Wolfs Corporation Sp. z o.o.

Chorzów

Opinie o Wolfs Corporation Sp. z o.o.

Iska 2012-01-26 15:22:55
Sprawiają wrażenie profesjonalnej firmy a tak naprawdę traktują ludzi co najmniej niepoważnie. Brak umowy, brak pieniędzy. Nikomu nie polecam.
xenia 2012-02-28 11:02:09
oglądałam ofertę tej firmy, ale daje do myślenia to co piszesz, możesz napisać coś więcej....pozdrawiam
lubello 2012-02-28 18:00:30
jakieś wymysły, solidna firma z konkretną ofertą, bez zarzutu. Gorąco polecam. A tak na marginesie to zawsze j na wszystko można powymyślać a to nie o to chodzi, profesjonalizm, jakim ta firma się cechuje to rzadkość w dzisiejszych czasach.
żenada 2013-05-22 11:59:23
Brak pieniędzy, brak umowy, lekceważenie kandydata. Trzeba wyłożyć własne środki których nie zwracają. odradzam. szkoda czasu i pieniędzy.
olo 2013-06-24 23:10:38
Masakra jakaś, firma z zewnątrz pokazuje swoją "WIELKOŚĆ" a w środku - zero kasy, zero pomysłu, zero niczego. Gorąco nie polecam-chyba, że samobójcom, którzy z własnych środków chcą tą firmę finansować. Dla nich najlepiej pracować za darmo
olo 2013-08-08 21:58:06
warunki socjalne...ha ha ha...to nie zakład pracy tylko zwykłe biuro nieruchomości...warunki socjalne-dobre sobie
olo 2013-09-07 11:07:09
nie są
olo 2013-09-24 22:30:38
Najpierw trzeba mieć stałe zatrudnienie zeby miec wynagrodzenie i ew. podwyzki a tego w wolf nie uswiadczysz
szukam pracy 2013-12-01 23:01:11
szukam pracy obecnie, czy rzeczywiście tam jest tak beznadziejnie? na minimum socjalne tj.ok. 1500 zl. za pośrednika nieruchomości bez licencji można liczyć?
xardas 2014-08-20 11:14:30
Żałosna firma szukająca naiwniaków. Nie mają nic do zaoferowania.
Agent 2014-11-22 22:18:36
niestety ciężko coś powiedzieć o Wolfs Coroporation ( korporacji , sic:), może na początek o firmie, cała bańka pryska jak się odwiedzi "siedzibę" korporacji:) a mianowicie kamienicę w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 48- jest to siedziba wielu kroporacji:) powiązanych z Wolfs Corporation i nachodzi od razu myśl, że jet to spółka krzak, a po co założona to mam swoje przemyślenia- wystarczy pogrzebać trochę w sieci po KRS-ach i wszystko staje się jasne. Następna rzecz to obiecanki gruszek na wierzbie i niejasna działalność Wilków... bo sugerując sie logo to chyba chodzi o wilki, mimo że wilki po angielsku to Wolves:) a może Wolfs to wilki bez zębów:) Sorry za przydługi wywód, w każdym razie moim celem było przestrzec wszystkich, żeby sobie darowali tą firmę w poszukiwaniu pracy i nie robili sobie złudzeń.
kaludia 2015-02-19 22:50:11
co jest nie tak z ta firma ..A ja zaryzykuje i wysle cv tylko chciałabym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować jakie pytania padaja najczesciej i z czego sie przygotowac trzeba z góry dziekuje za wszystkie odpoiwedzi pozdrawiam...
marta29 2015-05-29 14:44:10
wyzysk , mobbing i nekanie mezatek
Znak 2016-05-12 20:11:47
Wolfs Corporation Sp. z o.o. zatrudnia ostatnio ludzi i bardzo dobrze, bo jest to wartościowa firma.
Zostaw swoją opinię o Wolfs Corporation Sp. z o.o. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolfs Corporation Sp. z o.o.