Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Kros

Uważajcie na p.Sabinę Budrykowską KANTUJE pracowników ochrony na kasę ponadto jest fałszywa idzie po trupach uwaga

@Kros

Nie ma większego kanciarza i złodzieja jak pan Tomek MASZCZAK oszukiwać pracowników no kasie pracownik mając wtedy 8 zł na godz w umowie o pracę płacąc mu 6,50 do wypłaty nie dziwię się że ludzie zdrowi młodzi z kwalifikacjami po uciekali po miesiącu ja pod nim pracowałem rok dla niego liczyły się tylko efekty naszej pracy a nie my wzywając nas ze jesteśmy (usunięte przez administratora) a nie ochrona jak nie mieliśmy ujetego zlodziejaszka

Olo.

Szukam roboty w konwoju czy Argus ma dobre stawki i czy warto tam pracować

Asia

A uzasadnisz jakoś Twoją wypowiedź? Bo Wy tu piszecie o zatrudnieniu, a przeczytałam informację, ze firma jest zamknięta na stałe, więc jak jest ostatecznie? Pisano tu o jakiś dwóch firmach , wytłumaczysz to? Czy do ręki dostaje się więcej niż najniższa? Bo tyle niby dają na umowie.

Jwa Nowy wpis

Nie wypłacają należytego zwrotu za paliwo po odejściu z pracy, radzę unikać.

Julek Nowy wpis
@Jwa

Chodzi może o zwrot kosztów dojazdów do pracy? Czy może w firmie pracownicy korzystają z prywatnych aut, za co potem dostają zwrot kosztów? Bo trochę niejasny ten wpis.

@arbait Nowy wpis

Śmieszne wynagrodzenie i duże wymagania ..

Co jaki czas w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" można ubiegać się o podwyżkę?

Czyli jak będzie podwyżka najniższej krajowej? Piszesz o podwyżkach, a pojawiła się informacja, że firma jest zamknięta na stałe, jak to jest w końcu? Rzeczywiście nikogo nie zatrudniają czy firma wznowiła działalność?

Larysa Nowy wpis

Cały czas? Bo pojawiła się informacja, że firma zamknięta jest na stałe i nie wiem co jest prawdą? Chyba, że wznowiono działalność? Wiesz może jakie wymagania są na ten magazyn i od kiedy ewentualnie można zacząć?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Pracownik Ochrony

na poziomie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Nikt

Agencja Ochrony "Argus "specjalizuje się wysoce w oszukiwaniu swoich pracowników.Już na wstępie gdy daje ogłoszenie że potrzebuje pracowników jest grubo przekłamane,co innego piszą,co innego mówią przez telefon,jeszcze co innego jest na rozmowie kwalifikacyjnej a na końcu jak już przychodzi sie do pracy to już całkiem jest się w innej bajce.Najbardziej są śmieszni pseudo ochroniarze w Biedronkach,ogólnie czym człowiek jest głupszy albo najlepiej żeby miał orzeczenie o symbolu 02-P to ma szanse tam pracować a te osoby które są za mądre nie są wogóle przyjmowani.OMIJAĆ Z DALEKA!!!!

Tygrys
@Nikt

Ma Pan rację i trudno się nie zgodzić. Ludzie bez kwalifikacji, spoufalanie się z pracownikami Biedronki, mundury brudne, czasami trzeba się zastanowić kogo pilnować, ludzi robiących zakupy w Biedronce, czy pracownika ochrony. Ta firma do likwidacji się nadaje.

Nikt

Tam się nic nie pokrywa z prawdą,począwszy od zarobków po godziny pracy oraz miejsca pracy.ŻENADA.

A na jakie stanowiska obiecują awans, jest w ogóle na co się nagrzewać? Jak zatrudniają nowych ludzi to już trzeba mieć taką licencję czy może firma opłaca jej wyrobienie? A do kogo próbowaliście zgłaszać problemy nadużycia, możesz wymienić?

Diablo 666

Co to za ochrona jak potrzebują z grupą. To zakład pracy chronionej. Zwykły cieć a nie ochrona

@Diablo 666

Ale bez wykształcenia zatrudniają na kierownicze stanowiska

Cały czas zatrudniają? Bo przeczytałam, że niby są zamknięci na stałe, więc jak to rzeczywiście wygląda? Odnosząc się do etatu ochroniarza to ile idzie wyciągnąć na miesiąc pensji? Oprócz podstawy to dają jeszcze inne dodatki?

Olo.

Szukam roboty w konwoju czy Argus ma dobre stawki i czy warto tam pracować

Tygrys
@Olo.

Będziesz widniał w dwóch firmach jedna odprowadza składki do najniższej krajowej a druga bez składek za nadgodziny.

@Tygrys

23,5 zł brutto widnieje w ich aktualnym ogłoszeniu na pracownika ochrony. A wie Pan, by można tu było pracować na umowie o pracę na czas nieokreślony i za wyższą pensję zasadniczą, niż najniższa krajowa? Bo piszą o zleceniu lub umowie o świadczenie usług, a żadna z nich mnie nie urządza.

Czerna
@Olo.

Mam zacząć pracę w firmie Argus jakie opinie

Asia

Firas

Ogólnie nie polecam pracy jako ochroniarz w Biedronce. po 1 atmosfera tragedia, problem jest zawsze dostać się do monitoringu bo kierowniczki mają problem..? Z głową problem, będą wam zamykać drzwi do biura i ogólnie możecie się nastawić że żaden pracownik biedronki nie będzie za wami przepadał bo po prostu tam jesteście, bo wy tylko stoicie a oni muszą (usunięte przez administratora)

Wioleta
@Firas

A zgłaszałeś takie problemy do firmy, że nie możesz przejrzeć monitoringu? Napisane jest, że firma jest zamknięta na stałe, to prawda? Ty nadal tu pracujesz?

Amelia
@Wioleta

Napewno nie zamknięte. Rekrutują codziennie nowych

@Amelia

To skąd info o zamknięciu? Czemu codziennie trwają rekrutacje, takie jest zapotrzebowanie na nowe osoby? Może masz info na jakie najczęściej stanowiska jest oferta?

niepelnosprytny

ochrona ze sklepu biedronka w kielcach górny szydlowek przeszokal mi samochod pod pretekstem kradziezy woreczkow foliowych ktorych nie ukradlem a byly w wuzku przeszukanie auta nie jest zgodne z prawem nie bylo policji ohrona robi samowolke

Kros

Bogus

nie żcz drugiemu co tobie nie mile.............

BYLY CIEC
@Kros

pewna osoba wymieniona u krosa to jest prawda zawsze powtarzala ze nie lubi kłamstwa i nie toleruje niby ale sama klamie i oszukuje ,cygani jak z nut

Karol krk

Czy Kierownik może przenosić pracownika co 2 miesiące na inny sklep i tak w kółko bez jego zgody?

antypolaco ????
@Karol krk

nie dziwię się sam pracuje od 1 Kwietnia 2022roku i teraz jeżdżę z jednego obiegu na drugi i szefowa się mnie nie pytam czy mam czy dojechać czy nie tylko mnie tam daje bez pytania pisze smsa i trzeba tam być.

Danuta
@antypolaco ????

A z czego wynika to przekładanie pracowników na inne rejony? Są jakieś braki w ilości ochrony? A firma oddaje za dojazdy jak zmieniają rejon czy to wszystko we własnym zakresie?

Małgosia

I jak aktualnie sytuacja, kasa przyszła? O ile była pomyłka przy obliczaniu Twojej wypłaty? Część Twojej wypowiedzi została wykropkowana, więc proszę napisz coś więcej, bo jestem ciekawa.

Czym w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

antypolaco ????

Ja pracuje w agencji ochrony argus od zeszłego roku od 1kwietnia mój obiekt bym to sklep Będzina mamus Grodziec ale ostatnio dniowe robiłem w dniu 17 styczną z powodu tego że przysznolem sobie na dniówce i pani rejonowa która ma ten rehmjon zrobiła mi zdiecie które po tem było wysłane do mojej szefowej a ona go dala na Whatsappa gdy poszlem do lekarza lekarz mi powiedział że to jest tak zwana spioczka trzukchszczowa która się nie da ona sama od siebie že já na to nie mam w pływu dla tego mnie szefowa moja przeniosła na Dobrowie Górnicza na ul katowickom 1b gdzie też mi się zdarzyło przysnoc na monitoringu i też mnie z tamtego obiektu wzięła dla tego kroczyłem tak po obiektach po Będzinie Dobrowie górniczej, Sosnowcu Zagórzu a w dniu dzisiejszum kierownik rejonu gdy poszlem na biedronke na osiedlu Morcinka w Dobrowie górniczej gdy tylko tam poszlem on tam przyszedł i odrazu domnie powiedział że nie życzy sobie bym robił na jakiej kolwiek biedronce w jego rejonie bo on mnie zatrudnia dla tego nie życzy sobie by pracował na biedronkach, a mojej szefowej nie było tylko ja zastępowała pani Patrycja która sama nic nie mogła zrobić dla tego wiem że nawpewno zostałem już zwolniony choć nie opuściłem ani jednego dnia nie byłem pijany nic nie ukradłem ale tak właśnie sieć biedronka i rejonowi Czu kierowniczy de rektorzy zajmij się ochrona anie sklepěm biedronkom gdzie na każdy sklepie brakuje ludzi do pracy i panuje totalny bałagan pracy zostałem potraktowany jak nie potrzeba a rzecz dla tego odradzam wszystkim iść do pracy do firmy argus bo ona się za wami nie wstawi jak będą jakieś problemy, tylko wasz bardziej pogrozy bo liczą się dużo ujęć a najlepiej by robic 30 dziennie ujęć to może w tedy po pół roku gdy zrobisz 40 ujęć przez te pół roku temu dostaniesz więcej umowę o pracę inaczej nie ma szanszy dla tego odradzam pracę w firmie ochrony argus złe traktowanie pracowników przez rejonowe i de rektorów rejonu taka jest szczera prawda nie ma co ukrywać.

Duduś @
@antypolaco ????

Zgodzę się z Tobą najwięcej ma do powiedzenia dyrektor i rejonowi chcieli by multum ujęć za marne pieniądze ???? nie liczy się człowiek. Myślałem że rejonowi to mądrzy ludzie ???? ale niestety ???? A dyrektor to szkoda mówić , brak słów na tego człowieka , wolę się nie wypowiadać bo musiałbym bardzo brzydko zakląć . No a szefostwo ochrony to pionki grają jak im zagrają ????‍????

Nina

Ochroniarz bardzo nie sympatyczny bardzo arogancki proszę zmienić człowieka

Aldo

A mam takie pytanie do p.Sebastiana,koordynatora na strefe Rybnik. Czy jak sie z Panem umawia i ustala szkolenie na 2 dni i nastepnie trzeba je przesunąć o jeden dzien to kazdemu Pan mówi no to spadaj?? I czy kazdemu pan mówi o godzinach pracy w sensie raz tak ,raz tak..i nie badz pan w goracej wodzie kąpany tylko dawaj Pan do roboty? Gratuluje rekrutacji od ponad pół roku na Biedronki w Rybniku.Nadaj sie Pan na koordynatora jak za przeproszeniem (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Mela

Grupa mobilna osto nagina prawo.. myśli że gra w filmie, łamią prawo na oczach pracowników i ich klientów pod kamerami.. W ostatnim tygodniu poczuli się chyba ja na planie filmu Pod jedną z biedronek przekroczyli rażąco swe uprawnienia i na parkingu zajechali drogę z dwóch stron panu z ochrony który na co dzień tam pracuje i kazali mu wyjść z auta i bez żadnych podstaw przeszukali auto. (usunięte przez administratora) i dno oby ponieśli konkretne konsekwencje a ten pan powinien złożyć skargę na nich .

Be worse

Trzeba było się 2 tygodnie kłócić z Panią M.G. co do wypłacenia zaległego chorobowego, wysokiej sumy dodam, robiła wszystko żeby utrudnić proces plus nie zna w ogóle terminologii i trzeba było tłumaczyć jej zusowskie zaświadczenia. Jak ktoś kto nie ma pojęcia o temacie może rządzić wypłatami?

Czesław
@Be worse

Ale ostatecznie udało Ci się wywalczyć swoje?

Źle
@Czesław

To nie tak powinno wyglądać przede wszystkim...

Tomasz

Pracowałem jako ochroniarz sklepów Rossmann ponad dwa lata temu. Ogólnie atmosfera na drogerii bardzo nieprzyjemna zwłaszcza od strony kierowniczek sklepów, zwłaszcza Pani S. Według mnie mają jakieś problemy psychiczne, ponieważ nie da się tego inaczej określić. Co do kierowników/ szefów ochrony : Brak klasy i traktowanie starego pracownika jak przedmiot. Pan Tomasz S. ogólnie rzecz biorąc nieciekawy człowiek. Na szczęście znalazłem lepszą pracę i pracodawcę, który jest normalny i nie propaguję patologicznego zachowania, nieodbiegającego od przeciętnego przedszkola pełnego rozkapryszonych dzieci. A nowym pracownikom bądź kandydatom radzę omijać tę firmę szerokim łukiem.

Dariusz
@Tomasz

Masz przykre doświadczenia, jako pracownik ochrony. Nie napisałeś niestety nic o tym jakiego rzędu wynagrodzenie oferuje Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Uzupełnisz swój wpis i napiszesz na jaką stawkę można ogólnie liczyć? Strasznie mnie to zastanawia.

Oliwia
@Dariusz

W Biedronce stawka godzinowa 13,50/h netto.

Tomasz
@Dariusz

To zależy od stawki godzinowej. Dwa lata temu przy 168 godzinach zarabiałem najniższą krajową. Przy takiej odpowiedzialności i obciążeniu psychicznym nie warto się poświęcać za takie pieniądze. Lepiej poszukać innej pracy

Nelox
@Oliwia

Jak masz licencje idz rob na dworzec tam dostaniesz 17 na reke

Be worse

Praca sama w sobie nie jest zła, kierownictwo też nie najgorsze. Pieniądze słabe i duża ilość godzin, za nadgodziny nie płacą tylko dostajesz dwie wypłaty z różnych firm. Niestety mam wrażenie że do tej pracy najbardziej potrzebni są ludzie (usunięte przez administratora) którzy na wszystko pozwolą :-/

@Be worse

Widzę administrator usuwa niewinne słówka, więc ujmę to inaczej. Do tej pracy potrzebni są ludzie naiwni*

emeryt20

Witam. Pracuję w Biedronce pod Krakowem na umowę zlecenie stawka 13.50 zł /h. Budynek sklepu nie jest nieprzystosowany do bezpiecznej ochrony, jest dzierżawiony od osoby prywatnej, brak jakichkolwiek zabezpieczeń np. bramek, nie mówiąc o drzwiach automatycznych. Obiecano mi, że po okresie próbnym jak się sprawdzę to będę miał umowę o pracę?, nie chce mi się w to wierzyć ale tak mi przekazano podczas rozmowy. Stawka jest od 13.50 do 15.00 zł - ciekawe to kto ma ta najwyższą. Mam tylko 200 h , ale wiem , że w innych sklepach maja nawet grubo po 200 h. Na razie nie narzekam , fajny Kierownik rejonu tylko wymaga ( co zrozumiałe) ujęć na gorąco. Ale jak to zrobić skoro np jest 2 złodziei, którzy rozprowadzają pracownika. Zgłosiłem potrzebę grupy mobilnej - zobaczymy co oni zrobią.

o;
@emeryt20

Nie robię żadnych ujęć, bo nie wiem, czy mogę uszkodzić ujmowanego, a w wielu wypadkach bez uszkodzeń się nie obejdzie, jeżeli ujęcie ma być zrealizowane, dlatego puszczam sobie ten temat.

Aneta
@emeryt20

czyli rozumiem że na start umowa zlecenie? na jaki czas? stawka rozumiem że już na rękę...

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"