EVATRONIX IP Sp. z o.o.

Bielsko

Opinie o EVATRONIX IP Sp. z o.o.

byly pracownik 2010-02-13 14:45:05
Mała firma z typowo polskim właścicielem, a raczej właścicielami, bo jest ich dwóch. Sami ze sobą nie potrafią się zgodzić - jeden drugiemu blokuje wydatki. W swojej historii już kilka razy była na progu niewypłacalności - obcinano pensje pracownikom. Za to można ciekawe rzeczy robić przy projektowaniu, a to już coś. Dobre dla doświadczenia, ale pieniędzy tu nie zarobisz.
gosc 2010-08-30 18:54:17
A moglby kolega bardziej konkretnie napisac jakie sa zarobki w Evatronix?
Mam doswiadczenie w projektowaniu ukladow scalonych i ostatnio widzialem, ze szukaja kogos do pracy. Zastanawiam sie czy warto tam pojsc.
ja 2013-02-14 13:02:54
Generalnie zarobki to tajemnica - ile wynegocjujesz tyle masz. Ale jeżeli chcesz popracować z doświadczonymi ludźmi to polecam. Jest tam paru specjalistów naprawdę światowej klasy, dodatkowo jeżeli chcesz się czegoś nauczyć to podzielą się swoją wiedzą.
man 2016-04-21 23:20:23
oczywiście @anonim można nabrać doświadczenia, zapoznać się z nowoczesnymi technologiami a nawet zaliczyć szkolenie z certyfikatem produktów firmy Atodesk. Ciekawe ofert dla mechaników i elektroników
Zostaw swoją opinię o EVATRONIX IP Sp. z o.o. - Bielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EVATRONIX IP Sp. z o.o.