WARTA SA Centrala

Opinie o WARTA SA Centrala

x 2014-05-14 10:21:57
Szereg wewnętrznych porozumień prawnych, ale tylo dla wybranej śmietanki (tobie nic nie kapnie nawet jak się upomnisz). Firma przesiąknięta niewidzialną starą komuną (SLD). Jeśli nie jesteś w układzie zniszczą ci życie tak, byś nie wiedział, że to oni.Będziesz murzynem pracującym na czerwoną elitę. Świadectwo pracy mimo, że nie było żądania korekty , bo nie mam o tym pojęcia, mam 3 wersjach (korekty przysyłali). Teraz wiem, że żadne świadectwo pracy, nawet ostatnie nie jest poprawne, celowo, na moją niekorzyść. Kradną, tak byś o tym nie wiedział (np duża rozbieżność w czasie pomiędzy paskiem pensji i wpłatą na konto, a wpłata mniejsza niż na pasku, zwracają jak się upomnisz). Układy międzyludzkie jak wyżej- wszyscy wiedzą ale mają zysk, z uczciwym nie pogadasz wszędobylskie macki komuny dopadną cię by nie było porozumiewania się poza układem.
Złośliwość inteligentna: jak dowiedzą się, że masz alergię na zielony tusz, na pewno nie dostaniesz długopisu w innym kolorze.
Zostaw swoją opinię o WARTA SA Centrala - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARTA SA Centrala