Vision Group

Gdańsk

Opinie o Vision Group

Franciszek 2013-05-31 13:35:26
Oferują bardzo niskie stawki.Istnieją stałe problemy z terminowym wypłacaniem głodowych pensji.Masakra.
nico 2013-06-30 10:45:28
Święta prawda.Wypłaty po 30 dniach i więcej.Szczególnie jak dzień wypłaty przypada np.w sobotę lub niedzielę.Stawki poniżej 4 zł.W porywach dają 5 zł. za same noce.Brak szkoleń BHP.Brakuje pełnej odzieży ochronnej.Jeżeli nie jesteś spłukany to unikaj tam pracy jak ognia.
Władek 2013-08-16 12:59:55
[usunięte przez moderatora] którzy oszukali pół Warszawy nie wypłacajac za ostatni miesiąc kiedy w marcu kończył im się kontrakt - bo im wymówiono za złodziejstwo pracowników. Ukrywali sie pod różnymi nazwami i adresami GK Vision Group , Vision Group AK , Nixus. Siedziby to Szczecin i Warszawa. Unikać jak ognia !!!!
Jaro 76 2013-08-16 13:03:02
Nie słyszałem o dodatkach i w ogóle o innych prawach pracowniczych i profitach przy umowach cywilnoprawnych. Tylko głodowa stawka - i to jeszcze nie zawsze wypłacana.[usunięte przez moderatora] !!!
heh 2014-04-10 12:22:30
Vision Group, Nixus, Nova, Interpol
ja 2014-07-28 13:37:41
Zdecydowanie nie polecam pracy dla Vision Group. Zwróćcie przy tym uwagę, że umowa zlecenie zawierana nie jest z tą firmą, a z inną - obecnie to VG WORKERS, poprzednio GK Vision Group. Za pół roku znowu będzie nowa firma. Cel jest prosty - uniknąć spraw sądowych, wierzycieli, komorników, US, PIP itp. instytucji. Widzieliście komu Korczak sprzedał GK Vision Group?? Chińczykowi!! http://www.krs-online.com.pl/gk-vision-group-sp-z-o-o-krs-784704.html
I kto teraz będzie odpowiadał za nadużycia wobec pracowników?? - NIKT. I taka jest idea tej grupy ludzi nazywających się biznesmenami.
FX 5 2014-08-08 16:53:43
Złodziei trudno nazwać biznesmenami. No ale nie pierwszy to przypadek po 1989 r. Lewe fortuny wyrastały jak grzyby po deszczu. Żałosna jest niemoc państwa wobec takich procedur. A może to jest zamierzone ?
FX 5 2014-08-08 16:56:00
Tak Panie Kolego ,
Polecam Ci pracę w tej "firmie" jeśli chcesz dorabiać cwaniaków i złodziei samemu pracując charytatywnie ( czyli za darmo ! ).
Nicko mc Nicko 2014-08-28 12:55:19
Niestety felippe - nie masz racji. W Polsce jest coraz gorzej , jesteśmy już prawie na poziomie niewolnictwa. A spółki zmieniają nazwy aby nie było wiadomo kogo ścigać chcąc odzyskać swoje pieniądze ( grosze ).
mmmm 2014-10-06 09:39:09
Dzien dobry. zostalem oszukany z wyplata, czt ktos w tej sphj tawie chce dalej cos robic? jak tam mozna
Waldek 2015-01-14 00:20:54
Hej, a czy ktoś pracuje obecnie w Vision Group i jest w stanie polecić tutaj pracę? Bo jednak jak czytam te powyższe komentarze dotyczące braku wypłaty, czy innych problemów w tej dziedzinie, to sam nie wiem, czy nie lepiej zainteresować się inną firmą. Wiecie może na ile można tutaj liczyć, jeśli chodzi o pensje dla nowego?
Jan Kowalski 2015-02-19 11:55:49
Kolego Waldku , szukaj pracy w firmie , która da Ci jedną umowę z jasno określonym na piśmie terminem wypłaty.W porządnych firmach dających umowę o pracę zawsze masz określone kiedy dostajesz wynagrodzenie i z reguły jest to 25 go bieżącego miesiąca lub co najwyżej 10 - go następnego miesiąca po miesiącu przepracowanym. Nie widzę powodu aby przy umowie cywilnoprawnej miało być inaczej , wszelkie próby odejścia od tego to po prostu szukanie możliwości kombinacji i oszustwa !
były pracownik 2015-02-21 22:35:13
Do wiadomości wszystkich potencjalnych pracowników:
- szukajcie innej pracy
- w Vision Group spotka was tylko szereg przykrości z tępawym dyrektorkiem (usunięte przez administratora)na czele
- jeśli oczekujecie zapłaty za Waszą pracę - nie podejmujcie współpracy z Vision Group
konik24 2015-03-02 10:37:10
jest to firma oszukańcza oferuje bardzo niskie stawki na dodatek umowa jest jakaś fikcyjna za to praca 24na24 a wypłaty raczej ciężko się doczekać na dodatek jak chcesz się dowiedzieć o wynagrodzenie to nie możesz się z nikim skontaktować.Moim zdaniem to powinni się zająć tą firmą odpowiednie organy.Elbląg
Major 2015-03-23 12:42:32
Wyglada , pracy szukaj w większych firmach , ktore mają stałą siedzibe nie w firmach krzak. i w umowie ma być jasno określone ile zarabiasz i kiedy płacą. W umowie a nie na jakichś dziwnych aneksach , rachunkach itp. Jeśli coś Wam się nie podoba w umowach to już jest sygnał , że to ściema - zrozumcie to ludzie. Nie ma nic na słowo - a już na pewno nie w ochronie !
Major 2015-04-21 09:01:24
Na słowo nic nie ma ! Trzeba dokładnie czytać ( i rozumieć ) co jest napisane w umowie. I nie podpisywać bzdur , których nie rozumiemy licząc na to , że oszust się wywiąże z płatności.Najgorsze , ze państwo polskie pozwala na taką bezkarność !!!
Jacek B 2015-05-06 09:19:03
Oszustwa i ciągłe zmiany adresów , siedzib , numerów kontaktowych , koordynatorów itp. Tak aby nie było wiadomo kogo potem ma komornik szukać. Sku...syństwo do wszelkich granic , bo zarobki zerowe - ale jeszcze na tym muszą zaoszczędzić. Jeszcze jedna wskazówka - jesli się dowiecie , że pseudofirma wygrywa przetarg w cenie 5 - 6 złotych za godzinę - to juz jest sygnał żeby tam nie pracować. No bo ile z tego trafi do Was tak aby oszust wydszedł na swoje ???
kobra 2015-09-28 09:36:26
Firma do bani stawki niskie a na wyplaty to trzeba czekac jak na zbawienie w lodzi kierownicy oszukuja to sa kierownicy z posredniaka nie majacy pojecia o pracy w ochronie a mowie o P.A i J.P . Omijajcie te firme
arlaug@wp.pl 2015-11-12 07:46:30
to sa oszusci nie wyplacili pieniedzy za wykonana prace a na pytanie kiedy beda odpoeiedz brzmi dzisiaj przelejemy i tak przez prawie rok
Maro 2016-02-07 10:53:30
Vision Group wygrało przetarg w Lublinie w GDDKiA poszkodowani mogą pisać skargi na e-mail lublin@gddkia.gov.pl może wezną skargi pod uwagę
WD 2016-02-08 12:35:43
Mola , tu chodzi o oszustów z branży ochroniarskiej , nie public relations.
3errr 2016-05-12 13:44:46
no mi w sumie tez troche ciezko w to uwierzyc inaczej firma by przeciez nie istaniala tak mi sie wydaje..powiedzcie jak tutaj jest z atmisfera w pracy
Zostaw swoją opinię o Vision Group - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vision Group