GRACJA hotel

Gorzów Wielkopolski

Opinie o GRACJA hotel

kuki 2010-09-06 15:08:24
Zdecydowanie nie polecam. Rozmowa o pracę przebiega sympatycznie, czyli diametralnie odwrotnie do atmosfery jaka panuje w samym zakładzie pracy, a i obietnice i zapewnienia mają się nijak do warunków zatrudnienia. Szef fimy stosuje zasadę "śluby", tak przykręca (oczywiście stopniowo), że albo się przystosujesz, albo pękniesz. Ja poddałem się po nieco ponad roku pracy. Mimo, że na zarobki szczególnie narzekac nie można, to na samą atmosferę nawet trzeba - ciągły stres, podejrzenia, inwigilacja, praca w nadgodzinach - bardzo często. Na szczęście szybko znalazłem inną pracę i mogłem psychicznie odpocząć. Jak krótko nazwać Grację? Obóz pracy - jesteś niewolnikiem, nawet w dni wolne od pracy musisz być pod telefonem - nie służbowym tylko prywatnym, częste zmiany w grafikach (na ostatnią chwilę) również nie wpływają zachęcająco - szczególnie, że musiałam bardzo często zmieniac swoje plany wyjazdowe.
Kinia 2016-06-14 23:24:42
W samym hotelu jest ok , co do jedzenia mało przyprawiają,jałowe .Najwięcej do myślenia daje siłownia i osoby tam pracujące ,nie pilnują porządku .A Endrju to stary wredny gbur ,jak mu coś nie pasuje to niech zmieni prace ,dużo ludzi na niego sie skarży .
Zostaw swoją opinię o GRACJA hotel - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRACJA hotel