drob-pack

Lohne

Opinie o drob-pack

chciałem 2011-06-09 23:22:00
Po tym co przeczytałem i z opinii znajomych którzy tam byli i widzieli co sie tam dzieje nie , nie jadę, wole Polske ratować a nie kieszenie kobiet siedzących w biurach w tym zakładzie , a koordynatorka to naprawdę kłamliwa kobieta ( kuzyn zna osobiście) śmieje sie w twarz ludziom którzy do niej przychodza naprawdę w poważnych sprawach, Firma ma ponad 40 spraw grupowych w sądach o pieniądze i nie tylko.W pracy niemasz imienia tylko numer na czipie jak w [usunięte przez moderatora], pracuj i nie pytaj za ile!!!!!!!!! Nie nie jadę , przekonałem się, jak i moji znajomi , byli ,zobaczyli i nie zwyciężyli. Ludziska uszanujcie tych pokonanych , nie ładujcie się w to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , !!!!!!!!!!!!!!
Dobrawa 2013-09-18 22:14:21
Boze, co sie na tym swiecie dzieje! Wlasnie widzialam w TV, na jakich zasadach zatrudnia sie Polakow, Rumunow, Bulgarow itd. w firmie Wiesenhof w Niemczech! Toz to [usunięte przez moderatora] praca; na dodatek bardzo zle platna! Ludzie! Nie dajcie sie oglupic i tym krwiopijcom kieszenie wypelniac! Taki jest realny kapitalizm! Do diabla z nim! Nawet Niemcy nie sa z ta sytuacja zadowoleni! Harowac i nic z tego nie miec! I to ma byc wolnosc i dobrobyt?! Wszystko tylko tania propaganda!
Nie dajcie sie! Pozdrowienia z kraju cudow i niesprawiedliwosci!!!
marysieńka 2013-09-19 23:07:41
Dobrawa, nie daj sie zwieść zapiską poniżej. Tak trzymać!!!
marysieńka 2013-09-26 22:36:10
Prawda!!!

A w poprzednim komentarzu
Chdziło o ten zapis

rd2 - 2013-09-19 14:39:04
Dobrawa, a co ma wspólnego drob-pack z tą firmą Wiesenhof? Nie pomyliły Ci się tematy, czy ja czegoś nie wiem?
wisss 2015-01-21 09:31:56
w WIESENHOFie kierowcy ciezarowek zapie.rdzielaja po 300h miesiecznie, za 1700 euro...śmiech, mam nadzieje ze jakas inspekcja wreszcie dobierze im sie do tyłów za takie wykorzystywanie pracowników
AMIWA 2016-08-11 11:35:26
Jak kots Szuka Pracy w Lohne, W Fabryce Plastiokowych Opakowan, prosze pisac na adres : info malpa amiwa-personal kropka de. Zatrudiamy Polakow na Produkcje stala i mowimy po polsku.

rf 2016-08-11 11:42:31
@kpo no ale nie ma chyba co sie poddawać przeciez w kazdej chwili moze sie cos nowego od nich pojawić przeciez trzbea byc po prostu cierpliwym prawda?
Buba 2016-11-01 08:51:54
Chyba coś Ci się pomyliło, mój mąż pracuje na ciezarowce w wiesenhof, codziennie jest w domu i na pewno nie ma 1700 euro.
Zostaw swoją opinię o drob-pack - Lohne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie drob-pack