Opinie o PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki w Drawsko Pomorskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki w Drawsko Pomorskie

Magda Nowy wpis

Hej, jaki jest Wasz dress code ?

ewa Nowy wpis

czy w tym usługach budowlanych zatrudniacie też kobiety?

:( Nowy wpis

Omijać jak najdalej. Dobrze radze. Wystarczy porozmawiać z kimś kto tam pracuje i dowiecie się wszystkiego na temat.

Ona Nowy wpis

Żal, Żal i jeszcze raz Żal przez duże Ż. Praca dla tych co muszą zarobic żeby przeżyc. Zero szacunku i jakiego kolwiek zrozumienia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
logo firmy SPAWACZ MAG
ATN Service ApS
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Drawsko Pomorskie
CCC S.A.
fiołek

anonim - 2011-06-22 18:58:03 cieszę się bardzo,że moja opinia wzbudziła zainteresowanie co prawda przez \\\ cieszę się bardzo,że moja opinia wzbudziła zainteresowanie co prawda przez \\\"anonima\\\" została troszkę przeredagowana ale sens pozostał ten sam tj. sprawna organizacja i odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy przez nadzorujących.Powodzenia

cieszę się bardzo,że moja opinia wzbudziła zainteresowanie co prawda przez \"anonima\" została troszkę przeredagowana ale sens pozostał ten sam tj. sprawna organizacja i odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy przez nadzorujących.Powodzenia

Czytając dotychczasowe opinie myślę ,że jest szansa na ich poprawę .Po pierwsze wprowadzić program naprawczy; po drugie ułożyć konkretny plan działania firmy a jeżeli są brygady poszczególnych brygad dosłownie z ołówkiem w ręku, po trzecie jeżeli firma jest faktycznie w tarapatach to niepotrzebne są jej pochlebne czy negatywne opinie pracowników tylko otwartość po to aby zarządzający mógł ocenić,które działania powodują straty-szczególnie dotyczy to nadzorujących pracę o ile tacy są, po czwarte weryfikacja całej kadry co do jakości wykonywanej pracy,odpowiedzialności ,zaangażowania,innowacyjności,szczególnie wykorzystywania czasu pracy na PRACĘ ZAWODOWĄ, po piąte jasny system wynagradzania, po szóste rzetelne zarządzanie funduszem socjalnym, po siódme każdy z pracowników musi mieć określone zadania co najmniej na tydzień, które będą egzekwowane, po ósme wytypowanie spośród całej firmy osoby dyspozycyjnej,która będzie tak zwanym zarządzającym między pracodawcą a pracownikami , to ona powinna zbierać wszystkie zamówienia,braki,problemy,potrzeby i załatwiać bezpośrednio z przełożonym.Myślę,że przynajmniej podjęcie próby takiej zmiany organizacyjno-zarządzającej pozwoli na osiągnięcie dobrego stopnia zadowolenia obu stron i przyniesie dochody firmie.Proszę spróbować,To jest możliwe do zrobienia.Życzę powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki - Drawsko Pomorskie

PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki