Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

ed

Wiecie może czy teraz potrzeba ludzi do pracy? Co powiecie o nowych pracownikach zatrudnianych?jak sobie radzą?

Na T8 nie ma liderów a robota idzie,aż się przelewa

pijak

na t8 jest najlepiej

mądrala

A co dobrego można powiedzieć o "panu"(usunięte przez administratora) kierowniku montażu na T4..Czy w ogóle coś dobrego można o nim powiedzieć??

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
mona

Na T3 nie ma liderów.

my

witanko,są i porządni liderzy np; na t3 pozdrowienia ;))

Ex pracownik

Na T7 jest super.Pozdrowienia (usunięte przez administratora)

stefan

na t5 jest super

cela2

Pracowałam w firmie do 20 grudnia.Jak w każdej firmie są plusy i minusy.Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na tą firmę.Pracowałam w gorszej firmie. Szkoda, że już nie pracuję niestety nie przedłużyli mi umowy.Pozdrawiam wszystkich z T-1

Sid

Pozdrawienia dla Karoliny z T7.Jesteś super!

ucho&oko

Tak,można się zatrudnić w firmie Dovista np na stanowisku Team Leadera. Team Leader to osoba,która nie potrafi nic,poprostu nie dająca sobie rady w pracy,taka osoba zgłasza swoja kandydaturę jednym słowem donosząc do kierowników. (usunięte przez administratora) Nasuwa sie pytanie czy takich Leaderów potrzeba na T4? Zainteresujcie sie w końcu tymi nierobami. Pozdrawiam wszystkich alfów z T4. Ucho i oko Mikołaj przyniesie rózgę

shrek2

Firma w której pracuję nie jest najgorsza.Wiadomo ludzie zawsze będą narzekać nie potrafią cieszyć się tym co mają.Pracuję od niedawna i mam nadzieję,że będę dłużej pracować jak do grudnia.

lopez

Ja tam dobrze wspominam Adama,nie bał się jak inni odezwać,mowił to co myślał i go pożegnaliśmy,tyle w temacie.Zobaczymy co czas pokaze

?

Myslal ze jest kims wiecej niz szeregowy pracownik

T4

Pozbyliscie się Adama bo był niewygodnym facetem z jajami,jak dla mnie facet ok,szacun dla niego,nie dał sobie i dlatego ma poważanie na T4.

;p

skróty t2 t1 itd oznaczaja hale,że np. hala t2. A przyjm..ować cały czas przyjmują,bo kto ma okazje to [usunięte przez moderatora] stamtąd i potrzebują nowych roboli..

Świadek Jechowy

co powiecie o pani brygadzistce z fabryki t5 pani justynie .S

Ryży

trochę się tych śmiesznych dyrektorów, kierowników, brygadzistów przewinęło w ostatnim roku przez T4. za jakich rządów pracowało wam się najlepiej? pamiętacie jeszcze kto próbował stawiać T4 na nogi?

ha

[usunięte przez moderatora] cy to prawda, że nowi pracownicy dostają premię dopiero po przepracowanych 8 miesiącach, a umowy mają tylko do grudnia 2013? [usunięte przez moderatora]

Prinsi*

Dzisiaj złozyłam aplikacje o prace. Powiedzcie szczerze jak jest? w mojej poprzedniej pracy ( firma wentylacyjna) zimą na hali 6 stopni ciepła, latem prawie 50 stopni. żadnych nawiewów,żadnej klimatyzacji, żadnej wody. Zimno [usunięte przez moderatora] KObiety pracują przy cieżkich elementach, które trzeba podnosić w 2-3 os. Pracujemy po 9-10 godz. wszystkie soboty. Kobieta zarobi 1200zł na rękę i premia sie nie nalezy. Jesli któras sie rozchoruje i jest dłużej niz 2 tyg. na chorobowym to zostaje zwolniona. Czy w Doviscie jest podobnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska