AWOS AIRPORT-FACILITY S.C.

Katowice

Opinie o AWOS AIRPORT-FACILITY S.C.

admin 2015-08-03 14:41:11
Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie AWOS AIRPORT-FACILITY S.C..
Arek 2016-07-10 23:06:26
Porażka - Nie polecam tej wypożyczalni ponieważ uważam iż zostałem oszukany i okradziony w biały dzień i w białych rękawiczkach.
W dniu w którym wypożyczałem samochód było wszystko ok pobrano mi z karty kwotę wynajmu i kaucję w wysokości 500 zł,
sugerowano mi iż jest kaucja pobierana tylko gdyby się coś stało ale to tylko proforma.Pani Katarzyna Bednarek przekazała
mi kluczyki z samochodu i kazała mi oglądnąć samochód poinformowała mnie iż przy zdaniu samochodu ma być umyty i zatankowany do pełna.
Gdy odbierałem samochód nie był zatankowany do pełna lecz wskazówka była poniżej wartości full, Pani Katarzyna tłumaczyła się że była tylko
na myjni tu nie daleko i dlatego wskazówka jest poniżej całego zbiornika, pomyślałem ok dobra spoko. Samochód gdy oglądałem był zaparkowany
tuż przy ścianie dosłownie 2-3 cm, oględziny trwały bardzo szybko i pogoda była pochmurna więc nic nie zobaczyłem, głownie oglądałem czy
samochód nie jest obity porysowany. Przez czas wypożyczenia samochodu byłem zadowolony obchodziłem się jak z jajkiem.
W dzień zdania samochodu zrobiłem jak mnie poinformowała Pani Kasia pojechałem do myjki Orlen umyłem i zatankowałem samochód i pojechałem do
wypożyczalni.Pani Kasia Bednarek poinformowała mnie że idziemy sobie oglądnąć samochodzik i zaczęła się masakra.Pani Kasia podleciała
w miejsca gdzie dokładnie wiedziała gdzie są otarcia, nie rysy wgniecenia tylko lekkie otarcia tak jak by ktoś przechodził
zbyt blisko samochodu, gdybym wiedział że będzie tak wówczas zapastowałbym te 2 miejsca pastą i nie było by śladu,jak znam życie
to po moim odejściu właśnie tak postąpiono i następny w kolejce czyli kaucja 500 zł i koszty wypożyczenia czysty biznes. Kilku zagranicznych gości
z zagranicy i samochody same się spłacają.Mieszkam za granicą wypożyczam samochody w różnych miastach lecz to jak potraktował mnie wypożyczalnia
AWOS Katowice na ulicy 1 Maja 2 to jest kradzież w biały dzień, rozmowa z kierownikiem była tego typu że powinienem pilnować samochodu
najlepiej w nim spać i parkować tylko na parkingach strzeżonych. Chciałem was przestrzec przed tą wypożyczalnią.
Zostaw swoją opinię o AWOS AIRPORT-FACILITY S.C. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWOS AIRPORT-FACILITY S.C.