Opinie o Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy jest możliwość pracy w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. na część etatu?

Maciek Nowy wpis

Dawno temu się tam zatrudniłem dorywczo. Minęło z 7 lat i do dnia dzisiejszego podaję znajomym to miejsce pracy jako jedno z najgorszych w mojej karierze. Właścicielem był tam (pewnie nadal jest) jakiś łysy niski typ który poniżał i pokrzykiwał na zatrudnionych ochroniarzy jednak to i takl nic w porównaniu z tym jak kierowniczki i baby pracujące w rosmannach traktowały ochroniarzy. Chamskie odzywki, awantury, nie wypuszczanie na przerwy przez 12h były na porządku dziennym. Gdy pewnego razu nie wytrzymałem i jednej z mobbingujących Grażyn pokazywałem fakusy (nigdy nie pozwoliłem się traktować jak niewolnik) to wyżej wspomniany łysy kierownik oczywiście do mnie z awanturą. Jeszcze powiedział mi że ta Grażyna kierowniczka która przez 12 godzin mnie na przerwę nie chciała puścić i odzywała się do mnie jak do jakiegoś śmiecia powinna być dla mnie kimś kogo powinienem podziwiać, mentorem i wzorem. Dobre sobie! Podziwiać kogoś gorszego od siebie? Kto jest zwykłą prostaczką. (w tym względzie prezes z 909 i Grażyna z Rossmana mają ze sobą wiele wspólnego). Czytając nowsze komentarze widzę że nadal jest tam zwykła hołota i tyle.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.?

Przestraszony Nowy wpis

Pelno bandziorow i sadystow. Jak odejdziesz 29go bo wspolpracownik pobil przy tobie bezdomnego do nieprzytomnosci za kradziez bulki i kielbasy - zapomnij ze ci cokolwiek zaplaca za 28poprzednich dni. Proba wyegzekwowania platnosci skonczyla sie starciem z 2metrowym lysym panem uzbrojonym w paralizator i gaz, co wyskoczyl z pokoju obok na dzwiek slow "prawo pracy" i który wypchnal mnie z budynku dodajac, ze "sie mna zajmie jeśli tam wrócę". Praktyki jak z filmów o mafii. Po tym komentarzu pewnie mnie znajdą i zastrzelą

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Czy pracownicy w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Dec

Omijaj z daleka

KP

A co jest nie tak z tą ochrona Rossmanna?

naszczęście były pracownik

Jeśli chcesz być traktowany na chronionych rossmanach jak podludž nie zwlekaj!!! Już dziś dołącz do grona ochrony 909 XD

Filipek

Słyszeliście może o jakiejś ofercie pracy w firmie? Coś więcej podpowie mi ktoś?

śliski

Szef tej firmy (ze względu na rodo) nazwijmy go łysym to idealny przykład tego co się stanie gdy wioskowy głupek otworzy własną działalność. Już wiem na kim kabaret wzorował się tworząc postać "śruby" XD

m_wit2k

Czyli rzekomo ilu ludzi ,tyle zdań;tak? Nie ma co sobie mydlić innym oczu. Osobiście to sam kilka ładnych lat przepracowałem w 909 i wiem najlepiej jak jest. Gdy firma jeszcze coś znaczyła w branży i prowadzona była przez (usunięte przez administratora),to było to problemów nie było. Za rządy wzięła się (usunięte przez administratora) i wszystko zaczęło się walić. Od dzisiejszego dnia do kilku ładnych lat wstecz jest tak samo: zaleganie z wypłatami ze strony firmy no i też wypłacalność w śmiesznie małych zaliczkach. Nie podzielam zdania ~An i tak domyślam się kim jest. W Agencji909 jeżeli nie jest się kimś z zarządu firmy,(usunięte przez administratora), to o kasie na czas można pomarzyć i nie mówię tutaj o kilku dniach opóźnienia,ba!czasem to wypłacali i na drugi miesiąc!! Totalnie nie szanują ludzi,atmosfera pracy nie miła. Do tego jeszcze (usunięte przez administratora) z przerośniętym ego,który tylko potrafi się napinać i nie potrafi rozwiązywać jakichkolwiek problemów logicznie. Tak to jest,nie ma co ludzi oszukiwać ~An . Każdy szuka porządnej pracy a 909 jest nastawione na (usunięte przez administratora)ludzi i nic więcej. Finito

filipus2001
@m_wit2k

WITAM PODZIELAM OPINIĘ WIĘKSZOŚCI. PRACOWAŁEM W 909 20 LAT TEMU. WIDZĘ ŻE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, POZA TYM ŻE PANI HANIA ODESZŁA. TAM ZAWSZE BYŁ BAŁAGAN LUDZIE Z ŁAPANKI WYPŁATY OBCINANE. DZIWIE SIĘ ŻE TAM JESZCZE KTOŚ CHCE PRACOWAĆ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH MISZTALOWCÓW

Hubert

@ser srr Dla chcących pracować nie ma powodu do narzekania tak mogę skomentować ten wpis

szeryszerylejdi
@Hubert

hahaha a kto przy zdrowych zmysłach będzie chciał pracować za 1300pln??? Ten łysy skin który jest waszym dyrektorem niech sam za tyle sobie zasuwa. Jeszcze na umowie zlecenie. Nie wiem jakiej desperacji trzeba by taką pracę podjąć XD

Elex
@szeryszerylejdi

Zarobki są wyższe, więc nie wiem czy komentarz został umieszczony pod właściwym Pracodawcą. Minusem jest na pewno brak ekwiwalentu za pranie, ale do całej reszty można się przyzwyczaić.

ser srr

Jeśli marzysz o karierze(usunięte przez administratora)to ochrona 909 jest idealnym miejscem dla ciebie

Irek

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy. Niestety są osoby , którym nikt nie dogodzi, szkoda tylko że psują opinię innym(choć na krótko ale jednak!!)

On

Witam serdecznie wszystkich Otóż ja w agencji 909 pracowałem 12 lat przerabiałem większość klubów w Warszawie Koloseum Sofia Adria szampańska Grand 0 nieraz uczestniczyłem (usunięte przez administratora) szkolenie w baligrodzie w Bieszczadach Czy w konwojach podczas żywych jedno co mogę powiedzieć Edward Misztal jest jedynym fachowcem swoim rodzaju był okres w tamtych latach co pracowałem że miał swoją prywatną armię bo było nas prawie 300 i Wyobraźcie sobie że nie było wówczas komórek jedynie mieliśmy litery Jeżeli otrzymaliśmy wiadomość że awantura w danym klubie w danym miejscu w nocy w ciągu 7 minut potrafiłonas się pojawić około 100 osób w danym klubie. Wiem jedną pensję były na czas leciało przyczyną złego była i jak już wszystkim świętej pamięci Hanna Misztal która sprawa tam rządy Edward był Od szkolenia ludzi i panowania nad nimi A działo się w tamtych czasach naprawdę. Prace w agencji wspominam bardzo dobrze wiele mi to dało i nauczyło

legalny

Szanowni Państwo, nie polecam współpracy z Agencją 909. Niestety (jak wcześniej w komentarzach można zauważyć) p. Kiljańczyk jest niekompetentnym dyrektorem i sposób odnoszenia się do pracownika jest poniżej ludzkiej kultury. Niestety pracownik jest na każde zawołanie, a kiedy jest potrzeba w drugą stronę niestety współpraca się nie układa. Nie znają się na przepisach prawnych. Nie istnieje w tej firmie coś takiego jak urlop, urlop na żądanie. Choćbyś zwijał się z bólu musisz przyjść do pracy.

Starywyjadacz

Ja nie narzekalem, praca bardzo spoko a układ tam jest bardzo prosty łapiesz złodzieji to masz jak paczek w maśle... na początku było ciężko bo byłem ślepy i mnie wynosili, poza tym ciężko było wysiedzieć ale potem nawet po zmianie pracy wpadłem z nudów posiedzieć trochę na monitoringu... pieniądze szału nie robią ale i tak mają jedną z lepszych stawek w branży... jak ktoś ma dobre oko, nie Boi sie ludzi, lubi adrenalinę polecam... jak ktoś się sprawdza i go lubią to zwykle jest możliwość żeby sobie dorobić ekstra kasę na legi masowkach klubach czy nawet w samym Rossmanie... Z minusów to możesz sobie myśleć co chcesz, ale zawsze przytakuj kierownikom, zwlaszcza Darkowi, wporzadku czlowiek tylko nerwica i wkurw go zjada. No i licz się z tym z mozesz dostać w pysk, zwłaszcza na wilenskim tam zawsze kradną a jak nie to Ty po prostu tego nie widzisz... kasa zawsze była i zawsze w terminie

gonzoo

no i jeszcze jedno, umowa zlecenie a nie o prace, z tego co wiem to przemek z. ma jedynie umowe o prace i najwieksza stawke ale on tam pracuje od lat, w porządku koleś, mozna sie od niego duzo nauczyc, praca dla studenta w sam raz, ja wyciagalem srednio 1000-1200, ale sie zapierdalalo :)

gonzoo

pracowałem w 909 przez 3 lata studiów, byłem na dziennych, pracowałem najczęściej w weekendy ale trafiały sie dni na tyg lub np od 16 do 21, zależało ode mnie kiedy chce pracować, raz mialem 130 h a innym razem 70, podaje sie dyspozycyjność do 10 dni przed nowym miesiacem, umowa zlecenie, ja zaczynałem od stawki 8 zl bo tak bylo na poczatku, pozniej 8,80 a na koniec 9,30, zajecki pseudo dyrektorek, nic tylko wku**ial ucho jak przychodzil, standardowo mowilo mu sie tak by jak najszybciej ulotnil sie, co do atmosfery to juz zalezy od dziewczyn na danym sklepie, z niektorymi do tej pory mam kontakt i az zal bylo odchodzic ale niektore to by noz w plecy wbily :) i te smieszne szkolenia u zajeckiego, pierd***** o szopenie, nic sie nie zna ale lepiej nie wchodzic z nim w poważniejsze dyskusje, jak masz mase ludzi na sklepie to trzeba miec szczescie by ogarnac zlodzieja no chyba ze widac ewidentnie ze klient cos kombinuje to sie takiego lapie, miesiac pracy i sie ogarnia zlodziejaszkow, rotacja pracownikow ogromna, podczas mojego pobytu przewinelo sie ze 30 chlopa, nie pracuje od czerwca 2014 wiec moze cos sie zmienilo, jak ktos ma pytania to pisac, czasem tu zerkam by sie posmiac z nowych wpisów :) ale ogolnie polecam, jak ktos ogarniety jest to moze pracowac, kwestia przyzwyczajenia by chodzic po sklepie te 10-12 h lub siedziec przy kompie i patrzec sie w kamery, jak dziewczyny zobacza ze kumaty jestes to bajerke mozna kręcić i czas jakos leci, w lato jest na co popatrzeć :D :D

SEAL

Myślę że początkującego studenta, który wygląda w miarę postawnie, jest wysoki i ogarnięty w pracy to jest dobra opcja: zaczynając na Rossmanach, potem bramki, eventy, Legia mecze potem mając wpis KPOF i broń lepsze zabezpieczenia itd. legenda Misztala wciąż żywa pozytywnie:)

Cojak

Ja nie narzekam .. wypłacalni są, oraz dbają o profesjonalizm, mimo że już nie ma szkoleń w Bieszczadach to starają się rzetelnie przygotowywać pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Fleminga 33B
    03-176 Warszawa

Agencja Ochrony 909 Sp. z o.o.