autogrill / impel

Tulce

Opinie o autogrill / impel

anonim 2011-06-09 17:26:06
straszny balagan organizacyjny i brak kompetencji u osoby ktora tam-rzadzi- no coz kazdy sie musi kiedys nauczyc szkoda tylko ze kosztem ludzi
lolo 2013-08-29 16:13:43
ja pracje od jakiegoś czasu i jest ciężko,duzo klijętów mało personelu ,praca wymagająca
2013-10-10 19:22:47
Ja pracuję tam jakiś czas i praca owszem jest cięzka, wymagająca ale jeśli ktoś oczekuje pieniędzy za stanie to może nadal stać, w kolejce do pośredniaka niestety w Polsce nic nie ma za darmo a tu i tak najgozej nie płacą .
Markus 2014-05-25 21:49:04
A która praca jest lekka? Nie narzekam pracuję z fajnymi ludźmi. A co miesiąc wypłata jest, warto to podkreślić bo w obecnych czasach różnie z tym bywa.
bdjskbdjksb 2014-06-12 20:43:04
Praca do lekkich nie należy na pewno, zwłaszcza gdy pracuje się ponad siły, bo brak pracowników w firmie swoje robi. Osoby przychodziły na kilka dni i odchodziły, gdy widziały nawał pracy i obowiązków, które spadały na jedną osobę. Stali pracownicy zapierniczali żeby nadgonić pracę, bywało, że biegało się z jednej restauracji na drugą(znajduje się po drugiej stronie A4) po to by pomóc nowemu pracownikowi, który nie był nawet odpowiednio przeszkolony, dosłownie był zielony w tym co robi, a obsługiwał ludzi za barem. Trzeba dodać, że w restauracji pewne osoby miały układziki z managerem i wszystko im uchodziło płazem, bo inni robili za nich. Owszem początki były przyjemne, mimo ciężkiej pracy człowiek miał satysfakcję z tego, co robi. Fakt był tak,że kiedyś była odpowiednia ilość ludzi i pracowało się dobrze, a z czasem trzeba było uciąć pracowników, a skoro pracujący dawali radę (tylko jakim kosztem zdrowia i nerwów) - to po co coś zmieniać... Wypłaty owszem, były na czas, ale najniższa krajowa za taką harówę to przesada.
W skrócie powiem: NIE POLECAM!!!
bdjskbdjksb 2014-06-15 22:19:28
Skąd podejrzenia, że nie zamierzają zatrudniać? Ja już na szczęście mam współpracę z tą firmą za sobą. Ci co nadal pracują zapewne wiedzą ilu ludzi jest potrzebnych aby wszystko miało ręce i nogi
indeks 2016-04-18 22:41:53
kurcze pewnie dlatego takie podejrzenia padały bo dawno żadna nowa oferta się nie pojawiła, ale faktycznie może po prostu od razu z miejsca mają zapewnioną "dostawę cv" tych ludzi co na miejscu składają i dlatego nie wpuszczają nowych ofert do internetu, a a rejon tulc pewnie mają sporo chętnych
Zostaw swoją opinię o autogrill / impel - Tulce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie autogrill / impel