda i dobre sygnały transakcyjne ten wie ile można zarobić na np 100pipsach :) Nie zadaje głupich pytań itp...
Jaś 2016-05-21 11:46:28
skoro nikt się nie wypowiada, to chyba można śmiało sądzić, że Consilium działa porządnie :)
Zostaw swoją opinię o Consilium Investment Group - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consilium Investment Group