Opinie o PBO"EKOBUD" w Ostróda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PBO"EKOBUD". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PBO"EKOBUD" o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBO"EKOBUD" w Ostróda

były pracownik jaca Nowy wpis

nie polecam pracy w pseudo firmie ecobud zero narzędzi stawka głodowa premii nie ma a jak się zatrudniasz to te (usunięte przez administratora) mówią że jest do 100 procent nie szanują ludzi (usunięte przez administratora)

były pracownik Nowy wpis

Witam najgorszy kierownik to Paweł z Olsztynka nie polecam tam pracy. Ten pan stara sią nie płacić wypłat (usunięte przez administratora) nie polecam pracy w tej firmie

@były pracownik

Jak to stara się nie płacić? To w końcu są przelewy na konto czy po prostu z opóźnieniem? Co miesiąc taka sytuacja?

Klient

Najgorszy deweloper. Niestety kupiliśmy mieszkanie w Olsztynie przy ulicy Żurawiej. Na chwilę obecną nie ma kontaktu i żadnych odpowiedzi od Ekobudu, ale za to mamy zalane piwnice, grzyb w mieszkaniach na parterze. Temat na pewno skończy się w sądzie.

Witam . Też mam problem z firmo EKOBUD Zapraszam do rozmowy

Kupiec
@Klient

A jaki ma Pan problem kupił już pan mieszkanie i gdzie ?

@Klient

Proszę więcej informacji na tam dewelopera ???? do ludzi którzy kupili mieszkanie .........

G
@Klient

Mieszkanie nabyte w Elbląg. Podobnie spartaczone. Żadnego kontaktu z Ekobudem. O rękojmi można zapomnieć, choć z przepisu jasno wynika. Wszystko co wyjdzie po odbiorze przerzucane jest w okresie rękojmi na podwykonawców Ekobud, choć nie oni są stroną umowy kupna sprzedaży. Trzy razy malowane parapety zewnętrzne z uwagi na ich porysowanie w okresie realizacji inwestycji. Odbiór mieszkania w lutym. Oblodzone parapety na których nie sposób było zobaczyć jakiekolwiek wady. Skorzystaliśmy z rękojmi. Odpowiedzi nie doczekaliśmy się. Kierujemy sprawę do sądu. A jeśli chodzi o pracowników. Jak zauważono wóda, piwo leją się strumieniami. Kierownik budowy klapki na oczach, nie widzę i nie słyszę. Niemal każdy robi na budowie własny interes, czyli robiąc w godzinach pracy u potencjalnych nabywców lub właścicieli mieszkań remonty, z materiałów Ekobud. Efekt zabrakło parapetów zewnętrznych, które zbierane były z niewiadomo skąd (stare). Skala reklamacji parapetów w Elbląg przy ul. Łęczyckiej jest porażająca. W grudniu 2021 były pierwsze odbiory, a latem w piwnicy tynk ze ścian odchodzi. Takich przykładów możnaby mnożyć. NIE POLECAM!

Joanna Nowy wpis
@G

No w takiej sytuacji trudno żebyście Państwo nie skierowali tego do sądu... Zastanawia mnie niestety jedno, bo padł opis warunków na budowie odnośnie spożywania alkoholu itp., dlaczego wtedy Państwo nie zareagowaliście? Dla bezpieczeństwa przypadkiem tego typu sytuacji się nie zgłasza?

Były robotnik

Budowa na ulicy poprzecznej(Olsztyn) to jakieś nie porozumienie , zero poszanowania dla Człowieka wykorzystują na każdym kroku , Kierownik budowy kradnie materiały ,mało tego brygadzista ze swoim paziem napierdalała wódkę w baraku 100%real, nie jestem konfidentem żeby iść do pip ale to jest pojebany nie polecam się tam zatrudniać ,na żadnej innej budowie nie trzeba mieć swoich narzędzi tu musisz je mieć i uwaga dostajesz za to nie całe 4zł miesięcznie , mało tego nie wypłacili mi połowę wypłaty i cała premie ucięli

Iza
@Były robotnik

To jakie te narzędzia trzeba mieć? I dlaczego wypłacili Ci połowę wypłaty, a nie całą?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PBO"EKOBUD" się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Były pracownik.

To ten z Dobrego Miasta podpowiadał zeby Janusz żgłosił do P.I.P. ze firma nie płaci za godziny nocne i nadliczbowe.

Aneta
@Były pracownik.

ale faktycznie nie płacą? bo to wiesz jak jest, znajomy znajomego powiedział.... a to nie zawsze jest prawda. no ale jak będzie pip to on już to dokładnie zweryfikuje

Dobre Miasto.

Moj znajomy pracuje w charakterze pracownika ochrony budowy przy ulicy Poprzecznej w Olsztynie I twierdzi ze nie dają wolnego za święta czy niedziele I Powiedział że to jest jego trzecia budowa i nigdy nie miał wolnego za dni wolne . Tylko miał problem z chorym na cukrzyce pilnującym ze w niedziele czy swieta nie miał czym z dobrego miasta dojechac na 7 rano a przyjezdzał na 9 lub 10 godzinie. A ten dla Przemka zwraca uwagę i donosił do kierownika. Budowy.

Joanna
@Dobre Miasto.

No i co dalej z tym, że donosił? Jaki był później skutek tego?

Marek.
@Joanna

Taki ze zadna firma ochrony nie chciała go zatrudniać, i zatrudnił się E.K.O. Bud. To znaczy to dobra firma. Która jednak płaci za godz. I święta dla spiochów.

Jurek
@Joanna

A skutek był taki , że została nie przedłuzona umowa . A następne nikt w Olsztynie nie chciał go zatrudnic i zatrudnił się od nowa w Eko bud. Dobranoc.

Emeryt.

Chetnie podejme prace w charakterze kontrolera tych śpiochów strażnik ów budowy w Olsztynie. W godzinach rannych a także w nocy. Dość spania po nocach a nie pilnowania. Tylko narzekają a efekt to przyjechać na 16 czy 24 godziny wyspać sie, dostac kase za spanie I narzekac że tak jest zle. Jak jest tak źle to po co wracasz . A ja wasz naucze pracy i nie wyłącznie telefonu w pracy. Spie nie przeszkadzać straznik budowy.

Telefon Ekobud

witam, zakupilem telefon na olx od pracownika z Ekobud (dane firmowe i projekty). Odsprzedam telefon B2710 Solid. kontakt przez Gowork lub mmalkovic@wp.pl

Stasiek.

A talony na święta będzie.

Karol
@Stasiek.

Też jestem ciekawy. Dali coś na święta? Talony albo premie świąteczną? Pochwal się ile kasy dodatkowo wpadło :)

Mirek.

A możesz podać jaka to jest Budowa i gdzie jest umieszczona w jakim Mieście. Chciałbym wiedzieć gdzie koledzy brudasy wykorzystują kolege.

Maciek
@Mirek.

To jest budowa Obrońców Tobruku.

Obserwator.

Mam zapytanie czy na budowie budynku przy ulicy Kasprzaka w Niedziele 2021.09.26. Jest ochrona obiektu. Poniewaz rano nikogo nie mozna zobaczyc .

Czy urlop w PBO"EKOBUD" jest płatny 100%?

GOŚĆ

OBIECANKI CACANKI

Czy pracownicy w PBO"EKOBUD" dogadują się między sobą?

Sławek

Jeżeli jesteś człowiekiem starej daty, masz konserwatywne poglądy polityczne, to spotkasz tam wiele ludzi, którzy myślą jak Ty. Młodych ludzi raczej się tam tępi, starsi stażem pracownicy lubią "jechać" po młodych. Trzeba mieć mocną psychikę, aby wytrwać tam dłużej niż pół roku.

Robert

Czy firma jest zadłużona ?

@Robert

Raczej nie, firma Ekobud oddała wiele mieszkań do sprzedaży w Ostródzie, Olsztynie i innych miastach, więc pieniędzy powinni mieć dużo. Z tego co wiem, to wypłacają ludziom wynagrodzenie w terminie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia PBO"EKOBUD"? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Sławek

Jeżeli jesteś zwykłym robotnikiem, to nie dostaniesz samochodu. Jeżeli budowa jest poza Ostródą, to jest możliwość dojechać firmowym autobusem. Ja musiałem przynieść swoje narzędzia. Wypłatę dostałem w terminie.

Karol.

Moj kolega ochroniarz z budowy chwali prace na budowie. Ponieważ mówi że mają jelenia ochroniarza który za nich sprzata pomieszczenia . Umyje zlewozmywaki i na mokro podłogi po ich dyżurach.

Mariusz

@Paweł. a widziałeś na stróża ogłoszenie?

Paweł.

A jak jest zatrudnieniem na stróża. Czy zatrudnia biuro czy kierownik budowy. Z kim rozmawiać.

Nieznajomy

Byłem w tej firmie na rozmowie w sprawie wykonywania stanu surowego budynku mieszkalnego. Nie polecam ! Szkoda mojego czasu po wysłaniu oferty z cenami jednostkowymi za m3 i m2 za poszczególne prace zostałem zaproszony na rozmowe na budowe, pojechałem. Kierownik oczywiscie starej daty, beszczelny i gburowaty. Ceny oferowane przez naszą firmę jak najbardziej były cenami rynkowami, pan dyrektor stwierdził że za drogo i że te ceny nie są osiągalne nawet w dużym miescie. Panowie w ekobudzie oczywiscie robote wyliczają z przelicznika i stawki godzinowej a nie jak to zwykle bywa z przedmiaru m3 i m2 cen rykowych. W skrócie podwykonawca ma wybudować budynek w ramach roboczogodzin z przelicznikiem procentowym gdzie wychodzi to około 50% mniej jak wartość roboty za cene jednostkową. Nie polecam !

Farol

Nie polecam z całego serca praca za psie pieniądze gdziekolwiek zarobi się więcej a nie tam

Zostaw merytoryczną opinię o PBO"EKOBUD" - Ostróda

• Jak się pracuje w PBO"EKOBUD"?

Zobacz opinie na temat firmy PBO"EKOBUD" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO"EKOBUD"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PBO"EKOBUD"
2.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Przemysłowa 8
    14-100 Ostróda