PM TRANS - Paweł Macoch

Goleniów

Opinie o PM TRANS - Paweł Macoch

Koliberek 2014-03-14 17:59:04
Maz pracuje i bardzo sobie chwali
lekko w temacie 2016-08-29 10:59:00
To już nie jest ta sama firma co kiedyś, jeżeli mało oczekujesz będziesz kochany jeżeli oczekujesz więcej będziesz beeeee fujjjj nie dobry, na szczęście warunki na rynku pracy się zmieniają i aktualnie można w ofertach przebierać. Jako dobry driver na pewno trafisz coś lepszego. PM TRANS to tylko chwilowa ostateczność.
wyrolowany 2016-09-03 10:09:21
Najlepiej jechać samemu wtedy sam będziesz wiedział po rozmowie z pracodawcom ogólnie nie polecam kontakt z tom firmom p.m trans
wyrolowany 2016-09-03 10:12:33
ten wpis to chyba już jest ponad rok by go zmienił bo kiedy ktoś nie wejdzie to ten samy wpis jak tu podjąć
coś
dfg 2016-09-09 22:38:25
Świetnie bym się załapał, ale wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Wynagrodzenie o czasie jest bardzo ważne, ciekawe jednak czy będą u nic jakieś oferty pracy. W końcu warunki jak i atmosfera rzeczywiście muszą odpowiadać swoim pracownikom.
ok 2016-11-10 18:31:36
To znowu ja wszystko kasuję pan Paweł miałem dodać ze rozmowy są nagrywane cały czas a pan Paweł bardzo broni spedytorki I zawsze jest tak że to Ty jesteś winien ludzie się zmieniają bo mała kasa chyba że jesteś kawalerem
Zostaw swoją opinię o PM TRANS - Paweł Macoch - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PM TRANS - Paweł Macoch