PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki

Drawsko Pomorskie

Opinie o PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki

anonim 2011-06-10 23:09:28
Czytając dotychczasowe opinie myślę ,że jest szansa na ich poprawę .Po pierwsze wprowadzić program naprawczy; po drugie ułożyć konkretny plan działania firmy a jeżeli są brygady poszczególnych brygad dosłownie z ołówkiem w ręku, po trzecie jeżeli firma jest faktycznie w tarapatach to niepotrzebne są jej pochlebne czy negatywne opinie pracowników tylko otwartość po to aby zarządzający mógł ocenić,które działania powodują straty-szczególnie dotyczy to nadzorujących pracę o ile tacy są, po czwarte weryfikacja całej kadry co do jakości wykonywanej pracy,odpowiedzialności ,zaangażowania,innowacyjności,szczególnie wykorzystywania czasu pracy na PRACĘ ZAWODOWĄ, po piąte jasny system wynagradzania, po szóste rzetelne zarządzanie funduszem socjalnym, po siódme każdy z pracowników musi mieć określone zadania co najmniej na tydzień, które będą egzekwowane, po ósme wytypowanie spośród całej firmy osoby dyspozycyjnej,która będzie tak zwanym zarządzającym między pracodawcą a pracownikami , to ona powinna zbierać wszystkie zamówienia,braki,problemy,potrzeby i załatwiać bezpośrednio z przełożonym.Myślę,że przynajmniej podjęcie próby takiej zmiany organizacyjno-zarządzającej pozwoli na osiągnięcie dobrego stopnia zadowolenia obu stron i przyniesie dochody firmie.Proszę spróbować,To jest możliwe do zrobienia.Życzę powodzenia.
anonim 2011-06-22 18:58:03
cieszę się bardzo,że moja opinia wzbudziła zainteresowanie co prawda przez \"anonima\" została troszkę przeredagowana ale sens pozostał ten sam tj. sprawna organizacja i odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy przez nadzorujących.Powodzenia
fiołek 2011-06-22 19:00:14
anonim - 2011-06-22 18:58:03

cieszę się bardzo,że moja opinia wzbudziła zainteresowanie co prawda przez \\\
cieszę się bardzo,że moja opinia wzbudziła zainteresowanie co prawda przez \\\"anonima\\\" została troszkę przeredagowana ale sens pozostał ten sam tj. sprawna organizacja i odpowiedzialność za jakość wykonywanej pracy przez nadzorujących.Powodzenia
Ona 2013-03-10 18:29:38
Żal, Żal i jeszcze raz Żal przez duże Ż. Praca dla tych co muszą zarobic żeby przeżyc. Zero szacunku i jakiego kolwiek zrozumienia
:( 2014-10-21 15:28:41
Omijać jak najdalej. Dobrze radze.
Wystarczy porozmawiać z kimś kto tam pracuje i dowiecie się wszystkiego na temat.
ewa 2016-05-21 18:12:25
czy w tym usługach budowlanych zatrudniacie też kobiety?
Zostaw swoją opinię o PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki - Drawsko Pomorskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH Drawsko Pomorskie H.Krzywicki