Beniamin Natalia Gilge

Piekary Śląskie

Opinie o Beniamin Natalia Gilge

JA 2014-02-13 20:11:05
zgadzam się z Tobą -ale co zrobisz z dala od takich firm i umów ...nigdy więcej a te co piszą ,ze fajnie ,za bardzo właścicielce się przymilają ...

Nigdy Więcej nie podpiszę umowy z taką firmą
Asia 2014-02-17 12:56:01
A ty tam pracowałaś? Kiedy?
pracownik 2014-03-29 23:18:16
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA FIRM

KTÓRE ZAANGAŻOWAŁY SIĘ W AKCJĘ

ORGANIZOWANĄ PRZEZ NASZĄ FIRMĘ.

iNFORMUJEMY, ŻE CZĘŚCIOWY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY

NASZYCH USŁUG

ZOSTAJE PRZEKAZANY NA

CARITAS POLSKA

to w takim razie czekamy na info ile zostało przekazane na Caritas ??? 1 % o sprzedaży szkoleń ....... kolejny kit ?
pracownik_01 2014-04-01 14:55:16
To prawda. Jest umowa z caritas i firma się z niej wywiązuje.
ona 2014-04-30 18:34:31
no niezłe -niech właścicielka założy fundację .... dajecie się nakręcać ludziska ,że oni pomagają -tylko sprzedają swój towar i na tym im zależy :-)
pracownik_01 2014-05-04 20:51:04
Po co to piszesz skoro nie masz pojęcia? Masz w tym jakiś cel? Pracujesz tam? Jesteś z konkurencji? A może to poprostu ludzka zawiść że ktoś jest dobrym i uczciwym pracodawcą a do tego pomaga innym? Podaj prawdziwe nazwisko albo imie, nr telefonu, wyjaśnijmy wszystko, ok?
ona 2014-05-05 20:32:04
a Ty "pracownik _ 01 podałaś bądź podałeś imię ??
pracownik_01 2014-05-06 14:12:45
A czy to ja pluje jadem i przesyłam w eter fałszywe oskarżenia? Po co więc komu moje imię? Ja nie strugam bohatera pod osłoną internetu. Ale Ty.... kozaczysz. Kozacz nadal, ale pochwal się kim jesteś, chyba że się wstydzisz sama siebie :)
ona 2014-05-08 17:13:16
nie można pytać o nic ani pisać o tej firmie -po prostu złóż podanie i zobaczysz co tam zastaniesz :-) (usunięte przez administratora)
PKNT 2014-05-12 14:14:56
No to standardowo na początek - jak wszędzie. Nie każdy nadaje się na dane stanowisko. Ale po miesiącu jak się sprawdzisz - umowa o pracę. Warto walczyć.
vw 2014-05-14 17:49:16
Tu jest lepiej niż gdzie indziej.
vw 2014-05-16 10:57:21
VW -PRZESTAŃ PISAĆ GŁUPOTY CHYBA GDZIE INDZIEJ NIE PRACOWŁAŚ ....
vw 2014-05-16 17:37:27
Pracowałam. Mam prawo mieć swoją opinię, więc mnie nie krytykuj.
Uważam że lepiej trafić nie można. Przynajmniej jeśli chodzi o tego typu działalność. Mam spore doświadczenie, więc wiem co mówię. Ja cenię sobie stabilizację, uczciwość i atmosferę. I to jest mój wyznacznik opinii.
były pracownik 2014-09-02 21:11:44
może teraz jest lepiej -ale początek (usunięte przez administratora) ??? sprawdzcie listy płac i będziecie wiedziały kto pisze -wątpię aby szefowa nagle podniosła wynagrodzenia i było super przebicie cenowe bardzo duże jeśli chodzi o szkolenia -lepiej wybrać pobliskie biuro bhp i będzie taniej pozdrawiam
on 2014-09-10 15:48:59
Przecież ty piszesz z pobliskiego biura bhp... może podaj numer albo adres... będzie prościej.
były pracownik 2014-09-12 22:32:48
(usunięte przez administratora) > na stronie łatwo jest zmienić -po co to ukrywanie ?
vw 2014-10-02 21:19:51
tylko zajmują się szkoleniami (usunięte przez administratora) i sprzątaniem
xxx 2014-10-11 21:41:57
takie informacje powinny być jawne na stronie internetowej -a tego niema ......
ja 2014-10-20 21:33:51
jakoś wyjazd integracyjny się nie udał- Zakopca nie było :-) -dla pracowników ....
fachman 2014-10-21 17:18:21
Musisz być bardzo zdesperowana i zazdrosna skoro zadałaś sobie trud żeby sprzed roku informacje wyciągać :)
oni 2014-11-20 13:50:03
A czy mogłabyś puścić linka do tych ogłoszeń? Jakoś nie mogę ich znaleźć... a ponieważ mają bardzo dobrą opinię wśród pracowników, chciałabym spróbować szczęścia.
Z góry dziękuję :)
ona 2014-12-08 19:41:36
daruj sobie -poszukaj sobie "innej " pracy z umową (usunięte przez administratora)
oni 2014-12-09 08:27:52
Ale moje koleżanka pracuje tam już 2 lata. ?Takich warunków nie znajdziesz nigdzie. Finansowo i jeśli chodzi o atmosferę jest zarąbiście. Stąd moje pytanie o linka. Poza tym można śmiało tam awansować i zdobyć bardzo cenne doświadczenie.
ona 2014-12-09 16:59:19
to po co link? --awansować przy sprzedaży -na kogo ? finansowo dobrze ? chyba tym przy biurku .. (usunięte przez administratora)
oni 2014-12-10 08:01:39
1. Tylko w mało profesjonalnych firmach pracodawca rozmawia o wszystkim z pracownikami. Są rzeczy buissnesowe, które załatwia się we własnym zakresie.
2. Awansować można na menagera grupy, później kierownika biura (jednego lub drugiego, a w niedalekiej przyszłości trzeciego)
3. Oprócz prowizji masz solidną podstawę. Oczywiście jeśli nie sprzedajesz, masz problem, ale jeśli sprzedajesz, masz kase. Wystarczy?
oan 2014-12-10 17:05:33
1.SOLIDNA PODSTAWA CZYLI ŚREDNA KRAJOWA -i nie opisuj ,że większa 2.MENAGERA ,KIEROWNIKA ? tak często kadra zarządzająca się zmienia (usunięte przez administratora)
oni 2014-12-11 07:58:59
No cóż zawistny człowieczku....
1. Solidna podstawa - owszem, jest solidniejsza niż gdzie indziej - i nie licz że dowiesz się jaka.
2. Kierownictwo rzadko się zmienia, ale otwierają się kolejne oddziały, a zespoły są podzielone na grupy i każda z nich ma Lidera lub Menagera
3. Umowa o prace.
I mam prośbę na koniec - zmień obiekt swoich frustracji życiowych, a twoje porażki przelewaj gdzie indziej.
Miłego dnia.
oni 2014-12-18 10:44:08
no cóż widzę ,że właścicielka trzyma rękę na pulsie

oni 2014-12-22 20:32:56
zawsze piszesz tak ,że same ach i och -a wiadomo ,że jest inaczej
nie jest tak mega kolorowo dla pracowników -ale cóż -miłego dnia
ania 2015-01-24 21:29:09
beznadzieja....
ona 2015-02-12 17:15:22
jakoś nie widać wielkiego otwarcia kolejnego biura , a tyle o tym piszecie -no chyba ,ze już jest jakaś rekrutacja ? jak tak to proszę o info gdzie złożyc cv
onaa 2015-06-10 09:01:17
Przynieś CV do bura w Piekarach. Chętnie z Tobą porozmawiamy :)
Becik 2015-07-28 15:22:11
Chciałam podzielić się z Wami moją opinią, mianowicie jestem po pierwszym etapie rozmowy w sprawie pracy. Rozmowa dość luźna, choć pomimo mojego doświadczenia,zdenerwowania nie dało się uniknąć. Rozmowa odbyła się z pracownikiem od rekrutacji. Jeśli do mnie zadzwonią, ma odbyć się rozmowa z Menedżerem biura. Warunki jasne. Jednym słowem nie taki diabeł straszny:)
MIllenium 2015-08-05 13:48:23
Nie podając kwoty w treści ogłoszenia, nie informując o zakończonej rekrutacji (usunięte przez administratora)
Nico 2015-08-05 13:51:18
Hej patrzcie na ten wątek, (usunięte przez administratora)
admin 2015-08-05 14:02:35
Przy tego typu stanowiskach, stawki negocjuje się w kolejnych etapach rozmowy. Z miłą chęcią przebijemy stawkę obecnej firmy,jeśli jesteś godny(a) uwagi. Sądząc po wypowiedzi, aplikować możesz co najwyżej na młodszego specjalistę, a tam stawki są określone w ogłoszeniu.
lika 2015-08-15 22:07:10
a ja mimo wszystko chce sprobowac pracy u Beniamin (usunięte przez administratora), a wlasnie szukaja na stanowisko Account manager gdyz oferuja atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjne premie od sprzedaży) no i oczywiscie doskonalenie warsztatu sprzedażowego poprzez uczestnictwo w oferowanych szkoleniach. a wiecie ile mniej wiecje na tym stanowisku mozna zarobic?
Antosia 2015-10-15 18:26:56
Duszek, zapraszamy do nas, będziesz mógł się przekonać co się dzieje! Firma się rozbudowuje, wdraża dwa poważne projekty na skale ogólnopolską a co za tym idzie sztab specjalistów IT pracuje nad stronami oraz platformą. W odpowiednim momencie wszystko zostanie umieszczone dla naszych Klientów!Trochę cierpliwości:)
michalina 2015-10-22 16:17:27
Witam,
słyszałam, że otwiera się nowa filia w Bielksu? to prawda? ja bym była zainteresowana. Ktoś może mi powiedzieć jakie zarobki na rękę w sensie jaka podstawa ? i czy jest obecnie jakaś rekrutacja?
Kicek 2015-10-23 12:45:17
michalina, masz prawdziwe informacje. Z tego co wiem, pierwszy skład został zrekrutowany, obywają u nas szkolenie. Jeśli chodzi o podstawowe wynagrodzenie, negocjuje się je indywidualnie w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia.Z tego co wiem na rękę między 1500 a 2500 plus premia.Dzwoń na numer podany w ogłoszeniach, wszystkiego się dowiesz:)
karolina 2015-10-27 12:36:45
a ja mam takie pytanie. Pracowałam kiedyś w konkurencji a chciałabym wrócić do tego zawodu bo lubię taką pracę, chciałam zapytać czy nadal łatwo sprzedać szkolenie bhp? bo kiedyś było łatwo ale potem podobno rynek się trochę zamknął?
Kicek 2015-10-29 14:08:26
Karolina, pozyskać i utrzymać Klienta, jest trudno w każdej branży, dlatego też poprzez ciągłe szkolenia uczymy się jak tego dokonać. "SPRZEDAĆ" można wszystko, ale nie o to w tym chodzi jak sądzę. Musisz kochać swoją pracę, i szanować swoich klientów, wtedy nie będziesz musiała mówić, że "rynek się zamknął".
Nowy 2016-02-04 13:37:39
Ja właśnie jestem po pierwszym etapie rozmowy, muszę przyznać, że warunki i wymagania, przedstawiane są w sposób jasny i zrozumiały. Mam doświadczenie jako handlowiec, więc umowa o prace na okres próbny i stawka 2500+premia, są do przyjęcia. Personel uprzejmy i konkretny. Pan od spraw personalnych dość bezpośredni.
Nowy 2016-02-06 22:07:50
@Gryzak, zobaczymy. Na tą chwile w porządku, rozpoczyna się szkolenie pod nowy projekt. Płacą i wymagają. Opieka medyczna po zakończonym okresie próbnym.
Administator 2016-02-10 23:46:37
To prawda,zespół jest stabilny wiec i rekrutacja zbędna. Stawiamy na zadowolenie pracowników co za tym idzie również klientów. W niedługim czasie zwiększamy zasięg wiec proponuje zgłosić swoją kandydaturę pracy być może zostaną utworzone nowe stanowiska. Pozdrawiamy zespół Beniamin
BYŁY PRACOWNIK 2016-06-13 11:39:29
TROCHĘ LUDZI OSTATNIO ODESZŁO WIEC ZŁÓŻ CV
łona 2016-07-04 12:21:09
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..a. Jak zawsze.
Uczestnik 2016-09-04 17:34:44
Kiepskie szkolenie! A na reklamację byli głusi! Żenada!
Administrator 2016-09-05 17:48:29
Dziękujemy za Twoją opinię...zastanawiające które ze szkoleń masz na myśli, bo obsługujemy 43 tematy szkoleń. Skoro nie wpłynęła żadna reklamacja, stwierdzenie "głusi" uznam za bezzasadne
kaja 2016-09-05 19:32:06
zależy jeszcze na jakie stanowisko aplikujesz bo jak chcesz aplikowac na przedstawiciela handlowego to podejrzewam, ze mozesz liczyc na calkiem przyzwoite wynagrodzenie a także premie pracowniczą ktora zależy od ciebie, ile zrobisz tyle masz mysle,ze to uczciewie
Zostaw swoją opinię o Beniamin Natalia Gilge - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beniamin Natalia Gilge