Opinie o Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 w Skawina

Winding master Nowy wpis

Witam. Czy posiadacie nawijarki włoskiej produkcji ?

Czy urlop w Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 jest płatny 100%?

Pepe Nowy wpis

Tak, a są jakieś firmy, które mają urlop wypoczynkowy płatny w mniejszym zakresie ?

krol Nowy wpis

nie tylko się dogadują ale dają sobie (usunięte przez administratora) za piecami lutowniczymi gdzie nie ma kamer

Elżbieta król

Królowa patolska daje doopy +48 531 765 514 889-830-040 krolelzbieta35@gmail.com

krol
@Elżbieta król

to ta z bachowic

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Inzynier PK

Nagminne szukanie winnych w pracownikach, a nie w managerach! Manager nie jest nigdy niczemu winny, obciążenie zawsze spada na pracownika, nawet jeżeli nie dostał jakiejkolwiek informacji lub szkolenia, powinien był to przewidzieć, wiedzieć jak i zrobić na czas.. Awans możliwy tylko po kilkuletnim byciu miłą dla odpowiednich osób. W całej strukturze poobsadzani ludzie donosiciele, najlepsi odchodzą. Potrzeba czasu, aby zrozumieć jak działa cały mechanizm, najlepsi inżynierowie są żyłowani ilością pracy do momentu, kiedy znajdą coś lepszego, wtedy w zależności od zapotrzebowania firma może im coś zaproponować, lub co jest częstsze cieszy się i nie zatrzymuje a siłę. Inżynierowie i managerowie, którzy są w łaskach, zadowoleni wychodzą do domu po 8h, w zamian za przekazywanie odpowiednich informacji o ludziach, którzy są niezadowoleni. Nie polecam.

@Inzynier PK

Przecież to manager powinien ponosić odpowiedzialność za błędy pracowników. To osoba nadzorująca powinna odpowiednio kierować pracownikami, żeby praca była dobrze wykonana. A jak jest z zarobkami? Można dostać premie za dobrą prace czy też po uważaniu?

młody
@Marcin

Akurat manager weźmie odpowiedzialność, wszystko spada na pracownika, zarobki takie sobie.

adam
@Inzynier PK

co ty pie.. jak nie odpowiada a nie pamiętasz sp. Adama Ptaka spadaj swinio

Natalia

Czyli ogólnie, jeśli ktoś ma wyższe wykształcenie, ukończone studia, może liczyć na lepsze wynagrodzenie, tak? Bo tak wynika z Waszych wypowiedzi

Czy Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 zatrudnia studentów?

Tak, na praktyki. Stawka - zaczynasz od minimalnej, jak twój przełożony zobaczy, że rokujesz i sam jest obrotny w załatwianiu kasy to możesz dostać te 300zł netto podwyżki po paru miesiącach ;) Po otrzymaniu tytułu inżyniera, możesz starać się o stanowisko lub konkretniejszą podwyżkę.

Jonasz

Podrzędny pracownik powinien z zasady wykonywać polecenia zwierzchników. Firma dobra fajnie prowadzona więc nie marudźmy.

Von Hohenstein

Praca absolutnie (usunięte przez administratora). Typowa fabryka, gdzie podrzędny pracownik nie ma absolutnie nic do gadania a jeśli ma to... po chwili nie ma go w zakładzie. Ewentualnie jest przenoszony z miejsca na miejsce, żeby samemu poddać się i odejść dając im poczucie wyższości. Kilka fajnych osób tam poznałem przez ponad dwa lata pracy ale większość to ludzie-roboty którzy nawet jak narzekają za plecami to szczerzą się do kierowników i nic nie mówią. Niedawno założono tam związki zawodowe które jak się okazało zamiast chronić pracowników to wspólnie z zakładem załatwili pracowników na szaro z tytułu pandemii, a z tego co wiem od znajomych nadal tam pracujących szykują się masowe zwolnienia w okresie września. Kasa około 2,300 za miesiąc na rękę. Na plus stołówka zakładowa chociaż jedzenie średnie, ale nie trzeba targać swojego, pomijam brak higieny u sporej części pracowników...

Iwan
@Von Hohenstein

zgadzam sie z toba. Ludzie ktorzy tam pracuja dlugo raczej po prostu nie maja innego celu wzyciu a kierownicy zazwyczaj patrza tylko na swoje stolki nawet kosztem podwladnych. pozdrawiam kaske z apu 2!!

tor-na-do
@Von Hohenstein

dlatego szacunek dla tych co mają jaja i sami się stąd zwalniają! ja też niebawem odchodzę. Przed ten Covid-19 mamy 80% etatu a tyle samo albo wiecej roboty jest i jeszcze nam wmawiają że tak nie jest zupełnie jakbyśmy byli ślepi i głusi..... :/:/:/ za kogo oni nas mają, gdzie pieniądze z tarczy antykryzysowej?? Nowe samochody kupuja, stoją na parkingu nowe skody octavia a ludzie za 1900zł pracują w dobie kryzysu. żarty na bok

Czy Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 organizuje staże dla studentów?

student

TAK

admin

Jak wygląda praca i zatrudnienie w firmie Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć dobrą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 - Skawina

• Jak się pracuje w Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3?

Kandydaci do pracy w Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3 napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina ul. Przemysłowa 3