Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Sosnowiec

Danuta

To jest albo był jakiś oddział w Sosnowcu? Bo przecież siedziba jest w Dąbrowie... Ktoś z Was wie, czu u nas w S. jest ich biuro?

Wyjątkowo chamscy ochroniarze. Mnie taki w Biedronce powiedział, że "skargi mogę sobie składać na swojego męża a nie tu". Trzeba na nich uważać bo mają dobre kontakty z policją, w razie czego nie zabezpieczą monitoringu i fałszywie oskarżają o niestworzone rzeczy. Do sklepu trzeba chodzić, szczególnie wieczorem z ukrytą kamerą. Jest bardzo niebezpiecznie jak nie ma innych klientów.

O czym ty mówisz ???

Angel

Witam zgadzam się z opinią pani/Pana. Ochrona w biedronce to totalna porażka. Uczciwych klientów oskarżają i przeszukają. Prawdziwych zlodzieji puszczają i przymykają oczy. Albo ze strachu albo współpracują z nimi. Totalna żenada ze Panie kadjerki łapią zlodzieji i soe nie boją a ochrona siedzi w biurze siedzi i śpi...

@Angel

Witam. Nie życzę sobie, żeby Pani nas oskarżała o te bzdury, co napisała! Nie wszyscy są tacy! Proszę sobie zmienić sklep, jak Pani nie pasuje! A propo, a Wy klienci, jak się zachowujecie.., myślicie, że Wam wszystko wolno... POMIATACIE PERSONELEM, JAK TYLKO MOŻNA!!!

Po prostu ja

Nie polecam pracy w Kielcach. Koordynator Łukasz z kierownikiem przepisują godziny nowych szkolonych pracowników na siebie i dzielą się pieniędzmi. Taka niestety jest prawda!!!! Dlatego szkolenie niby jest bezpłatne!!!!

Drag

Do (usunięte przez administratora) 2 dni szkolenia do dziś brak kontaktu w sprawie pracy

Po prostu ja
@Drag

Bo kierownik ochrony oraz koordynator przepisują godziny na siebie... Tzw niby szkolenia... Czyli pracy. I dzielą się pieniędzmi. Pracowałam więc wiem jak jest...

Pracownik Ochrony

na poziomie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
WujekZKopalniKredy

Pracowałem 1,5 roku w Rossmannie. Praca jak w (usunięte przez administratora), a nawet gorzej. Wyjścia do toalety wyznaczone, nie możesz zejść kiedy pracownik Rossmanna jest na przerwie albo magazynie, tak samo z przerwą. Wymagają wszystkiego, a nawet tego żeby łamać swoje procedury, bo "w razie czego to Cię obronimy, ale ja muszę zejść z perfumerii coś porobić w biurze, postój tu z dwie godziny". Do klienta nie możesz się odezwać, bo nie daj Boże napisze skargę i będzie problem. Jesteś tam pomiotem, pachruściem, klient może z Tobą wszystko. I ciągłe castingi kierowniczek sklepu na ochronę, wtrącanie się w CV, w przebieg dotychczasowego zatrudnienia, wymuszanie wielu rzeczy. Mobbing to chleb powszedni, nabawiłem się nerwicy. Miałem również "świetnego" koordynatora, który mówił, że za dużo pracuję, bo mam koszulę zniszczoną, ale nie da mi nowej, tylko mam mniej pracować, to wtedy będzie ładna koszula. Parodia. Obiecanej umowy o pracę nie było, zlecenia co 2 miesiące, składki ZUS poznikały. NIGDY WIĘCEJ TEJ PRACY TAM. Ponad 2 lata już tam nie pracuję i w duchu śmieję się z tych, których teraz oglądam na swoim poprzednim miejscu pracy, ale wiem, co przeżywają. Chłopaki, zwalniajcie się, jest wiele innych obiektów, na których można kogoś o*******ć za zachowanie niepożądane, a nie stać i latać na policję w razie ujęć i bać się, żeby jakis klient nie napisał skargi.

Blondas
@WujekZKopalniKredy

Mi też regionalny obiecuje umowę o pracę a tu pół roku na Biedronce mija i nic. Chyba trzeba będzie się zwolnić bo mam nową robotę na oku.

Rafał
@WujekZKopalniKredy

To samo jest na biedronkach.

Ochroniarz
@WujekZKopalniKredy

Wujek a na jakim regionie robisz i jak sie nazywa twój regionalny? Ja robie w Zielonej górze na Rossmannie i jest całkiem ok. Umowę o prace dostałem po 12 miesiącach.

Tomikrk
@WujekZKopalniKredy

Witam czytam te opinie i dziwię się bardzo dlaczego nie zawiadomicie PIP, za obrażanie ludzi są paragrafy, na zleceniu są adwokaci, pracowałem w firmie ochroniarskiej na galeri handlowej, zabronił mi mieć wodę do picia, więc to zgłosiłem, dostali karę, za mobbing dostałem odszkodowanie i mogę teraz przez rok nie pracować, żyjemy w czasach mikro kamer, i podsłuchów, telefon komurkowych, złapać pracodawcę na mobbingu, czy też obrażaniu to nie problem, mnie kierownik tylko raz zwtzywal za byle h.... J wezwalem policję na galerie, sprawa w sądzie i problem jego na długi czas, nie ma się co oszukiwać, za słowo cięć można mieć pozamiatane, przed sądem, jeżeli pozwalacie się tak traktować to wasza sprawa, ja teraz zatrudnia się, w firmach ochroniarskiej tylko po to, aby tepic takie zachowania, oraz mieć dobrą kasę z odszkodowań, oraz pokazać takim kuerowniczkom, pracownikom że nie warto nikogo obrażać, mam też ubaw po pachy jak zabiera policja że sklepu kierownika za obrazę, do puki nie poznacie swoich praw do nadal będziecie pomiatani

Tadek
@Tomikrk

Ortografii nie znasz ?

Aaaa
@Blondas

Nie licz na umowę, na pewno Ci jej nie dadzą Najgorsza firma jaka znam. Nie polecam pracy w firmie Argus

Viatol
@Blondas

Jesli sie zwolnisz stracisz ostatnia wyplate pracuj dalej.

markeszka
@Viatol

Nie rozumiem dla czego masz stracić wypłatę? Prawo do wynagrodzenia jest niezbywalne. Podpisanie jakiegokolwiek oświadczenia na ten temat nic nie zmienia. Sądy pracy rozpatrują takie sprawy za darmo a i odszkodowanie można wydębić a na pewno odsetki za zwlokę, a to nie jest 3%. Jak byle kmiotowi pozwolimy po sobie jeździć to będziemy harować jak niewolnicy a nie pracownicy najemni.

@Rafał

Niektórzy pracują na umowę zlecenie już od kilku lat. Nie mogą się doprosić umowy o pracę

Oliwia

Co miesiąc mniej wypłaty za tą samą ilość godzin. W okresie Koronawirusa Żadnych zabezpieczeń typu rękawiczki, płyny dezynfekujące, maseczki. Problem z wolnym - Najlepiej pracować 24/48. O Premiach Nie wspominając.

@Oliwia

Oliwio Argus na Rossmannie za miesiąc marzec wypłacał każdemu 250 zł premii za koronawirusa oraz o rękawiczki można było poprosić pracowników rossmanna. Żele antybakteryjne przy pulpitach ochrony zapewnienione przez Rossmann. Pewnie jesteś pracownikiem Biedronki. A biedronka to firma bardzo nastawiona na wyzysk pracownika.

Dhur
@Maciek

Pracuję w Biedronce i mam zapewnione rękawiczki, maseczki i płyny do dezynfekcji.

Leszek
@Dhur

To chyba u ciebie, tak jest, bo u mnie są tylko rękawiczki! A tak wogóle warto się obecnie narażać i stać przy drzwiach. Zdrowie jest ważniejsze, jak pieniądze! Sami kierownicy boją się jeździć po Biedronach, a co dopiero my.

Dhur
@Leszek

Stanie przy drzwiach i pilnowanie to jest najgorsze, klienci mają pretensje do POF, klną i żale a wszystko, co się dziej mam już dość. Od kont trzeba liczyć ludzi to najgorsza robota i żadnej premii, jakiego kol wiek dodatku nic. Kierownik wpada raz na tydzień jak po ogień.

Grom
@Dhur

Oj, wierzę Ci. Handlówki teraz to jest podejrzewam makabra. Wszystkie te filozofie o przeżytej wojnie, " bezprawnych zakazach " itd do wysłuchania. Oczywiście winę za sytuację ponosi ochroniarz, lub co najmniej musi pretensji do wszystkich wysłuchać. Trzymajcie się ludzie z handlówek!

@Maciek

tez la każdego pracownika ochrony Biedronka zapewniała żel , rękawiczki i maseczki.

Waldek
@Oliwia

W dniu dzisiejszym ok,17.30 zrobiłęm małe zakupy i zostałem ztrzymany do kontroli przez "fachowca" z firmy Argus. Nie mam nic do kontroli ale profesjonalizm i sposób jej przeprowadzenia to buraczany ogród. Kto to jest??? Nie wiadomo. Kontrola na terenie sklepu gdzie jesteś potencjalnym (usunięte przez administratora) Kto cię kontroluje-nie wiadomo -podobno RODO-tak twierdzi P.kierowniczka zmiany Biedronka nie odpowiada za poczynania firmy Argus , ODBYWA SIĘ TO NA TERENIE ICH SKLEPU.DOBRE.Państwo w państwie Próba wylegitymowania "ciecia"to bzdura.Biedronka prosi o kontak z Argusem To wszystko miało miejsce w Krakowie przy ul.Lipska 28 PS . Brak czasu nie pozwolił mi "skasować "tego" natręta ,bowiem wiązałoby się to z wezwaniem policji i pogotowia dla ułomnego umysłowo i wzrokowo ciecia. Gratuluję Biedronce ,a firmie Argus proponuję wykup dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego pracowników bowiem nie każdy jest tak opanowanym jak ja.

Odo
@Waldek

Ciecia? Zapewne jesteś drobnym zlodziekaszkiem. Daje glowe że na zapleczu śpiewał byś inaczej sam na sam. Policja owszem b była gdyby coś się znalazło u ciebie.

Nadal tak jest

@Maciek

Tak w Biedronce nie respektuje się żadnych obostrzeń "kowidowych"

Tomas

Lubię atmosferę w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" za: Nie jest złe ani dobrze, mnie więcej tak jak w każdej AO . Niestety nie płaca za duzo ale to akorat w ochronie standart

Argusek
@Tomas

Najbardziej chce mi się śmiać z pseudo grupy mobilnej dwaj papa smerfy w podeszłym Suchowski R. i Lysko Antoni ten to dopiero inwalida załe W2 leje śmiechem ledwo chodzi a garb z kurtki wystaje łapią tylko dzieci lub dziadków ale takich po 70 ce powinni siedziec na emeryturze i wnuki bawić a nie młodym miesce zajmować smiechu warte

@Tomas

Mógłbyś napisać, czy firma Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" mająca siedzibę w miejscowości Sosnowiec normalnie funkcjonuje? W internecie znalazłem, że jest firma, która ma identyczną nazwę, ale działa w Dąbrowie Górniczej, dlatego zastanawiam się, czy Twój wpis jest związany z firmą, której dotyczy wątek tego tematu.

Robert
@Argusek

Dziwisz się ? Jaki młody i zdrowy facet przyjdzie do takiej roboty? A łapać muszą dzieci i dziadków bo jak złapią dresa to po 22 dres z kolegami poczekają na nich pod biedrą jak to bywało.

dresyOdprasujIPrzyszykuj
@Robert

dresy geje z paskami w (usunięte przez administratora)

@Marek

Firma ma teraz siedzibę właśnie w Dąbrowie a druga ich firma to Magnum z Tarnowskich gór. Umowy są dwie.

Scyzoryk
@Robert

Zgadzam się miałem tak mam 21 lat i zdrowy w 100%

Irena
@Maciek

Hej, jak to umowy są dwie w Argusie? Możesz wytłumaczyć o co chodzi? Bo nie za bardzo rozumiem :) Byłabym wdzięczna za więcej informacji :D

Waldek

To firma zatruniajaca pracowników bez przeszkolenia,bez kultury oraz niestety ułomnych umysłowo ,podbudowanych własnym ego - nieponoszącymi odpowiedzialnośc za swoje kretyńskie bezczelne zachowania. Nie miałęm czasu z wzywanie policji i pogotowia dla tego wybitnego ?ochroniarza .ale w przyszłości skorzystam co polecam Waldemar Płachno

Witam. Mam propozycję pracy na Rossmmannie. Obecnie pracuję w Biedronce. Proszę, jeżeli ktoś zna realia pracy wtych 2 firmach. Porównać,co wybrać? Z góry dziękuję.

No i tak
@Zainteresowany

Wybierz Rossmann w Biedronce trzeba robić Inwentaryzacje

@No i tak

W Rossmannie też trzeba robić inwentaryzacje !!!

Norcon
@cook

Nie masz pojęcia, 7 lat pracuje i nigdy nie miałem żadnej inwentaryzacji.

Bobiki
@Norcon

Ja robiłem miesiąc i Top 10 robiłem codziennie,co ty wypisujesz!!!!!!??????

Onomatopeja

Jakie sa limity godzin na sklepach w biedronkach

Dorota35l

Szukam pracy w ochronie mam 2 gr inwalidzką. I w związku z tym że znam realia pracy w ochronie mam pytanie czy jest szansa na zatrudnienie w waszej firmie na umowę o pracę. Jedyny minus jest taki, że jestem gruba i brzydka jak diabli.

Cat i Sam

No doczytałam do końca komentarze. I Wnioskuję żeby nie zatrudniać się w tej firmie.

Vitek

Witam niestety wielu tu ma racje sam sie przekonalem po zwolnieniu z firmy Argus zmuszono mnie do podpisania pisma iż zrzekam się wynagrodzenia i tyle niejaki Pan Krzysztof

@Vitek

Dla czego nie zgłosił Pan tego wyżej? Przecież nr. telefonu do dyrektora jest dostępny dla wszystkich.

pani_brzydka_i_gruba

Tak sobie czytam te opinie i aż mnie oczy swędzą. Poważnie

Muj ojciec pracowal w biedronce wohronie nagle zdretwials mu renka kierownictwo biedronki niewezwslo do mego ojca pogotwia odmuwiono mu pomocy jego kierownik zenek to kawal (usunięte przez administratora) a w biurze same (usunięte przez administratora) odradzam ta ohrone Pozdrawiam Marian Jurkowski

Muj tato marian jurkowski pracowal w biedronce nagle mu zdrwtwiala renka okazlo sie ze to udar i kierownictwo z biedronki niewezwalo pogotowia tylko odmuwili meme ojcu pracowal krakowie to Sa same (usunięte przez administratora) oraz (usunięte przez administratora) i szumowiny Pozdrawiam marian Z krakowa

Thx

Co do Rossmanna to w każdej firmie jest identycznie, niezależnie czy chodzi o Argusa, czy o Solid, lub kogokolwiek. Rossmann wymusza na każdym dostosowanie do swoich warunków.

Klientka

Kogo oni zatrudniają do tej ochrony biedronek? Schorowane dziadki ledwo stoją na nogach. Blade, kaszlace, ledwo dyszy, chude jak patyk. Co taka ochrona może? Mówię o niektórych biedronkach w Krakowie. Żenada państwo z Argusa, że na da!!! Tak was widzą klienci.

Grom
@Klientka

Ogółem każda firma ochrony zatrudnia takich ludzi, bo nikogo nie ochraniają. Chodzi tylko o (usunięte przez administratora) do wyrobienia godzin, najlepiej z grupą inwalidzką celem otrzymania dopłaty PFRON. Wysportowany człowiek nie będzie stał codziennie w sklepie czy siedział od świtu do nocy, bo ma inny tryb życia.

Maciek

Praca w Rossmanie bardzo nie stabilna. Uzależniona od zapotrzebowania na ochronę przez Rossmann. Rewizja cały czas tnie godziny, co powoduje zwolnienia pracowników.

Michu
@Maciek

Dokładnie tak Panie Macieju. Dostałem etat i 300 h na sklepie zawsze oddawałem i robilem te 220 w miesiacu. Negla rewizja wpadła uwaliła do 150 godzin wiec musialem szukac godzin na innych sklepach. Z trudem wyrabialem 200 h. Ale stracilem na dojazdy wiec suma sumarum nie moglem jak wczesniej wyrobic godzin na 3 tys i odszedłem. A grypy spaslak Rafał SZ. zawsze obiecuje.

Gyt
@Michu

Bo oni mają płacone za obiecywanie. Podejście jest takie, że ochroniarz w zamian za umowę o pracę na najniższą krajową rzuci się na kolana, całując dłonie z wdzięczności. Tak oni myślą. Zaczniesz dorabiać zmuszony sytuacją, to pani kierownik sklepu zaprotestuje. Ochroniarz, wybrany drogą castingu przez dziewczyny ze sklepu, ma być wszak pięknie wypoczęty, gotów do pomocy na każde skinienie tipsa.A że nie zarobi... Piesek w kokardce też nie zarabia.

Vivi

Najpepszy jest ten gruby anty kierownik. Obiecuje złote góry. Tyle na godzinę i tyle godzin, a zaraz zmienia. Facet ten to bajerant. Panie Rafale Sz. niech Pan nie robi ludzi w (usunięte przez administratora)

Michu
@Vivi

Tez Rafał był twoim kierownikiem ? Na jakim regionie ? Mnie ten ten ciul na dojazdach (usunięte przez administratora) obiecał 5 dych za dojazdy od dniowki a wypłacił 200 za caly miesiac.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"